انجمن

درخواست يك افزونه براي پست‌هاي چسبنده  (۶ نوشته)

• pirooz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۰

سلام.
    چطور مي‌تونم يك افزونه داشته باشم كه بعضي از پست‌ها رو به صورت چسبنده (Stiky) تعريف كنم و فقط اون پست‌ها به صورت مختصر و به تعداد دلخواه در سايدبار نمايش داده بشه؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۵

برای سنجاق کردن نوشته‌ها نیاز به افزونه نیست٬ خود وردپرس این قابلیت رو داره٬ کافیه توی بخش نوشتن » کادر انتشار » نمایش:عمومی (ویرایش) » سنجاق کردن این نوشته در برگه‌ی نخست٬ رو تیک بزنین تا نوشته سنجاق بشه.

برای نشون دادن در نوارکناری هم می‌تونین از افزونه‌های مختلفی که وجود داره استفاده کنین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    pirooz
  • pirooz

آفلاین
    عضو
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۵

متشكرم از پاسخ سريعتون.
    اما همون‌طور كه خودتون گفتيد نوشته سنجاق شده توي صفحه اول ثابت مي‌شه. من مي‌خوام توي سايدبار نمايش داده بشه و توي صفحه اول هم نشون داده نشه.
    اگه ممكنه نام افزونه مورد نظر رو بگيد. متشكر مي‌شم.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۰

خب چه لزومی داره برای این‌کاری که شما می‌خواین انجام بدین از سنجاق کردن استفاده کنین؟

یه دسته بسازین مخصوص نوشته‌هایی که نمی‌خواین توی صفحه اصلی نشون داده بشه و اونا رو توی نوارکناری نمایش بدین. اگه دنبال چنین چیزی هستین قبلا توی انجمن بحث شده٬ جستجو کنین پیدا می‌شه.

• pirooz

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۳۲

من تا حدودي متوجه شدم كه بايد از كوئري‌ها استفاده كرد. اما من مي‌خوام از پلاگين Featured Posts with thumbnails استفاده كنم و در عين حال، اون پستي رو كه به عنوان مطلب برگزيده انتخاب كردم توي صفحه اول نمايش داده نشه در حالي كه در قسمت مطالب برگزيده همراه با تصوير بندانگشتي نمايش داده بشه.
    ممنون كه صبر و حوصله به خرج مي‌ديد.

• jdir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۸

سلام
    من روی نمایش:عمومی (ویرایش) که کلیک میکنم نوار باز نمیشه که سنجاق کردن این نوشته را تیک بزنم اشکال کجاست؟
    البته قسمت های دیگر
    وضعیت: پیش‌نویس (ویرایش)
    انتشار فوری (ویرایش)

هم باز نمیشه

من افزونه بادی پرس را هم نصب کردم

لطفا راهنمایی کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.