انجمن

آیا عناوین یک دسته لیست وار می شود ؟  (۹ نوشته)

• find1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۵:۰۹

سلام دوستان عزیز

من می خوام بدونم آیا در وردپرس امکانی هست که عناوین مطالب یک دسته به صورت لیست در یک ماژول نمایش داده شود مانند آنچه که در دات نت نیوک و یا جوملا وجود دارد ؟

سوال بعدی هم به صورت کلی اینکه من میخواهم سایتی ایجاد کنم که مطالبش بسیار زیاد است البته فایل برای دانلود ندارد فقط مطلب و عکس می باشد که سایتی است خبری با حجم مطالب بسیار زیاد . آیا به نظر شما وردپرس برای من گزینه ی خوبی است ؟ من چیزهایی در مورد سنگین شدن یا نیاز به اوپتیمایز کردن دیتا بیس پس از مدتی که حجم پست ها زیاد می شود دارد . آیا این حقیقت دارد ؟ در کل برای این سبک سایت آیا وردپرس را پیشنهاد می دهید ؟

با تشکر فراوان از تمامی تیم پشتیبانی وردپرس که بی مزد و منت پشتیبانی می کنند .

پیروز باشید

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۹

من می خوام بدونم آیا در وردپرس امکانی هست که عناوین مطالب یک دسته به صورت لیست در یک ماژول نمایش داده شود مانند آنچه که در دات نت نیوک و یا جوملا وجود دارد ؟

قبلا مطرح شده! باید از تابع Query استفاده کنید

<ul>
    <?php $recent = new WP_Query("cat=1&showposts=10"); while($recent->have_posts())
    : $recent->the_post();?>
    <li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark">
    <?php the_title(); ?>
    </a></li>
    <?php endwhile; ?>
    </ul>

سوال بعدی هم به صورت کلی اینکه من میخواهم سایتی ایجاد کنم که مطالبش بسیار زیاد است البته فایل برای دانلود ندارد فقط مطلب و عکس می باشد که سایتی است خبری با حجم مطالب بسیار زیاد . آیا به نظر شما وردپرس برای من گزینه ی خوبی است ؟ من چیزهایی در مورد سنگین شدن یا نیاز به اوپتیمایز کردن دیتا بیس پس از مدتی که حجم پست ها زیاد می شود دارد . آیا این حقیقت دارد ؟ در کل برای این سبک سایت آیا وردپرس را پیشنهاد می دهید ؟

بستگی به سرور داره که اگر سرورتون بتونه شما رو تضمین بکنه و دستورالعمل های کاهش use سی پی یو رو هم به کار ببرید مشکلی نداره

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    find1
  • find1

آفلاین
    عضو
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۵

ممنون از پاسختون و می دونم که ازاین سوال های تکراری زیاد پرسیده می شه اما فکر کم این جواب من نبود . چون به هیچ کدم از اون تاپیک ها مربوط نمی شد و این تابع هم روش استفاده اش رو نمی دونم چون کلا زیاد از برنامه نویسی نت سر شته ندارم . اما کلا سوالم هم اینه که می خوام عناوین کل مطالب یک دسته در صفحه اصلی اون دسته فقط شون نشون داده بشه و اصلا خود پست ها نشن داده نشه . اگر راهنمائی کردید لطفا کامل بگید که باید چی کارکنم و فلان کد را کجا قرار بدهم . باز هم تشکر
    ممنون

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۸

والا من که دقیق متوجه نشدم !!!
    میشه یه نمونه یا اسکرین شات بدید

find1
  • find1

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۲:۲۶

مثل این عکس : http://persianpet.org/imageup/images/untitltut.gif

در این عکس که البته مال دات نت نیوک است عناوین مطالب مربوط به بخش یا همون دسته ی تربیت سگ همگی در یک ماژول نمایش داده شده و فقط عناوین هست و نه خود پست ها . اگر توی عکسی واضح نیست این لینک همون سایت و دقیقا همون بخش تربیت سگ هستش : http://pug.ir/tabid/61/Default.aspx
    در ضمن دوست عزیز یک نگاه اجمالی به این سایت که لینک دادم بندازید و ببینید آیا وردپ‍‍‍‍‍‍‍‍رس می تونه در حد این سایت قدرت مانور داشته باشه و سرعتش هم به اندازه ی این سایت باشه ؟

ممنون

• djary

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۲
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۱

بله ميشه به صورت لينکی در آورد فقط بستگی به قالبت داره
    در مورد سرعت هم بايد بگم که ميتونيد يک server اختصاصی بگيريد تا سرعت لود صفحات و در کل سايت تون بالا بره

find1
  • find1

آفلاین
    عضو
    ۲۷ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۶

خوب می شه در موردش توضیح بدید شما یا یکی از دوستان و راه حل را بگید ؟
    ممنون

• find1

آفلاین
    عضو
    ۲۸ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۱:۵۱

دوستان کسی نیست کمک کنه ؟

• find1

آفلاین
    عضو
    ۶ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۳

دوستان عزیز من به خاطر این سوالم اخطار جفنگ دریافت کردم . می شه بدونم سوال من از چه نظری جفگ بوده !!
    من یه راهنمایی خواستم از دوستان ولی مثل اینکه اینجا جواب سوال کردن منطقی اخطاره !!
    در هر صورت امیدوارم یک نفر در این باره بهم کمک کنه چون اصلا دوست ندارم از جوملا یا دات نت نیوک استفاده کنم و وردپرس را بیشتر دوست دارم .
    ممنون

درباره‌ی این موضوع