انجمن

مشکل در بعد از بروزرسانی به نسخه 2.9.2  (۵ نوشته)

• alextore

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۳

با سلام
    دوستان بنده بعد از بروزرسانی خودکار به نسخه 2.9.2 مشکلاتی برام رخ داده . مهم ترینش اینه که تمامی ابرچسب ها و دسته بندی نوشته ها از بین رفته و وقتی هم که برای ویرایشش میرم دوباره انجام بدم قبول نمیکنه .

ممنون میشم بفرمایید مشکل از کجاست ؟

• alextore

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۰

آقایان مدیران کسی جواب گوی ما نیست . ما مشکلمون رو باید به کجا بگیم تا حل بشه ؟

• migmig3000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۸

دوستان وقتی میخوام وردپرس 3.0.4 رو بروزرسانی کنم تا قسمت بازگشایی پرونده فشرده میره بعد گیر میکنه...از وقتی برای بروز رسانی مشخصات FTP رو میخواد این مشکل پیش اومده!!! سرورم هم میهن وب هاسته.
    اگه کسی میدونه مشکل از چیه ممنون میشم کمک کنه

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۰

alextore گفت:
    با سلام
    دوستان بنده بعد از بروزرسانی خودکار به نسخه 2.9.2 مشکلاتی برام رخ داده . مهم ترینش اینه که تمامی ابرچسب ها و دسته بندی نوشته ها از بین رفته و وقتی هم که برای ویرایشش میرم دوباره انجام بدم قبول نمیکنه .

ممنون میشم بفرمایید مشکل از کجاست ؟

دوست عزيز قبل از به‌ روزرساني از هاستتون بك آپ گرفتيد؟؟ اگه گرفتيد جايگذين كنيد../.

migmig3000 گفت:
    دوستان وقتی میخوام وردپرس 3.0.4 رو بروزرسانی کنم تا قسمت بازگشایی پرونده فشرده میره بعد گیر میکنه...از وقتی برای بروز رسانی مشخصات FTP رو میخواد این مشکل پیش اومده!!! سرورم هم میهن وب هاسته.
    اگه کسی میدونه مشکل از چیه ممنون میشم کمک کنه

دوست عزيز سرورهايه ميهن وب هاست به دليل هك شدن اين مشكل واسه تمام سايت هايي كه رو سرورهايه ميهن وب هاست بودند پيش اومده بود..
    با پشتيباني ميهن وب هاست تماس بگير و اطلاعات اتصال FTP رو ازشون بگير و جايگزين كن..
    و يا از داخل Cpanel قسمت FTP اتطلاعات رو بدست بيار و قرار بده درست ميشه..
    در ضمن ميتوني به صورت دستي هم به روزرساني رو انجام بدي.../.
    موفق باشيد../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Farshad MC
  • migmig3000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۷

این کار رو هم کردم. وقتی میخوام بروزرسانی کنم تا قسمت بازگشایی پرونده فشرده میره بعد گیر مبکنه!!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.