انجمن

مشکل کاملا جدی پس از بروز رسانی  (۵ نوشته)

• Amin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۳

سلام به همه دوستای وردپرسی!
    غرض از مزاحمت من من وردپرسم رو آپدیت کردم اما ظاهرا آپدیتم خوب از آب در نیومده!
    آخه من از یه انجمن که وقت تعطیل بودن ایجا بود نسخه جدید رو دریافت کردم و آپدیت کردم ، حالا نسخه ورد پرس من شده 3.1-alpha که ظاهرا وجود خارجی این ورها نداره!
    بعد از نصب این نسخه اولا همه جای قسمت مدیریت فارسی نیست و خیلی جاها انگلیسی مونده!
    در ثانی مشکل جدید اینکه دیگه هیچ کدوم از افزونه هایی مثل Countact Forme 7 و افزون هایی از این قبیل برای تماس با ما که نیاز به گذاشتن کد در برگه یا صفحه برای نمایش دارند کار نمی کنند!

حالا می خواستم بدونم
    1.برای تنظیم اینکه بتونم بدرستی آپدیت کنم و درواقع این مشکلات ورژنم رو حل کنم و دوباره متصل بشم به ورد پرسی فارسی اصلی چیکار باید انجام بدم ؟
    2.آیا بروز رسانی دستی هم ممکنه ؟ چطوری؟
    3.برای افزونه تماس با من چی کار باید بکنم؟ پشینهاد بهتری دارین؟

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۰:۵۲

سلام دوست عزیز

برای تنظیم اینکه بتونم بدرستی آپدیت کنم و درواقع این مشکلات ورژنم رو حل کنم و دوباره متصل بشم به ورد پرسی فارسی اصلی چیکار باید انجام بدم ؟

فایل version.php که تو پوشه‌ی wp-includes هست رو باز کنین. خط ۱۱ این عبارت رو باید داشته باشین:
    $wp_version = '3.0';
    این ۳.۰ رو که برای شما 3.1 alpha هست به مقداری کمتر مثلا ۲.۹ تغییر بدین. حالا میتونین از قسمت بروزرسانی‌ها ارتقا رو انجام بدین. (تست شده)

آیا بروز رسانی دستی هم ممکنه ؟ چطوری؟

بله.
    افزونه‌ها رو غیرفعال کنین.
    از این موارد پشتیبان تهیه کنین.
    دیتابیس وردپرس
    پوشه‌ی wp-content
    فایل wp-config
    فایل .htaccess
    نسخه جدید رو دریافت کنین و از طریق FTP فایلها رو جایگزین کنین.
    میتونین پوشه‌های wp-includes و wp-admin رو به صورت فشرده به سرور بفرستین بعد پوشه‌های قبلی رو پاک کنین و اکسترکتشون کنین.

رای افزونه تماس با من چی کار باید بکنم؟ پشینهاد بهتری دارین؟

به نظرم مراحل رو درست انجام نمیدین چون کمتر مورد تداخلی برای این افزونه دیده شده.

• Amin

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۵

سلام آقا محسن ممنون !
    مشکل وردپرس حل شد ! متشکر!

فقط درباره مراحل افزونه من قبلا نصب کرده بودم و کار میکرد حتی قالبم رو تغییر ندادم هرچند ربطی نداره!
    مراحلشم مراحل خاصی نیست درسته؟
    مشکل فکر می کنید از کجاست کلا وقتی صفحه تماس با ما رو باز میکنم بجای اینکه کادر آدرس ایمیل و نام و ... دیده بشه فقط عبارت : [contact-form 1 "فرم تماس 1"] بچشم میخوره!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن غیاثی
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۹

افزونه رو غیرفعال کنین و بعد از فعال سازی مجدد کد رو دوباره تو برگه قرار بدین.

• Amin

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۱

این کار رو چند 100 بار انجام دادم! نتیجه نداره !
    افزونه های تماس با ما دیگه هم جواب ندادن!

درباره‌ی این موضوع