انجمن

ایجاد فروشگاه الکتورنیکی همراه با اتصال به سیستم بانکی  (۶ نوشته)

• امیر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۲ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۹

سلام

من می خواستم بدونم امکان اتصال سیستم بانکی به وردپرس وجود داره یا نه؟ اگر امکان پذیر هست چطوری میشه

• Shahriar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۲ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۹

اتصال به سیستم بانکی ربطی به وردپرس نداره. شما باید لینک (یا درگاه) رو از بانک بگیرید و در سایتتون قرار بدید (ربطی به مدیریت محتوا نداره) و برای این کار هم باید شرکت ثبت شده داشته باشید.

• mikaeel2010

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۴

سلام
    من دارم کارای درگاه بانک تجارت رو انجام میدم و مراحلش رو دارم تمام میکنم گفتن یک کد پذیرنده بهت میدیم که توی سایتت قرار بدی .اینکار نیاز به دیتابیز خاصی توی وردپرس دراه . چون جایی که من سایت طراحی کردم گفته 450-500 تومان هزینه داره نصبش همینطوره ؟

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۵

سلام
    شما باید بکمک فرم مقادیر رو از کاربر به بانک و بعدش از بانک به سایت انتقال و در نهایت توی بانکتون ذخیره کنید.
    قیمت و مدت برنامه نویسی این سیستم هم بسته به شخص مقابل یا شرکت مقابل شما داره و در نهایت :
    هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    M.Online - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • onala

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۸

amirhafezi گفت:
    سلام

من می خواستم بدونم امکان اتصال سیستم بانکی به وردپرس وجود داره یا نه؟ اگر امکان پذیر هست چطوری میشه

به نظر من اصلا نیاز به اینهمه پول دادن نیست چون کار خیلی ساده تر از این حرف هاست.کلا برنامه نویس ها یاد گرفتن پول مفت از مردم بگیرن واسه دو سه تا خط کد نوشتن و اصلا هم انصاف ندارن.

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۵

onala گفت:

به نظر من اصلا نیاز به اینهمه پول دادن نیست چون کار خیلی ساده تر از این حرف هاست.کلا برنامه نویس ها یاد گرفتن پول مفت از مردم بگیرن واسه دو سه تا خط کد نوشتن و اصلا هم انصاف ندارن.

خب شما هم لطف کن و اگه راهش رو میشه به رایگان بگو تا دیگران هم استفاده کنن ( ذکات علم به نشر اون هست )

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - blacknews - oshgool - ghandi

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.