انجمن

چه‌گونه مي‌توانم در صفحه‌ي پست‌ها فقط "ادامه‌ي مطلب"  (۱۴ نوشته)

• mahdi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۶ دی ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۹

بسم الله
    سلام به همگي
    سوال من اينه كه چه طوري در صفحه ي يكتاي هر پست، قسمت اولي كه در صفحه ي اول نشان داده بودم را حذف كنم و به عبارتي فقط ادامه ي مطلب را نشان دهم؟ يعني هر آنچه قبل از تگ more هست، نشان داده نشود؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۶ دی ۱۳۸۶ - ۲۰:۰۰

شاید افزونه ای برای این کار باشه ولی من ندیدم. ولی شاید شما بتونید با استفاده از خلاصه برای مطلب این کار رو انجام بدید.
    در قسمت نوشتن هر مطلب قسمتی با نام خلاصه مطلب یا چکیده وجود داره.
    این چکیده زمانی نمایش داده می شه که شما از تگ the_excerpt استفاده کرده باشید.
    اگر مایل باشید این کارو انجام بدید لطفا محتویات فایل index.php رو اینجا قرار بدید . ;-)

• mahdi

آفلاین
    عضو
    ۱۷ دی ۱۳۸۶ - ۱۰:۲۱

navid گفت:
    شاید افزونه ای برای این کار باشه ولی من ندیدم. ولی شاید شما بتونید با استفاده از خلاصه برای مطلب این کار رو انجام بدید.
    در قسمت نوشتن هر مطلب قسمتی با نام خلاصه مطلب یا چکیده وجود داره.
    این چکیده زمانی نمایش داده می شه که شما از تگ the_excerpt استفاده کرده باشید.
    اگر مایل باشید این کارو انجام بدید لطفا محتویات فایل index.php رو اینجا قرار بدید . ;-)

بسم الله
    ببينيد، من اگر بخواهم از "چكيده" استفاده كنم، برای نمايش عكس در آن بايد كدهای htmlی در آن بگذارم. اين كار براي من سخت نيست و وقت‌گير هم نيست؛ اما برای بقيه‌ی كاربران خيلی مشكل خواهد بود. برای هم‌اين هم بيش‌تر مايلم كه از قسمت اول مطلب به جای خلاصه برای نمايش در صفحه‌ی اصلی استفاده كنم.
    اما اگر بتوان راه‌حلی براي نمايش عكس كوچكي مربوط به يك پست در كنار چكيده پيدا كرد، طوری كه برای كاربران غير حرفه‌ای و نسبتا مبتدی هم استفاده از آن آسان باشد، حتماً آن را استفاده می‌كنم! ;-)

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ دی ۱۳۸۶ - ۲۲:۰۰

با استفاده از زمینه های دلخواه ( Custom Filed ) می شه براحتی این کار رو انجام داد ;-)

• mahdi

آفلاین
    عضو
    ۲۱ دی ۱۳۸۶ - ۱۰:۵۱

navid گفت:
    با استفاده از زمینه های دلخواه ( Custom Filed ) می شه براحتی این کار رو انجام داد ;-)

ممنون از پاسخ‌گويی شما، اما...
    اين كار يك كمی دنگ و فنگ داره و براي كاربر مبتدی كه ذكرش رفت خيلی سخت می نماید. اما اگر می شد با برنامه‌هایی مثل wlw و blogjet این زمینه‌های دلخواه را اضافه كرد، خيلی عالی بود. شما میدونيد چه طوری میشه این كار رو كرد؟
    به هر حال بسيار مايلم كه همان متن اصلی از صفحه‌ی single حذف بشه. كسی میدونه چه طوری؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۱ دی ۱۳۸۶ - ۱۱:۲۴

شما می تونید قسمت چکیده مطلب رو قوی تر کنید. اینجا رو ببینید :
    http://forum.wp-persian.com/topic/656?replies=7

• mahdi

آفلاین
    عضو
    ۲۱ دی ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۷

هیچ کدوم از اون افزونه‌ها به درد کاری که گفتم نمی‌خورند. راه حل custom fileds را هم دنبال کردم. جواب می‌دهد اما کمی برای کاربرانی که اطلاعات فنی کمی از کام‍پیوتر و اینترنت دارند، مشکل است. شما راه حل دیگری به ذهنتان نمی‌رسد؟ (می‌خواستم شبیه کاری که انجام داده را بکنم)

• itnegar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹
    ۲۳ دی ۱۳۸۶ - ۱۲:۳۴

برای اینکه مثل یک CMS بتونی توی صفحه اول وردپرس تنظیمات خاصی داشته باشی می تونی از این استفاده کنی :
    Filsofo Home-Page Control

اما توی خبرنامه امیر کبیر همه چی روی قالب اصلی تنظیم شده یعنی یک قالب دو ستونه است و با قابلیت نمایش موضوع ویژه به صورت بزرگتر
    من یه قالب با همین خاصیت فارسی کردم می تونی ببینی همچین کار شاخی نیست :
    simplicity

• mahdi

آفلاین
    عضو
    ۲۴ دی ۱۳۸۶ - ۱۶:۵۳

itnegar گفت:
    برای اینکه مثل یک CMS بتونی توی صفحه اول وردپرس تنظیمات خاصی داشته باشی می تونی از این استفاده کنی :
    Filsofo Home-Page Control
    اما توی خبرنامه امیر کبیر همه چی روی قالب اصلی تنظیم شده یعنی یک قالب دو ستونه است و با قابلیت نمایش موضوع ویژه به صورت بزرگتر
    من یه قالب با همین خاصیت فارسی کردم می تونی ببینی همچین کار شاخی نیست :
    simplicity

سوال اول من این بود که چه طوری میشه در صفحه ی تکی یک پست، متن اولیه را مخفی و فقط ادامه ی مطلب را نشان داد.
    ظاهرا این کار شدنی تیست، برای همین ناچارم از خیر راحتی برای کاربرهای مبتدی که با wlw و blogjet می خواهند کار کنند، بگذرم. تقریبا می توانم کاری را که در خبرنامه ی امیرکبیر کرده اند را انجام دهم، اما تعدد ادیتورها کمی بحث آموزش را برای ایشان مشکل می کند. شما چه راه حل دیگری به ذهنتان می رسد؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ دی ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۹

ظاهرا حرف های ما مورد قبول نیست. بهتره مانی بیاد ( طراح سایت خبرنامه امیرکبیر ) ...

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۲۴ دی ۱۳۸۶ - ۲۲:۰۳

تو خبرنامه امیرکبیر ... این تا افزونه مبنای کار قرار گرفتند ... ولی کدنویسی هم داره ...

افزونه Post Image
    افزونه WP-Sticky

• mahdi

آفلاین
    عضو
    ۲۵ دی ۱۳۸۶ - ۱۰:۴۲

navid گفت:
    ظاهرا حرف های ما مورد قبول نیست. بهتره مانی بیاد ( طراح سایت خبرنامه امیرکبیر ) ...

نوید جان چرا ترش می کنی؟ من که اعتراضی به حرف شما ندارم. استفاده از cutom fileds رو هم که شما گفتی به نظرم خوب و ساده است. منتها مشکل این ادیتورها هستند که خیلی تو قضیه مبتدی هستند.
    آقای منجمی، از راهنمایی شما ممنونم. حتما راه حل شما را هم امتحان می کنم. باز هم از همه ی دوستانی که کمک کردند، تشکر می کنم.

• mahdi

آفلاین
    عضو
    ۲۵ دی ۱۳۸۶ - ۱۱:۱۹

mani گفت:
    تو خبرنامه امیرکبیر ... این تا افزونه مبنای کار قرار گرفتند ... ولی کدنویسی هم داره ...
    افزونه Post Image
    افزونه WP-Sticky

آقای منجمی، چه طور باید عکس مورد نظر را برای استفاده با post image مشخص کرد؟ به عبارت بهتر چرا این افزونه، چیزی به صفحه ی new post اضافه نمی کند تا آدرس عکس را به آن بشود داد؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۵ دی ۱۳۸۶ - ۲۰:۵۹

من و ناراحتی :D حرف ها میزنید ها ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rock

درباره‌ی این موضوع