انجمن

چگونه تست کردن قالب وافزونه ها؟(پیداکردن کدهای مخرب)  (۴ نوشته)

• mkmosaarg

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۰:۴۷

سلام دوستان
    من 1هفتست که به وردپرس مهاجرت کردم،بخاطر امکانات وانعطاف زیادش اما آیا این انعطاف زیاد به سرور بیش از سیستم های دیگه فشار میاره؟
    با نصب یک قالب از طرف سرور برام پیام اومدکه سایت شما به cpu فشار آورده واکانت منو بستن
    چند روز درگیر این مسئله بودم و2 بار اکانتم باز شد اما بازم از طرف سرور پیام اومد که به محض اینکه سلیت باز میشه این مشکلات ایجاد میشه منم بهشون گفتم کلا اکانت رو دوباره راه اندازی کنند.
    http://www.parsimg.com/uploads/12828012971.png

سلام
    اکانت شما باز شد ولی مثل اینکه مشکل نرم افزاری داره سایت شما
    پلاگین ها یا موارد غیر استاندارد نصب کردید تعداد بیشماری پردازش ایجاد میکنه و برای سرور مشکل ساز میشه
    تصمیم شما چی هست ؟

والا من قبلا با دیتالاف و نیوک کار کردم با بازدید ومطلب زیاد تا حالا اسم فشار به cpu به گوشم نخورده:(
    سوال من اینه که بهترین ومناسب ترین راه برای تست قالب وافزونه های وردپرس چیه( قبل از نصب تو هاست)؟ چیکار کنم که مطمئن بشم به cpu بیش از حد فشار نمیاره:(

• moj1i

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۴

خلاصه ورد پرس هزینه زیادی گردنت میندازه از لحاظ سرور به خاطرفشار ..... تنها مشکل ورد پرس همین فشار به cpu

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۰

سلام,
    افزونه هایی که حجمشون بیشترهستن خوب معلومه نیاز به منابع بیشتری هم دارند!
    پوسته هایی هم که سنگین هستند و فایل های جاوااسکریپت زیادی فراخوانی کنند اینها هم همینطور
    به نظرم برای تست باید در لوکال هاست تست کنید (نصب و اجرای افزونه و مشاهده یوز سی پی یو خودتون توسط process تست منیجر!)

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۳:۱۴

بهتره افزونه wp-supercache رو نصب کنید و حالت سوپر رو هم فعال کنید
    برای فعال شدن یه سری کد میده که باید بزارید توی .htaccess
    این بهترین راه واسه کم کردن فشار به سی پی یو هستش

در ثانی بهتره از قالب های استانداردی که توی سایت وردپرس منتشر میشه استفاده کنید و از نصب پلاگین های شمارنده کلیک هم اجتناب کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.