انجمن

انتقال دیتا از لوکال روی سرور  (۴ نوشته)

• somayeh_aaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۲

سلام.
    من یک سایت را بطور کامل روی لوکال ساختم. حالا می خوام که به روی سرور انتقال بدمش. آیا بدون نصب ورودپرس خالی راهی برای این انتقال وجود دارد؟ کل فولدر سایت را در لوکال به سرور فولدر wwwroot منتقل کردم و از دیتا بیس خروجی گرفتم و در دیتا بیس سرور import کردم. اما الان سایت درست بالا نمی آید. فقط زمانی که ومپ لوکال باز باشد درست دیده می شود.
    اگر طبق آموزش اول ورودپرس را نصب می کردم هم بلد نبودم که اطلاعاتی که روی لوکال هست انتقال بدهم.
    لطفا راهنمایی کنید امروز تاریخ تحویل کارم بود! متشکرم.

• fcity

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۴ اسفند ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۵

somayeh_aaa گفت:
    سلام.
    من یک سایت را بطور کامل روی لوکال ساختم. حالا می خوام که به روی سرور انتقال بدمش. آیا بدون نصب ورودپرس خالی راهی برای این انتقال وجود دارد؟ کل فولدر سایت را در لوکال به سرور فولدر wwwroot منتقل کردم و از دیتا بیس خروجی گرفتم و در دیتا بیس سرور import کردم. اما الان سایت درست بالا نمی آید. فقط زمانی که ومپ لوکال باز باشد درست دیده می شود.
    اگر طبق آموزش اول ورودپرس را نصب می کردم هم بلد نبودم که اطلاعاتی که روی لوکال هست انتقال بدهم.
    لطفا راهنمایی کنید امروز تاریخ تحویل کارم بود! متشکرم.

شما یه WP تازه نصب میکردید و فقط دیتا بیس رو ایمپورت میکردید فکر نمی کنم به مسکلی میخوردید
    البته اکه درست اکسپورت و ایمپورت کنید
    یه چیزی هم توی پرانتز بگم ( احتمال اینگه جواب بگیری اینجا خیلی خیلی خیلی کمه چون بیشتر میگن جستجو کن تا جواب بدن)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • somayeh_aaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۵ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۲

پس از لطف شما دو چندان تشکر می کنم. از صبح تا حالا دارم می زنم تو سر خودم و وردپرس. آخر با برون بر ودرون ریز متن و لینک ها رو بردم اما عکس ها نیست. اون ها رو الان دارم جدا آپلود می کنم. اما باز نشون نداد.(عکس ها رو می گم) صفحات فقط با متن هست. نمی دونم چیکار باید بکنم. ضمنا پست های قبلی رو هم خوندم.

• Esi_n2002

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۶ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۶

شاخه upload رو از wp-content زیپ کنید و به سرور هاست انتقال بدید . مشکل حل می شه .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.