انجمن

کمک فوری : اضافه کردن پنل  (۵ نوشته)

• mojtaba074

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۱

درود.
    آقا کسی می تونه بگه که می شه چطوری یه پنل اختصاصی واسه کاربر ایجاد کنه که نره تو پیشخوان.
    منظورم اینه که من تو قالب دو بخش برای کاربرا ایجاد کنم یکی ارسال نوشته دومی نمایش های نوشته های ارسال شده که البته وقتی کاربر نوشته می زنه اول برای تایید به مدیر برسه مدیر تایید کنه بعد نمایش داده شه تو سایت.
    توضیحات اضافی : مدیر همون مدیریت پیشفرض خود وردپرس رو داشته باشه و کاربران هم یه بخش از ستون های کناری به اونا داده بشه یعنی دیگه نمی خوام بیان تو پیشخوان و تو خود سایت مدیریت داشته باشن.
    فکر کنم بشه با استخراج کردن کد های ارسال مطلب خود ورددپرس این کارو کرد.
    سپاس گذارم.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۴

یعنی دیگه نمی خوام بیان تو پیشخوان و تو خود سایت مدیریت داشته باشن.

کاربران با نقش‌هایی مثل مشترک و مشارکت‌کننده٬ حتا اگه وارد بخش مدیریت بشن نمی‌تونن سایت رو مدیریت کنن و گزینه‌های زیادی نمی‌بینن. نیازی به ساختن بخش‌های جداگانه برای این کار نیست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mojtaba074
  • mojtaba074

آفلاین
    عضو
    ۱۷ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۴

می دونم منم ولی موضوع سایت من یه جوریه که باید داشته باشم شما اگه میشه فقط بگید چطوری ؟

• mojtaba074

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۷

مثه اینکه جوابو اینو بلد نیستید.
    حالا شما حداقل بگید که من چیکار کنم که یه عنوان کاربری پیشفرض برای کاربران تازه عضو شده درست کنم که بتونن مطلب ارسال کنن و با تایید مدیر انتشار پیدا کنه خواهشا حداقل اینو جواب بدید می دونم که الا یه اخطا می گیرم.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۲

مثه اینکه جوابو اینو بلد نیستید.

بله درسته٬ به‌دلیل غیرمنطقی بودن این کار٬ الزامی برای یادگیری و انجام اون نمی‌بینم.

حالا شما حداقل بگید که من چیکار کنم که یه عنوان کاربری پیشفرض برای کاربران تازه عضو شده درست کنم که بتونن مطلب ارسال کنن و با تایید مدیر انتشار پیدا کنه خواهشا حداقل اینو جواب بدید می دونم که الا یه اخطا می گیرم.

کاربران با نقش مشارکت‌کننده می‌تونن مطلب بنویسن و ارسال کنن اما مطالب‌شون برای انتشار باید به تایید یک مدیر برسه. اینو توی خود بخش راهنمای مدیریت وردپرس هم نوشته.
    همچنین توی بخش تنظیمات همگانی می‌تونین نقش پیش‌فرض کاربر تازه رو تغییر بدین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mojtaba074

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.