انجمن

all in one seo pack pro version  (۶ نوشته)

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۴ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۷

آیا افزونه پرو سئو تاثیری در سئو داره

• magicdl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    ۵ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۸:۲۲

all in one seo pack منظورتونه ؟

آره تأثير داره .
    فقط تو تنظيماتش بايد دقت كنيد.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۵ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۸

فقط امکاناتی بهش اضافه شده! در کل وجود این افزونه برای یکی از مراحل افزایش سئو ضروریه! (البته نسخه معمولیش کافیه)

• magicdl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    ۵ فروردین ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۶

سلام .

امكانات جديدش چيه ؟
    اين نسخه از كجا بايد گير بياري ؟

مرسي

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۶ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۶

all in one seo pack دو نسخه هست که یه نسخه رایگان و یه نسخه پرمیوم که نسخه پرمیومش یکسری امکانات بهش اضافه شده
    اون لینک بالا هستش میتونید ببینید ;)

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۶ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۰:۲۴

مشکل اینجاست که دقیقا معلوم نیست چه امکاناتی در صورت خرید نسخه پیشرفته اضافه میشه ؟
    البته باید در نظر گرفت که اکثر سایتهای خارجی پرترافیک یا سایت هستند یا وبلاگ وردپرس ولی برعکس تو ایران هر چی سایت وردپرسه توی ترافیک مشکل داره!!
    باید انجمن وردپرس فارسی یه تایپیک بزنه و هر چی افزونه سئو هست رو لیست کنه و کمی درباره اونها توضیح بده مخصوصا اینکه اکثر افزونه ها با یونیکد مشکل دارن این یه کار ضروری هست.
    برای مثال من میخواستم گوگل ورودی های خودش توی سایتم رو ایندکس کنه ، مثلا وقتی یه نفر بدنبال "برترین افزونه سئو برای وردپرس" میگرده اگر وارد سایت من شد این یه لینک شده و در ساید بار به نمایش دربیاد ، در افزونه های وردپرس صدها افزونه برای اینکار هست ولی فقط دوتاش برای یونیکد کار میکنه که باید بری و صد تا افزونه رو نصب کنی و بعدش یکی یکی بیبینی کدوم مشکل ندارند و بعد بقیه رو پاک کنی و بانک اطلاعاتی وردپرس رو پاکسازی کنی!!!
    در کل در ضمینه سئو برای وردپرس خیلی کم کار شده و خنده دار شده که سایتهای ام تی ترافیکشون بیشتر از وردپرس در اینور آبه و قضیه خارج از ایران برعکسه
    من که اینقدر افزونه سئو نصب کردم که بارها و بارها سروصدای مدیر هاستینگ درآمد اما دریغ از پیشرفت سئو و ترافیک 10 درصدی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - magicdl -

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.