انجمن

مقابله با ie6به شکل جدید و حرفه ای  (۸ نوشته)

• R

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۷

سلام به همه خوب هستید ؟
    http://wordpress.org/extend/plugins/ie6nomore/
    افزونه ای که بالا آدرسش دادم خیلی جالب با ie6مقابله میکنه و کار همه را راه میندازه به نحوی که یه نوار متن میاره
    حالا من میخواستم دوستانم استفاده کنن
    فقط برای اینکه متن فارسی دیده بشه باید به قسمت ویرایش افزونه برید و متن دستی وارد کنید
    البته اینم هست که سایت کلوب .کام از این مدل استفاده میکنه(البته نه افزونه از این نوع اخطار)
    ایشالا مفید باشه برای دوستان خوبم

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۱

سلام دوست عزیز.
    مشابه این افزونه رو برای وبلاگ خودم و دوستم استفاده میکردم اما اخیرا به IE8 هم گیر می‌داد. اینو تست نکردم اما در کل راه حل اصولی تر شرط گذاشتن برای IE6 هست. شرط برای استایل جداگانه، نمایش پیغام آپگرید یا کرش کردن ;-)

• chapalmapal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۲

البته افزونه AVH Themed By Browser خیلی بهتر و حرفه ای تر برخورد میکنه بطوریکه بجای اینکار یه تم متناسب با مرورگر فرد بهش نشون می ده بدون این که طرف احساس کنه در حوزه اینترنت متحجر محسوب میشه! :D

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن غیاثی
  • R

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۱

به نظر من بهتره دومی بلا سرش بیاد
    و اینکه ببینه کجاست و یه کم به خودش بیاد که مرورگرش عوض کنه،چرا ما خودمون تو زحمت بندازیم؟تا کی؟این مرورگر ماله سال 2001 دو ورژن از این بالاتر اومدن که حداقل اون دل خوشکنک ترند

• chapalmapal

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۰

1001 گفت:
    به نظر من بهتره دومی بلا سرش بیاد
    و اینکه ببینه کجاست و یه کم به خودش بیاد که مرورگرش عوض کنه،چرا ما خودمون تو زحمت بندازیم؟تا کی؟این مرورگر ماله سال 2001 دو ورژن از این بالاتر اومدن که حداقل اون دل خوشکنک ترند

شما درست میگی ولی ما همینطوریشم بخاطر سرعت اینترنت و محدودیت های شدید و موقعیت خاص کاربرای اینترنتمون مشکل دارن وقتی می تونیم با یه افزونه ساده کمک کنیم درد کمتری بکشن :D چرا نکنیم. خیلی از کاربرهای اینترنت هنوز فرق ایمیل با وبسایت رو نمی دونن و گاها دیدم تویه آدرس بار می نویسن مثلا chapalmapal@gmail.com! اونوقت شما چه انتظاری داری؟!

mEhdi
  • R

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۶

منم با شما موافقم اما خب میشه با تذکر فهموند به بعضیا
    بعضیا منتظر تلنگرین
    بد نیست
    میدونم بعضیا هستن فرق ایمیل و سایت نمیدونم،ولی بعضیا هم دنبال لقمه آماده ان
    حالا این بحث ها همیشه هست خب هرکسی تا حدی میدونه
    ولی کسی که تازه کار بهش بگید میافته توی جست و جو و بهترش نصب میکنه این ذات انسان که بهتر همیشه میخواد
    حالا یه سوال میشه کار این افزونه با کد انجام داد به نظرتون؟آخه سایت کلوب هم عین همین داره استفاده میکنه؟

• mEhdi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۳:۲۸

به نظر من یه بازدید کننده نمیاد به وبلاگ/سایت شما مه شما بخواید بخاطر قدیمی بودن مرورگرش بهش "اخطار" یا "تذکر" بدید. فکر می کنم یه بازدید کننده از اینکه بهش یاد بدن (بهتری بگم مجبورش کنن) که چه کار کنه چه کار نکنه، اصلا خوشش نمیاد ;)
    به جای اخطار یا تذکر میشه قالبی متناسب با مرورگرشون استفاده کرد که در اون مرورگر ها استایل خاصی لود شه.
    خیلی ها محدودیت دانلود نرم افزار (دیال آپ) . یا محدودیت های دیگه دارند که ممکنه نتونن از مرورگر دیگه استفاده کنن.

مثلا مسئول سایت کامپیوتر دانشکده ما کاری کرده که هیچ نرم افزاری نشه نصب کرد! و مجبوریم از IE استفاده کنیم.
    (هر چند من پرتابل نصب می کنم :D )

به هرحال بازدید کننده ها میان تا از وبلاگ شما لذت ببرن و اوقات خوبی داشته باشن. نه واسه درس گرفتن و اخطار شنیدن ;)

ضمنا کم کم دارید از بحث وردپرس به مرورگر کشیده میشید!
    فکر نکنید این یه اخطاره ها! :D

chapalmapal
  • chapalmapal

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۳:۳۵

mirani گفت:
    به نظر من یه بازدید کننده نمیاد به وبلاگ/سایت شما مه شما بخواید بخاطر قدیمی بودن مرورگرش بهش "اخطار" یا "تذکر" بدید. فکر می کنم یه بازدید کننده از اینکه بهش یاد بدن (بهتری بگم مجبورش کنن) که چه کار کنه چه کار نکنه، اصلا خوشش نمیاد ;)
    به هرحال بازدید کننده ها میان تا از وبلاگ شما لذت ببرن و اوقات خوبی داشته باشن. نه واسه درس گرفتن و اخطار شنیدن ;)

کاملا موافقم و نظر خودمم همینه!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.