انجمن

Kelontong  (۳ نوشته)

• mastermind

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۴

جدیدا پوسته ای با نام kelontong منتشر شده که متاسفانه نسخه ی رایگان آن فقط قالب اصلی را نمایش می دهد و با وجود اینکه تمامی قسمت های سایت موجود است اما هنگامی که روی لینک ها کلیک می کنی ارور 404 به نمایش در می آید و این یعنی یه جورایی قالب رو قفل کرده اند تا مجبور بشی بخریش.
    من فکر می کنم این قالب کامل باشه پس حتما باید یه راهی برای هک کردنش وجود داشته باشه . اگه لطف کنید همگی یه دستی به هم بدیم تا این رو بازش کنیم یک دنیا ممنونتون می شم.
    لینک قالبه و توضیحاتش در زیر وجود هست اگه خواستید برید تستش کنید .
    واقعا قالب جالبیه .
    http://portfolio.icreativelabs.com/free-wordpress-e-commerce-theme-kelontong/
    البته یه راه سریعتر هم وجود داره و اون اینه که یکی دست به کار بشه و بگرده دنبال نسخه ی فولش و بعدش لطف کنه لینکش رو برای استفاده ی بقیه هم بذاره اینجا . با تشکر پیشاپیش از الطاف دوستان گرامی

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۴ اسفند ۱۳۸۸ - ۲۰:۲۴

لینک دانلود مشکلی نداشت در هر حال میتونید از اینجا دانلود کنید.

• mastermind

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۴ اسفند ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۴

بعله
    درسته که لینک دانلود مشکلی نداره ولی جناب ، بنده عرض کردم که در صورت دانلود این لینک فقط قادر خواهید بود پوسته ای خالی رو مشاهده کنید و اجازه ی هیچ گونه ویرایش و دخل وتصرف در آن به شما داده نخواهد شد . که الیته در صفحه ی تنظیمات تم پیغامی مبنی بر لزوم استفاده از نسخه ی پریمیوم ظاهر می گردد که البته بسیار هم اعصاب خرد کن است!
    لکن درخواست بنده ی حقیر از شما عالی جنابان تنها مدد برای هک این تمپلت یا یافتن نسخه ی هک شده است . خواهشمندم دریغ نفرمایید .(خوب اینم یه جورشه دیگه)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها