انجمن

پیشنهاد طراحی یک قالب به طراحان  (۳ نوشته)

• Moji-Golpesar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۶ اسفند ۱۳۸۸ - ۲۱:۰۰

سلام دوستان عزیز من برای اولین بار می خوام در وردپرس بلاگ نویسی کنم ولی در اولین مرحله که انتخاب قالب مناسب بود موندم .
    من جای خالی یه قالب برای نوشته های روزانه رو واقعا احساس می کنم و از طراح هایی که تواناییش رو دارند می خوام که یه همچین قالب مناسبی طراحی کنند .
    من فکر کنم اگه بشه یه قالب مثله این سایت تو وردپرس هم وجود داشته باشه که عالی میشه به خاطر همین از طراح های عزیز می خوام که یا این قالب رو برای وردپرس طراحی کنند یا اگه این قالب وجود داره لین اون رو به من بدن و من رو ببخشن که بی دلیل یه موضوع جدید باز کردم .

پی نوشت : این درخواست جنبه شخصی ندارد و همچین قالبی می تونه کاربرد بسیار زیادی داشته باشه
    پی نوشت 2 : لطفا نظر خودتون رو اعلام کنید

• Moji-Golpesar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۷ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۱:۱۸

Moji-Golpesar گفت:
    سلام دوستان عزیز من برای اولین بار می خوام در وردپرس بلاگ نویسی کنم ولی در اولین مرحله که انتخاب قالب مناسب بود موندم .
    من جای خالی یه قالب برای نوشته های روزانه رو واقعا احساس می کنم و از طراح هایی که تواناییش رو دارند می خوام که یه همچین قالب مناسبی طراحی کنند .
    من فکر کنم اگه بشه یه قالب مثله این سایت تو وردپرس هم وجود داشته باشه که عالی میشه به خاطر همین از طراح های عزیز می خوام که یا این قالب رو برای وردپرس طراحی کنند یا اگه این قالب وجود داره لین اون رو به من بدن و من رو ببخشن که بی دلیل یه موضوع جدید باز کردم .

پی نوشت : این درخواست جنبه شخصی ندارد و همچین قالبی می تونه کاربرد بسیار زیادی داشته باشه
    پی نوشت 2 : لطفا نظر خودتون رو اعلام کنید

خیلی عجیبه بعد از 15 ساعت بازم هیشکی پیدا نشده یه جواب به من بده

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۹ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۳:۲۵

خوب دوست دارین چه جوابی بشنوین؟
    مثلا من بگم طراحی میکنم.
    شاید 30 روز طول بکشه چون کارهای مهم تر دارم.
    بعد هم طراحی نکنم!!!

ببینید این نوع درخواست و پیشنهاد ها حوصله یک طراح رو میطلبه. تازه یه طراح که کارش واقعا طراحی تم باشه از عهده این موارد بر میاد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Gharibe - Moji-Golpesar

درباره‌ی این موضوع