انجمن

ابزارک سایتم اصلا کار نمیکنه  (۷ نوشته)

• itroom

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۳

سلام
    من از یه پوسته استفاده می کنم که هر چی تو ابزارکش ابزار های مختلف رو میزارم اصلا کار نمی کنه
    پوسته دو تا ابزارک داره که یکی تو راست و یکی تو چپ قالب قرار میگیره و تو قسمت ابزارک وردپرس تو تایتل می نویسه banner و تو تایتل دومی می نویسه site description
    فایل های functions.php و sidebar-left.php و sidebar-right.php رو هم آپلود کردم که از این لینک می تونید ببینید
    http://ittools.persiangig.com/file.rar
    ممنون میشم کسی بهم کمک کنه

• 2khmal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۰

چند وقت پیش خودم هم یه همچین مشکل یداشتم . وقتی پوسته رو فعال میکنید میزنه این پوسته ابزارک پشتیبانی نمیکنه ؟ یا نه پشتیبانی میکنه و شما نمیتونید ابزارک بزارید و ارور میده ؟
    اگه پشتیبانی نمیکنه که اون بحثش جداس ولی اگه پشتیبانی میکنه و موقع گذاشاتن ابزارک ارور میده که دوباره سعی کنید مشکل از مرورگرتونه ! من با اکسپلورر این کارو میکردم که ارور میداد ولی با فایر فاس و کروم که امتحان کردم مشکلم حل شد :-) امیدوارم مشکل شمام حل بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    itroom
  • itroom

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۱۶

سلام
    کلا پوسته از ابزارک پشتیبانی می کنه چون نمی نویسه که این پوسته از ابزارک پشتیبانی نمی کنه ولی وقتی ابزاری رو تو یکی از ابزارک ها فعال می کنم تو صفحه اصلی سایت چیزی ظاهر نمیشه

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۲۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۵

گویا پوسته شما از ابزارک‌ها در ستون کناری یا sidebar پشتیبانی نمیکنه و از ابزارک ها در بخش‌هایی تحط عنوان "بنر" و "توضیحات سایت" پشتیبانی میکنه.
    اما شما میتونید خودتون قابلیت ابزارک رو به ستون‌های کناری پوسته‌تون اضافه کنید٬ برای این کار می‌تونید از این آموزش استفاده کنید.

itroom
  • itroom

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۸

ممنون دوست عزیز بابت پاسختون . من این آموزش رو دیده بودم ولی چون چیز زیادی از طراحی نمیدونم چیزی نفهمیدم که مشکل کدها کجاست یکی می تونه ابزارک رو درست کنه ؟ واقعا ممنونش میشم

• ثاني عشر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۵:۲۰

به نظر من اگه از طراحي قالب اطلاعات زيادي نداري، دست به قالب نزن
    چيزي كه زياده قالبه، عوضش كن
    موفقيت

itroom
  • itroom

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۲

متاسفانه روی گرافیک قالب زیاد کار کردم برای همین حیفم میاد ولش کنم واقعا کسی نمیتونه درستش کنه اگه درستش کنه جبران می کنم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها