انجمن

مورد نیاز ترین افزونه جامعه وردپرس فارسی چیست؟  (۲۰ نوشته)

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۹

سلام،

کاربران عزیز به نظر شما مورد نیاز ترین افزونه جامعه وردپرس فارسی چیست؟

یعنی اون کدوم افزونه هست که تا به حال ساخته نشده و تقاضا هم براش در وب فارسی بسیار زیاد هست و یا خواهد بود؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - Mostafa - بهروز ازند - milad200 - iroooni.com
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۸

فکر می‌کنم افزونه‌ی رابط بانک سامان باشه.

کاوشگر - chapalmapal - armantaherian - silvercover - حمید - Saeed Fard - Mostafa - بهروز ازند - mxu - milad200 - iroooni.com
  • کاوشگر

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۵:۴۱

Gonahkar گفت:
    فکر می‌کنم افزونه‌ی رابط بانک سامان باشه.

جناب silvercover خواستید زحمتش رو بکشید لطف کنید پشتیبانی از بانک‌های پارسیان و پاسارگاد و اینا رو هم قراد بدید! :دی

armantaherian - silvercover - Saeed Fard - mxu - milad200
  • aghahamidgol

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    ۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۰

در اکثر زمینه ها افزونه یافت می شود غیر از همین اتصال به بانک های ایرانی ، مخصوصا تمامس تنطیمات مورد نیاز هم در بخش مدیریت قالب ویرایش باشد و در اصل یک افزونه اصولی باشد.

silvercover - Saeed Fard - بهروز ازند - milad200
  • R

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۵
    ۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۲

همین افزونه اتصال کننده به بانک ها به نظر من مورد نیاز ترین
    چون هنوزکسی اون نساخته و خیلی هم بدرد بخوره

silvercover - Saeed Fard - mxu - milad200
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۲

یک افزونه هست که با بانک سامان کار میکنه. از پنل مدیریت تنظمیات داره. براحتی میشه برای بانکهای دیگه هم تغییرش داد.
    البته بصورت فروشگاهی هست.
    فارسی هم هست. فقط دارم روش کار میکنم وبزودی منتشر میشه.
    اینها همه یعنی همچین افزونه ایی کار شده. بفکر چیز دیگه ایی باشیم :)
    ----------------------
    مثلا اعلام نمرات با وردپرس!!

Saeed Fard - tansu68 - milad200 - Arshk - Sina berenji
  • Arshk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۰

man4toman گفت:
    یک افزونه هست که با بانک سامان کار میکنه. از پنل مدیریت تنظمیات داره. براحتی میشه برای بانکهای دیگه هم تغییرش داد.
    البته بصورت فروشگاهی هست.
    فارسی هم هست. فقط دارم روش کار میکنم وبزودی منتشر میشه.
    اینها همه یعنی همچین افزونه ایی کار شده. بفکر چیز دیگه ایی باشیم :)
    ----------------------
    مثلا اعلام نمرات با وردپرس!!

این افزونه هنوز آماده نشده؟
    اگه آماده شده کجا پیداش کنیم؟
    هرچی می گردیم نیست
    ----------------------
    بعدشم اینکه یه افزونه ای که بشه باهاش هزاران آدرس ایمیل رو بعنوان عضو اضافه کرد خوبه چون من توی سیستم های دیگه هم ندیدم داشته باشند
    اگر بشه که بجز اضافه کردن دستی، آدرس ایمیل یا مسنجرت رو بدی و کانتکت هات رو هم اضافه کنه به اعضا خیلی خوبه
    اگر هم نشد براشون دعوتنامه بفرسته
    ----------------------
    افزونه ای هم بنویسید برای اینکه نسخه پی دی اف و موبایل از نوشته ها بسازه

Saeed Fard - milad200 - mahnaz
  • silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۶

arshk61 گفت:

این افزونه هنوز آماده نشده؟
    اگه آماده شده کجا پیداش کنیم؟
    هرچی می گردیم نیست
    ----------------------
    بعدشم اینکه یه افزونه ای که بشه باهاش هزاران آدرس ایمیل رو بعنوان عضو اضافه کرد خوبه چون من توی سیستم های دیگه هم ندیدم داشته باشند
    اگر بشه که بجز اضافه کردن دستی، آدرس ایمیل یا مسنجرت رو بدی و کانتکت هات رو هم اضافه کنه به اعضا خیلی خوبه
    اگر هم نشد براشون دعوتنامه بفرسته
    ----------------------
    افزونه ای هم بنویسید برای اینکه نسخه پی دی اف و موبایل از نوشته ها بسازه

اینجا تاپیک سفارش افزونه نیست دوست من. ضمن اینکه برآیند نظرات تا کنون بر سیستم اتصال به شتاب هست نه اعلام نمرات و ... که شما بهش نیاز دارین.

Saeed Fard - Omid Sh - milad200
  • Arshk

آفلاین
    عضو
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۱

silvercover گفت:

اینجا تاپیک سفارش افزونه نیست دوست من. ضمن اینکه برآیند نظرات تا کنون بر سیستم اتصال به شتاب هست نه اعلام نمرات و ... که شما بهش نیاز دارین.

باشه ببخشید
    ولی همین سیستم شتاب رو هم پیدا نکردم
    آماده شده یا نه؟
    بعدشم اعلام نمرات رو من نخواستم

mxu - milad200 - mahnaz
  • mxu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    ۱۱ تیر ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۷

هرچند یه مدتی از عمر این تاپیک گذشته اما با سیستم شتاب صد در صد موافقم . وقتشه یه خودی به این کاربرای جوملا نشون بدیم . اکثرا دارن با جوملا فروشگاه راه میندازن ولی من برای یه افزونه که میخواستم سفارش بدم تا سایت وردپرسمو به یه فروشگاه تبدیل کنم کلی ازم هزینه خواستن . فکرشو کنید : 300 هزار تومان !!!! اونم برای چی ! برای یه افزونه ی ساده !
    حتی سایت های خارجی هم یه چنین پول هایی رو برای افزونه های فوق پیشرفتشون نمیخوان !
    ممنون میشم اگه یکی این افزونه رو تولید و در دونسخه رایگان (پایه) و پولی (اگه همون رایگان باشه هنوز بهتره ولی به هر حال زحمت روش کشیده میشه خوب) برای کاربران وردپرس عرضه کنه :)

milad200
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۷ تیر ۱۳۹۰ - ۰۱:۴۳

mxu گفت:
    هرچند یه مدتی از عمر این تاپیک گذشته اما با سیستم شتاب صد در صد موافقم . وقتشه یه خودی به این کاربرای جوملا نشون بدیم . اکثرا دارن با جوملا فروشگاه راه میندازن ولی من برای یه افزونه که میخواستم سفارش بدم تا سایت وردپرسمو به یه فروشگاه تبدیل کنم کلی ازم هزینه خواستن . فکرشو کنید : 300 هزار تومان !!!! اونم برای چی ! برای یه افزونه ی ساده !
    حتی سایت های خارجی هم یه چنین پول هایی رو برای افزونه های فوق پیشرفتشون نمیخوان !
    ممنون میشم اگه یکی این افزونه رو تولید و در دونسخه رایگان (پایه) و پولی (اگه همون رایگان باشه هنوز بهتره ولی به هر حال زحمت روش کشیده میشه خوب) برای کاربران وردپرس عرضه کنه :)

mxu گفت:

دوستن عزیز پارسا جان درحال آماده سازی این افزونه هستند.
    http://shoppress.ir

milad200
  • parseh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۸

با درود
    دوستان سیستم اتصال به بانکهای عضو شتاب بسیار کاربردی است ، بخصوص باامکاناتی که در این سایت در نظر گرفتند ( shoppress.ir ) ولی فکر نکنم این سرویسی که در این سایت گذاشته باشند رایگان باشد ، چقدر خوب بود این اسکریپت را رایگان هم قرار دهید ، من منکر زحمات دوستان نیستم .
    ولی اگر قرار رایگان نباشه انتظار میشه داشت که قیمت معقولی باشه بنظرم نباید از سرویس های مشابه خارجی قیمتش بالاتر باشه ، سرویسهایی که اغلب درحد 20 دلار هستند!(رایگان هم زیاد است )

milad200 - silvercover
  • milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۲

