انجمن

چند سوال در مورد سئوی بهتر (لینکهای مشابه)  (۵ نوشته)

• نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۹

سلام . .
    در هر پست از وب سایتم هم عنوان مطلب هم ادامه مطلب به یک مکان لینک میدن و اون صفحه اصلی مطلبه . .
    همچنین تگ ها و موضوعات هم همینطورن . . .
    اینجوری خطای پیدا کردن دو لینک به یک جا توسط گوگل پیش نمیاد ؟
    من اومدم تگ های موجود در هر پست رو که در صفحه اصلی نشون میداد بدون لینک کردم (فقط نام تگ) و همچنین اومدم اسم دسته بندی که در هر پست قرار داره رو هم بدون لینک کردم .
    این کار توی سئو فرق میکنه ؟
    اگه فرق میکنه پس من باید در مورد عنوان هر مطلب هم همین کار رو توی صفحه اصلی انجام بدم ؟

اینم وب سایتمه :
    http://elecdl.com

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۶

خوب اگه بدنبال سئوی بهتری با افزونه all in one seo pack مشکلت حل میشه و این مسئله عنوان و ادامه مطلب در صفحات میاد نه در پست که میتونی با این افزونه جلوی ایندکس صفحات و تگها رو بگیری.
    در مورد تگها هم باید بگم که وقتی سایتت رو دیدم از ویدجت برچسب استفاده کردی که لینک میده به هر تک که میتونی غیر فعالش کنی یا از Rel="nofollow" استفاده کنی
    البته اینو هم بگم که لینک مشابه باعث کم شدن سئو میشه ، فقط حرف سئو کاران ایرانی هست

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نوین ادمین
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    ۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۹

ممنون از توضیحات شما .
    من از این افزونه استفاده می کنم . اما خواستم که تگ ها ایندکس بشه . آحه وقتی پست میدی گوگل باید تگ ها رو هم ایندکس کنه تا تعداد صفحات ایندکسی در گوگل بالا بره .
    اره از برچسب های متداول استفاده کردم . از nofollow هم استفاده نکردم . چون می خوام گوگل اونا رو تعقیب کنه و چگالی کلمات کلیدی سایتم بالا بره .

البته اینو هم بگم که لینک مشابه باعث کم شدن سئو میشه ، فقط حرف سئو کاران ایرانی هست

اینو هم قبول دارم .
    نکته دیگه تعداد زیاد لینک هاست . توی یک آنالیزور آنلاین هم دیدم که نوشته بود حداکثر باید 100 تا لینک داشته باشی تو وبت . . قبلاً 400 تا لینک داشتم که با حذف تک ها و شمارنده صفحات در صفحه اصلی تهدادشون رو به 186 تا رسوندم .
    به نظر شما این حرف هم درسته یا نه و زیاد تاثیر نداره؟

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۳

من هم این موضوع رو شنیدم و چند جا مقالاتی را خواندم که عنوان میکرند در هر صفحه حداکثر باید 100 لینک داشته باشی. من این موضوع رو در سایت خودم امتحان کردم بار صفحه نخست در مورد کلمات کلیدی موجود در اون کمی کاهش پیدا کرد این موضوع رو می توان با مقایسه نتایج سرچ گوگل در درون یک سایت فهمید . به طوری که نتیجه جستجوی یک کلمه کلیدی مشابه در صفحات بالاتر از صفحه نخست قرار می گیرد که قبلا ، چند هفته پیش از این که تعداد لینکهایم خیلی کمتر بود ، این اتفاق معکوس بود حال به نظر می رسد که لینکهای زیاد باعش خرد شدن رنک آن صفحه بین لینکها می شود و کم کم از ارزش ن صفحه می کاهد

حمید - نوین ادمین
  • motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۰

اینکه در هر صفحه کمتر از 100 لینک باشد حرف انجمن خود گوگل هم هست اما باید توجه کرد که چه صفحه ای به کجا لینک داده.
    عموما لینک بالای 100 تا از نظر گوگل تقلب محسوب میشه چون همین لینکها هستند که پیج رنک صفحه رو میسازند.
    لینک ورودی تاثیرش خیلی بیشتر از لینک خروجی هست.

نوین ادمین

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها