انجمن

مشکل در نصب بر روی هاست ارائه شده از طریق zymic.com  (۵ نوشته)

• oops

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۲:۲۵

سلام
    خسته نباشید، آقا من تازه کارم. طبق مسائلی ذکر شده در توضیحات نصب هم پیش رفتم، حتی با جزئیات..
    اما برای من مشکل پیش اومده... آدرس سایتی که من می خوام روش سیستم شما رو نصب کنم اینه http://www.irhost.zzl.org وقتی بخش نصبش رو می زنم http://irhost.zzl.org/wp-admin/install.php یه پیغام اینجوری میاد...من ازش سر در نمیارم.. لطفا یه اطلاع رسانی بکنید ممنون می شم...پیغامش اینه که پایین کپیش کردم
    Warning: require(): Unable to access /www/zzl.org/i/r/h/irhost/htdocs/wp-includes/pomo/mo.php in /www/zzl.org/i/r/h/irhost/htdocs/wp-settings.php on line 82 Warning: require(/www/zzl.org/i/r/h/irhost/htdocs/wp-includes/pomo/mo.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/zzl.org/i/r/h/irhost/htdocs/wp-settings.php on line 82 Fatal error: require(): Failed opening required '/www/zzl.org/i/r/h/irhost/htdocs/wp-includes/pomo/mo.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /www/zzl.org/i/r/h/irhost/htdocs/wp-settings.php on line 82
    ممنون و متشکر
    خسته هم نباشید

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۲

فایل ها رو مجددا بارگذاری کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۲

مربوط به هاست های رایگان می شه! (فایل ها دونه دونه پاک می شن)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آزاد
  • goldskin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۲:۲۱

دوست من وقتی می شه یک هاست خوب را باقیمتی کم تر از 30 تومان تهیه کرد چرا هاست رایگان که هرچه زحمت می کش روی هواست .

• oops

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۱۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۰:۴۹

سلام مجدد خدمت سه دوست عزیزی که لطف کردن جواب دادن...
    عارضم خدمت حضورت مبارکت، بنده پولی ندارم، حتی با سرانه تهیه کارت شارژم هم مشکل دارم، از دار دنیا همین یه ADSL رو دارم که اونم خدا می دونه از کجاها زدم، ولی عاشق اینترنتم...
    اگه پول جور بشه کیه که خوشش نیاد یه هاست حرفه ای داشته باشه، هر چند من تا حالا با سرور هاست حرفه ای کار نکردم، ولی یه سایت دارم که می خوام اول رو اون کار کنم،
    یکی از دوستان می گفت آره من نصب کردم رو همین هاست ZYMIC.COM، این سایت فکر کنم لینک DEACTIVATION هاست داره، اگه بره هوا امکان DEACTIVE کردنش هست، البته تا حالا خداییش امتحان نکردم ببینم حذف می شه یا نه، اگه می خواین برا امتحان یه ثبت نام بکنین ببینین جریانش چی به چیه (البته اگه تا حالا از این سایت خبر نداشتین...)از ایمیل HOTMAIL استفاده کنین، تا لینک DEACTIVE براتون بیاد...
    به هر حال من به دوستم متاسفانه دست رسی ندارم، کم و زیاد هم می گه، امکان داره می خواسته جلو من یه حرکتی زده باشه، اما این امکان هم هست که نسخه 2.9 رو نصب کرده باشه.
    من نصب می کنم، بر می گردم توی همین بخش نتیجه رو می گم، حالا اگه سرویس هاست خوب داشته باشید به ما هم پیشنهاد بدید، البته ارزون باشه... شاید اگری به مگر تبدیل شد... شاید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.