انجمن

• chapalmapal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۸ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۱

سلام

از قبل بگم من خیلی جستجو کردم ولی چیزی که دقیقا بدردم بخوره نه تویه انجمن اینجا پیدا کردم نه تویه افزونه های خود وردپرس. من دنبال یه افزونه ارسال فایل می گردم که کاربر ثبت نام شده فایلی رو (که درواقع تکلیف کلاس شه) برای مدیر بفرسته و اون فایل به همراه مشخصات فرد به مدیر برسه. نزدیکترین افزونه برای این کار افزونه iMasters بود که قابلیت ارسال هرگونه فایل با هر حجمی رو از پیشخوان فراهم می کرد ولی اشکالش این بود که کاربر می تونست تکلیف کاربرهای دیگرو ببینه، دانلود کنه و حتی پاک کنه! و خوب این اشکال بزرگیه. اگر افزونه ای برای این سراغ دارید ممنون می شم بگید.

• modaser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۵

ُسلام دوست عزیز
    شما می توانید از افرونه contact-form استفاده کنید و یه فرم درست کنید فیلد اپلود فایل را هم اضافه کنید که کاربر بیاد پر کند و ارسال کند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    milad200
  • winsent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۳

modaser گفت:
    ُسلام دوست عزیز
    شما می توانید از افرونه contact-form استفاده کنید و یه فرم درست کنید فیلد اپلود فایل را هم اضافه کنید که کاربر بیاد پر کند و ارسال کند.

ممنونم
    میشه آموزش این کار رو هم لطف کنید و بدید؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۰

شما پلاگین contact-form رو نصب کنید به قمست تنظیماتش سر بزنید می تونید فیلدهای اضافی برای فرمتون ایجاد کنید
    این پلاگین براحتی نصب میشه
    بعد از نصب در پنل وردپرستون پنل تماس که ایجاد شد می تونید وارد تنتظیماتش بشین و الا آخِر ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.