انجمن

مشکل پاک نشدن جدول های افزونه های پاک شده در دیتابیس  (۴ نوشته)

• NiMa.N

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۰

سلام.
    مگه وقتی یک افزونه رو از توی وردپرس پاک میکنی جدول های اون افزونه از توی دیتابیس نباید پاک بشن؟
    من افزونه که مثلا" برای آزمایش نصب میکنم تا ببینم چجوری کار میکنه بعد که پاکش میکنم جداولش از توی دیتابیس پاک نمیشن.

بعدشمک در مورد جدول wp_TABLE_STATISTICS_RAW کی میدونه این جدول مربوط به چی میشه که تو هر جا خوندم خیلی فضا گرفته. آیا با پاک کردنش مشکلی به وجود میاد یا نه؟چی هست کلا"

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۶

سلام
    بعضی از افزونه ها امکان unistall دارند و جدول هاشون هم با خودشون پاک می کنن! ولی بعضی های دیگه نه!
    و فکر کنم جدول wp_TABLE_STATISTICS_RAW مربوط به افزونه آمارگیری باشه! جزء جدول های اصلی وردپرس نیست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NiMa.N
  • NiMa.N

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۷
    ۲۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۶

بعضی از افزونه ها امکان unistall دارند و جدول هاشون هم با خودشون پاک می کنن! ولی بعضی های دیگه نه!

ممنون مصطفی جان.
    خوب به نظرت چجوری میتونیم جدول اون افزونه هایی که پاکشون کردیم و جداولشنو پاک نشدن رو از توی دیتابس پاک کنیم.
    چون معلوم نیست کدوم جدول ماله کدوم افزونه هست.

مثل همین wp_TABLE_STATISTICS_RAW که حجم زیادی رو گرفته. فکر کنم یا مال statpresCN باشه یا مال Cysat باشه. البته هر کدومم پاک کردم این پاک نشد.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۳

خوب به نظرت چجوری میتونیم جدول اون افزونه هایی که پاکشون کردیم و جداولشنو پاک نشدن رو از توی دیتابس پاک کنیم.

پاک شدنشون هم از طریق پایگاه داده انجام می شه. اینطوری دیگه
    برای اینکه بفهمین کدوم جدول برای کدوم افزونه هست فایل اصلی افزونه رو کمی مطالعه کنید مشخص می شه
    بیشترشون هم مخفف نام افزونه هستن!
    برای راهنمایی اینجا هم بد نیست!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NiMa.N

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.