سلام
    دوستان لطف کنید به فکر یک افزونه هم باشید که غلط های املایی را در نوشته بگیرد
    یعنی وقتی که پست را می نویسید در آخر مجبور نباشید دوباره پست را از اول بخوانید و غلط های تایپی و املایی را بگیرید.
    iroooni.com
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۴

milad200 گفت:
    سلام
    دوستان لطف کنید به فکر یک افزونه هم باشید که غلط های املایی را در نوشته بگیرد
    یعنی وقتی که پست را می نویسید در آخر مجبور نباشید دوباره پست را از اول بخوانید و غلط های تایپی و املایی را بگیرید.
    after the deadline دارای ترجمه‌ی فارسی
    after the deadline برای قسمت دیدگاه‌ها

iroooni.com - Arshk
  • iroooni.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۴

جدیدن بانک پاسارگاد برای فروشگاه های اینترنتی اقدام به ایجاد پرداخت امن کرده که باعث می شه خریدار به فروشنده بیشتر اعتماد کنه و مبلغ کالا را نقدی پرداخت کنه
    سیستم خوبی هست تو جوملا افزونه اتصالشو ساختن
    اگه رو این هم کار کنید خیلی عالی میشه چون گرفتن یک درگاه پرداخت بسیار راحت هست

• Arshk

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۳

silvercover گفت:
    سلام،
    کاربران عزیز به نظر شما مورد نیاز ترین افزونه جامعه وردپرس فارسی چیست؟
    یعنی اون کدوم افزونه هست که تا به حال ساخته نشده و تقاضا هم براش در وب فارسی بسیار زیاد هست و یا خواهد بود؟

1- فکر کنم اولین و مورد نیاز ترین افزونه یکافزونه ای باشه که پیشوند wp- رو از توی آدرس بار برداره
    خیلی ها هستند که با این مورد مشکل دارند چرا که خیلی ساده معلوم میشه که سایت رو با وردپرس طراحی کرده اند
    خیلی ها هم برای همینه که سراغ وردپرس نمی آیند
    مثلا ما که می خواهیم یک سایت برای کسی راه اندازی کنیم اگر طرف بفهمه که با وردپرس یا جوملا کار کردیم فکر می کنه که عملا هیچ کاری نکردیم و .....

غیر از این قضیه خیلی از بچه های انجمن مثل خود من دوست ندارند که اعضای سایت متوجه بشوند که سایت با وردپرس راه اندازی شده که این مورد رو بارها توی تاپیک ها دیدم که عنوان شده

2- افزونه ای که بتونیم با اون از هر ساییتی که خوشمون اوممد قالبش رو جوری کپی بگیریم که بتونیم برای سیات وردپرسی خودمون استفاده کنیم
    من قبلا توی جوملا و اسلید و نیوک و دیتالایف بودم با این سیستم ها کار کردم و این اسکریپت رو فقط توی دیتالایف انجین دیدم
    با اینکه دیتالایف انجین خیلی پایین تر از وردپرس و برخی سیستم های دیگه هستش ولی همچین چیزی رو داره که هیچ سیستمی نداره

دوستان اعتراض نکنند که بحث سر پرداخت آنلاین و این چیزاست
    لازمه یادآوری کنم که موضوع تاپیک اینه >>>
    مورد نیاز ترین افزونه جامعه وردپرس فارسی چیست؟

mahnaz
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۳

1- فکر کنم اولین و مورد نیاز ترین افزونه یکافزونه ای باشه که پیشوند wp- رو از توی آدرس بار برداره
    خیلی ها هستند که با این مورد مشکل دارند چرا که خیلی ساده معلوم میشه که سایت رو با وردپرس طراحی کرده اند
    مثلا ما که می خواهیم یک سایت برای کسی راه اندازی کنیم اگر طرف بفهمه که با وردپرس یا جوملا کار کردیم فکر می کنه که عملا هیچ کاری نکردیم و .....

غیر از این قضیه خیلی از بچه های انجمن مثل خود من دوست ندارند که اعضای سایت متوجه بشوند که سایت با وردپرس راه اندازی شده که این مورد رو بارها توی تاپیک ها دیدم که عنوان شده

فکر کنم این افزونه بدرد بخوره

2- افزونه ای که بتونیم با اون از هر ساییتی که خوشمون اوممد قالبش رو جوری کپی بگیریم که بتونیم برای سیات وردپرسی خودمون استفاده کنیم
    من قبلا توی جوملا و اسلید و نیوک و دیتالایف بودم با این سیستم ها کار کردم و این اسکریپت رو فقط توی دیتالایف انجین دیدم
    با اینکه دیتالایف انجین خیلی پایین تر از وردپرس و برخی سیستم های دیگه هستش ولی همچین چیزی رو داره که هیچ سیستمی نداره

