انجمن

مشکل در ارتباط FTP از داخل وردپرس  (۵ نوشته)

• alihslc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۷

به نام خدا

با سلام خدمت وردپرسی های گرام.

من یک هاست مجانی از byethost.com دارم ، ورد پرسم رو روش آپلود و راه اندازی کردم.
    alihslc.byethost3.com
    همه چیز مرتبه ، فقط تنها مشکلی که با این هاست دارم و راه حلی هم براش پیدا نکردم اینه که وقتی میخوام پوسته ای اضافه کنم و یا افزونه ای نصب کنم ، در صفحه ای که اطلاعات FTP را سوال میکنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات ، در نواز وضعیت مرورگر در حالت waiting باقی میمونه و تغییر نمیکنه...
    این در حالی هستش که من با اکانت مجانی که از سایت 000webhost.com دارم در این زمینه هیچ مشکلی ندارم .
    این موضوع برام خیلی مهمه ، اگر محبت بفرمایید و راهنمایی ام کنید بسیار ممنون و سپاسگذار خواهم بود.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۶:۵۴

اگر اطلاعات اف تی پی رو دقیق توی وبلاگ اولی وارد می کنید به احتمال زیاد مربوط به هاست رایگان می شه.
    که اکثر هاست های رایگان یه جاشون می لنگه!!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    alihslc
  • alihslc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۳

آقا... این هاست رایگان هستش ، ولی امکانات خیلی زیادی میده ، حتی از SSL هم پشتیبانی میکنه...
    فایل منیجرش فایل های زیپ رو Unzip میکنه و کلی امکانات دیگه... ولی نمیدونم چرا این مرض رو داره...
    دوستان راه حلی پیشنهاد نمیکنند؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۲۲:۵۲

راه حل اینه که با پشتیبان هاست تماس بگیرید و مشکل رو مطرح کنید. متاسفانه برای این گونه مشکلات کمتر میشه نسخه پیچید. در صورتی که پشتیبانی خاصی برای هاست های مجانی وجود نداره...پیشنهاد میکتنم با همون آپلود دستی بسازید.(این نکته رو در نظر بگیرید که خیلی از هاست های پولی هم با این ویژگی همخوانی ندارند)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    alihslc
  • oujeboland

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۶ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۸

مشکل به احتمال زیاد از هاست هست . دم به دیقه قطع و داون میشن بیشترشون.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.