انجمن


مشکل در افزودن موزیک پلیر فلش  (۲ نوشته)

 • MEMPHIS

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۱۰
  # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
  ۲۱ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۹

  سلام، بنده با نرم افزار Aleo Flash MP3 Player Builder یک پلیر فلش ساخته ام ولی به هر طریقی که تست کردم، فلش در بهترین حالت فقط ظاهر می شود ولی از پلیر و پخش موسیقی خبری نیست. بنده از قالب vibrant فارسی استفاده می کنم و قصد دارم این کد:
  <object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="360" height="26">
  <param name="movie" value="player/player.swf" />
  <param name="quality" value="high" />
  <param name="wmode" value="transparent">
  <embed src="player/player.swf" quality="high" type="application/x-shockwave-flash" WMODE="transparent" width="360" height="26" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
  </object>
  را در قسمت sidebar بالای sidebar ها قرار بدم. ضمنا مسلما بنده فولدر حاوی محتویات فلش را در آدرس /public_html/wp-content/themes/vibrant/player قرار داده ام (یعنی در محل تم) و در کد بالا آدرس فایل اصلی فلش را هم داده ام.

  این مسئله حتی برای کد PHP شمارنده ی گرافیکی ای که نوشته بودم هم صدق می کند و عکس های آن بصورت ضربدر نمایش داده می شود. ضمنا همانطور که در سایت من (drhsbax.net) میبینید توانسته ام یکی از تب های sidebar بالا را به "آمار سایت" تبدیل کنم و مشکلی هم پیش نیامد، البته این آخری پلاگین هم داشت که نصب کردم.

  لطفا راهنمایی بفرمایید، متشکرم

 • علی ایرانی

  آفلاین
  ناظم
  تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
  تشکر شده: ۷۶ بار
  # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
  ۲۱ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۴

  افزونه های خوب زیادی برای این کار وجود داره. ببینید بین این افزونه ها چیزی به کارتون میاد یا نه؟!
  نکته ای هم که هست اینه که سعی کنید همیشه اول سرچ کنید بعد تاپیک بزنید.

درباره‌ی این موضوعبرچسب‌ها