این یعنی نقض حقوق سازنده و اینجا وردپرس فارسی است نه انجمن پشتیبانی دیتالایف اتجین پس به قوانین احترام بگذارید:

هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

• کاوشگر

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۶

arshk61 گفت:

فکر کنم اولین و مورد نیاز ترین افزونه یکافزونه ای باشه که پیشوند wp- رو از توی آدرس بار برداره

دوست عزیز روش‌هایی وجود داره که می‌شه تمامی آدرس‌ها رو تغییر داد و نیازی هم به افزونه وجود نداره! بعد هم اینکه شما هر کاری بکنی آخرش کسی که حرفه‌ای باشه در عرض ۳ ثانیه بهت می‌گه که سایت با وردپرس طراحی شده یا نه!

silvercover
  • Arshk

آفلاین
    عضو
    ۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۰

7i7GRiFFiN گفت:

فکر کنم این افزونه بدرد بخوره

این افزونه این کار رو انجام نمیده
    جدیدترین ورژنش رو هم دارم secure-wordpress.2.0.4
    کارش چیز دیگه ای هست دوست من
    ولی باز هم دستت درد نکنه که توجه کردی

moallemi گفت:
    دوست عزیز روش‌هایی وجود داره که می‌شه تمامی آدرس‌ها رو تغییر داد و نیازی هم به افزونه وجود نداره! بعد هم اینکه شما هر کاری بکنی آخرش کسی که حرفه‌ای باشه در عرض ۳ ثانیه بهت می‌گه که سایت با وردپرس طراحی شده یا نه!

ممنون ولی میشه این روش ها رو به من هم یاد بدی؟
    من می خوام یاد بگیرم و انجام بدم که تاپیک زدم دیگه :d
    مهم اینه که هر کسی نفهمه وگرنه من با حرفه ای ها که کاری ندارم. اصل کار اینه که غیر حرفه ای ها متوجه نشوند. مثل اعضا و مشتری ها.
    البته یه افزونه استفاده کردم برای این کار ولی اطلا کار نمیکنه و بدرد بخور نیست

اینکه چه جوری میشه در عرض 3 ثانیه بفهمی سایت باچی طراحی شده رو هم بگو :d
    بعضی جاها به درد می خوره

بازم مممنونم
    arshk61@yahoo.com

fery_dalton001 - mahnaz
  • javad2000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۹

سلام
    می خواستم بگم به نظر من مهم ترین افزونه ی ساخته نشده ی وردپرس افزونه ای هست که در زیر تبلیغش رو می بینید و فرض می کنیم ساخته شده:
    نوشته شده در 1 مهرماه 1399
    دوستان عزیز افزونه ی Freelancer Office یا دفاتر کسب و کار آزاد برای وردپرس ساخته شد. این افزونه دارای امکانات زیر هست:
    در پنل مدیریت، یعنی در پیشخوان وردپرس برای ادمین سایت، این گزینه ها دیده میشه:
    1- فاکتور جدید
    2- مشتریان
    3- فاکتورها
    4- تنظیمات
    5- افزونه ها

شما می توانید افزونه ی فوق را با قیمت 300 هزار تومان خریداری نمایید. 34 افزونه ی جانبی هم برایش ساخته شده اند که هر کدام به صورت جداگانه قابل خریداری می باشد. هر کدام از افزونه های جانبی، بنا به نیاز یک گروه از افراد و سازمان ها ساخته شده؛ مثلاً افزونه ی صدور قبض آب، افزونه ی حقوق و دستمزد، افزونه ی دریافت شارژ مجتمع های آپارتمانی، افزونه ی دریافت اجاره برای موجرین و مستاجرین، افزونه ی مدیریت پروژه برای تمام کسب و کارهایی که پول خود را بعد از اتمام هر پروژه دریافت می کنند، و دهها افزونه ی دیگر. برای دیدن فهرست کامل افزونه ها در فهرست بالا روی قسمت «افزونه ها» کلیک کنید. برای مشاهده و اطلاع از جزئیات بیشتر، با اینجانب تماس بگیرید. جزئیات و نقشه ی افزونه را ترسیم کرده ام ولی بلد نیستم آن را بسازم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.