انجمن

آیا در وردپرس می توان از بلاگرولینگ هم استفاده کرد؟  (۷ نوشته)

• mmn

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۱ دی ۱۳۸۶ - ۲۲:۴۴

سوال من این است که چطور میتوانم از لیست لینکهای بلاگرولینگم در ورد‍پرس مجانی استفاده کنم؟ اصلا آیا امکانش هست؟
    من وقتی ompl لینک های بلاگ رولینگم رو به وردپرس می دم با این اخطار مواجه می شوم: خطای XML: undefined entity در خط ۱۲
    سوال دیگرم هم اینه که چطور می توانم وردپرس پولی رو داشته باشم؟ به کجا باید مراجعه کنم و پول رو به چه حساب یا شرکتی بپردازم. با تشکر

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ دی ۱۳۸۶ - ۰۸:۰۷

اول پیشنهاد می کنم این مطلب رو بخونید :
    تفاوت wordpress.org با wordpress.com

امکان استفاده از بلاگرولینگ در سرویس وردپرس.کام نیست ولی می تونید از لینکستان خود این سرویس استفاده کنید ( که خب لیست بروزشده ها و ... رو نداره ) .
    مشکل خطا هم احتمالا برمی گرده به خروجی غیراستاندارد و یا مشکل دار بلاگرولینگ.

• mmn

آفلاین
    عضو
    ۲۲ دی ۱۳۸۶ - ۱۲:۰۸

می خواستم بدونم پس معنای اینکه اونجا نوشته شما می توانید لیست ompl از دیگر سایتها به وردپرس بدهید این به چه معناست؟
    اما یه مسئله دیگه اینکه من اگر بخوام همین دات کام رو پولی کنم یعنی سوای هاست و دومین و دات ارگ اگر همین دات کامم رو بخوام از امکانات پولیش استفاده کنم باید چیکار کنم؟ ممنون

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۲ دی ۱۳۸۶ - ۱۲:۱۱

معناش همون حرفیه که نوشته :-) مشکل از وردپرس نیست مشکل از بلاگرولینگ هست. البته می تونید محتویات فایل OPML تون رو اینجا بزارید شاید مشکل رو تونستیم برطرف کنیم.
    در مورد امکانات پولی وردپرس شما باید یک نفر رو پیدا کنید یا اینکه خودتون با کردیت کارت پول به حساب وردپرس واریز کنید . ;-)

• mmn

آفلاین
    عضو
    ۲۲ دی ۱۳۸۶ - ۱۷:۴۰

خیلی ممنون پس من اگر بتونم اشکال بلاگ رولینگو یجوری رفع کنم میشه از اون تو وردپرس استفاده کرد آخرش یا نه؟ در واقع اگر وردپرس ompl رو سالم از بلاگ رولینگ بگیره همه چی درست میشه و لینکای وردپرسم به ترتیب آپ دیت شدنشون مرتب میشوند؟
    خب من کردیت کارد ندارم و کسی رو هم نمیشناسم که وارد باشه ... خود شما میشه کمک کنید؟ ممنون

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۲۲ دی ۱۳۸۶ - ۲۰:۵۵

امکان استفاده از بلاگرولینگ در سرویس وردپرس.کام نیست ولی می تونید از لینکستان خود این سرویس استفاده کنید ( که خب لیست بروزشده ها و ... رو نداره ) .

• mmn

آفلاین
    عضو
    ۲۲ دی ۱۳۸۶ - ۲۲:۱۷

پس من اگر بلاگرولینگ رو بخوام باید از وردپرس پیشرفته استفاده کنم. میشه لطفا یه کمکی کنید تا بتونم پول رو بریزم به حساب ..ممنون می شم.

درباره‌ی این موضوع