انجمن

مشکل با تصاویر بندانگشتی در افزونه Category Posts Widget  (۴ نوشته)

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۸

با سلام
    من افزونه Category Posts Widget رو نصب کردم و به خوبی هم کار میکنه و تنها مشکلش در نمایش تصاویر بنداگنشتی هست
    سازنده ی این افزونه توی خود افزونه یه عکس قرار داده که که نشون میده وقتی که افزونه نصب میشه توی ابزارک ها قسمت چک باکس تصاویر بنداگشتی وجود داره در حالی که وقتی من اونو نصب کردم تمام چک باکس ها (که مثلا میگه نمایش نظرات پست یا ... ) وجود داره اما چک باکس تصاویر بندانگشتی وجود نداره
    وقتی توی کد افزونه رفتم این کد رو ورداشتم چک باکس اومد ولی کار نمی کرد

<?php if ( function_exists('the_post_thumbnail') && current_theme_supports("post-thumbnails") ) : ?>
    .
    .
    .
    <?php endif; ?>

می خواستم ببینم که دلیلش چیه و این که این کد به چه معناست که مزاحم کار من میشه:
    <?php if ( function_exists('the_post_thumbnail') && current_theme_supports("post-thumbnails") ) : ?>
    ممنون

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    ۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۲

ببخشید دوستان من یکی از اعضای تازه کار وردپرس هستم که تا حالا هم دو تا پرسش توی انجمن مطرح کردم که به هیچ کدام رسیدگی نشده. من واقعا تمنا دارم که دوستان راهنمائی کنن.
    من از آقای مدیر انجمن به دلیل این که با نوشته های متوالی، کاری مخالف با قوانین انجمن انجام دادم شدیدا عذر خواهی میکنم . ولی واقعا دیگه هیچ راهی به ذهنم نمی رسه.
    ممنون

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۱

اون خط بررسی می‌کنه که ببینه قابلیت تصاویر بندانگشتی توی پوسته‌ی شما فعال هست یا نه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mummified - ناجی کرد
  • ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    ۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۷

گرفتم چی گفتین. برا همین رفتم دنبال قرار دادن قابلیت تصاویر بندانگشتی تو قالب. قبلا تو سیاره ی وردپرس فارسی یه مطلب خونده بودم درباره تصاویر بندانگشتی و رفتم پیداش کردم و مسأله حل شد.
    مشکل من این بود که فکر می کردم چون قالب من از تصاویر بندانگشتی پشتیبانی می کنه دیگه نباید مشکلی وجود داشته باشه.
    به هر حال ممنون

درباره‌ی این موضوع