انجمن

نام نویسی در بلاگ من  (۴ نوشته)

• colentig

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۸۶ - ۰۳:۰۶

سلام و خسته نباشید

من هر چی گشتم نتونستم قسمت نام نویسی رو بیابم .

۱- برای اینکه بازدیدکننده ها تو سایت نام نویسی کنن و اخبار سایت رو بگیرن باید چکار کنم؟
    ۲-برای اینکه افراد تو سایت عضو بشن و بتونن توش مطلب بذارن باید چکار کنم؟

مرسی از حوصله تون

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۳ دی ۱۳۸۶ - ۰۹:۲۶

وردپرس بطور پیش فرض ۵ سطح دسترسی داره. پایین ترین دسترسی اینه که کاربر فقط بتونه نظر بده ( این برای مواقعی می تونه مفید باشه که شما قسمت نظرات رو فقط برای کاربران ثبت نام کرده محدود کرده باشید ) . یکی اینکه می تونه علاوه بر قبلی مطلب هم بنویسه ولی تا وقتی که شما اون مطلب رو قبول نکردید اون مطلب در سایت منتشر نمی شه . بعدی اینه که مطلب می نویسه و در سایت منتشر می شه. و بعدی اینه که می تونه مطالب دیگران رو هم ویرایش و ... کنه . آخری هم که مدیر سایت هست و همه کاری می تونه بکنه .

شما اول برای اینکه کاربرانتون بتونند خودشون ثبت نام کنند باید به قسمت گزینه ها رفته و تیک گزینه هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند را در قسمت همگانی بزنید.
    کمی پایینترش هم لیست { نقش پیش‌فرض کاربر تازه: } وجود داره که می تونید مشخص کنید کاربران بعد از ثبت نام چه سطح دسترسی ای داشته باشند.

آدرس برای ثبت نام کاربران هم اینه :
    http://yoursite.com/wp-register.php

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    nariman
  • colentig

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۶ دی ۱۳۸۶ - ۰۳:۵۹

مرسی بابت توضیحات کامل.
    فقط من جواب سؤال اولم رو کامل نگرفتم. میشه جایی تو خود صفحۀ خانه گذاشت که بازدیدکننده ها از اونجا عضو بشن تا بصورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه اخبار سایت و خبر به روز شدن اون رو دریافت کنن؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۶ دی ۱۳۸۶ - ۰۷:۵۲

برای قسمت اول شما باید یک خبرنامه درست کنید.
    اینجا رو ببینید :
    http://forum.wp-persian.com/topic/728?replies=6

درباره‌ی این موضوع