انجمن

نحوه استفاده از افزونه فیدرولینگ  (۱۰ نوشته)

• roozbehonline

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۷ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۸:۴۳

من الان اینجا بودم : http://p30design.net/1386/07/feed-rolling-wp-plugin.html#comment-1353

دیدم افزونه جالبی می تونه باشه ! ولی متاسفانه من کمتر از یک هفته اس که مهاجرت کردم رو Wordpressخودم و متاسفانه توی نصب افزونه کمی گیج می زنم ! کسی می تونه به من کمک کنه که من این افزونه رو نصب کنم ؟ راهنمای قدم به قدم ، فرض کنید می خواید به خنگ ترین آدم دنیا یاد بدید :دی

ممنون می شم کمکم کنید

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۷ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۶:۲۶

سلام دوست عزیز
    من توی یه ایمیل در جواب کامنتتون (دیدگاه) براتون توضیح دادم اگر متوجه نشدید بگید که کامل تر توضیح بدم.

• roozbehonline

آفلاین
    عضو
    ۷ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۷:۵۸

علی جان اینقدر دیگه مبتدی نیستم :دی

نحوه نصب افزونه رو بلدم ولی شما روی P30Design یه سری عکس هایی مربوط به تنظیمات این افزونه گذاشتید که من هرچی توی پنلم گشتم همچین چیزی ندیدم ، شایدم من اشتباه متوجه شدم و اون عکس مربوط به پنل wordpress نباشه ، اگه می شه توضیحات بیشتری برای من بدید

• roozbehonline

آفلاین
    عضو
    ۷ بهمن ۱۳۸۶ - ۲۱:۱۱

خودم یافتمش :دی ! مشکل اینجاست که همه چی فارسیه آدم به شک میافته اون چیزی که می خواد این لینک باشه یا نه !

ولی مشکلی که هست اینه که اون کدی که مربوط به بخش آی دی می شه رو من هرچی وارد می کنم هیچ کاری نمی کنه و تو سایدبار هیچی نشون نمی ده ! مطمئن هم هستم که ای دی من درسته ! مشکل از کجا می تونه باشه ؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۷ بهمن ۱۳۸۶ - ۲۲:۰۷

روزبه جان یه سوال خارج از این مبحث.
    هاست شما روی http://roozbehonline.com ویندوز هست یا لینوکس ؟

• roozbehonline

آفلاین
    عضو
    ۸ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۰:۳۳

متاسفانه در حال حاضر از لینوکس استفاده می کنم ! در آینده نزدیک هاستم رو ویندوز می گیرم

• roozbehonline

آفلاین
    عضو
    ۸ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۰:۴۳

نوید جان تورو خدا نخواه که منو نصیحت کنی دست از این مایکروسافتی بودنت بردار ! من به هیچ وجه دنیای اپن سورس برام قابل هضم نیست ! اینو روی وبلاگم هم می تونی ببینی و متوجه بشی !

سیستم عامل فقط : Windows Vista
    مرورگر وب فقط : Internet Explorer
    زبان برنامه نویسی فقط : ASP.NET
    محیط ویژوال برای برنامه نویسی فقط : Visual Studio.NET 2008
    برنامه پخش موزیک و مدیا فقط : Windows Media Player
    .
    .
    .
    .
    .
    دنیای آی تی فقط : Microsoft !!!!!
    ...

الان می دونم چه فکری می کنی ! می گی این روزبه بنده خدا دیوونس ! این چه لکه ننگیه که بر دامن ورد پرس افتاده !؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۸ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۸:۰۰

roozbehonline گفت:
    نوید جان تورو خدا نخواه که منو نصیحت کنی دست از این مایکروسافتی بودنت بردار ! من به هیچ وجه دنیای اپن سورس برام قابل هضم نیست ! اینو روی وبلاگم هم می تونی ببینی و متوجه بشی !
    سیستم عامل فقط : Windows Vista
    مرورگر وب فقط : Internet Explorer
    زبان برنامه نویسی فقط : ASP.NET
    محیط ویژوال برای برنامه نویسی فقط : Visual Studio.NET 2008
    برنامه پخش موزیک و مدیا فقط : Windows Media Player
    .
    .
    .
    .
    .
    دنیای آی تی فقط : Microsoft !!!!!
    ...
    الان می دونم چه فکری می کنی ! می گی این روزبه بنده خدا دیوونس ! این چه لکه ننگیه که بر دامن ورد پرس افتاده !؟

نه آقا چه نصیحتی ! به هر حال هرکی اعتقادی داره و مهم اینه که شما در این جمع متمایل به اپن سورسی میای اینو می گی :D
    فقط می خواستم بدونم شاید اگه هاستت ویندوز بود این مشکلات بوجود میومد . چون وردپرس زیاد با هاست ویندوز حال نمی کنه ... ;-)

• محمد پشت کوهی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵
    ۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۴

ماکرو سافت برای وبلاگ نویسی برنامه نداره که اومدید سراغ اوپن سورس :D
    بعدم شما دارید مجانی استفاده می کنید اگر قرار بود برا هرکدام 3 4 هزار دولار می دادی ~X(د اون موثع می گفتید اوپن سورس :D

• roozbehonline

آفلاین
    عضو
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۸:۵۲

سورس رایگان یا اصلا کلا برای وبلاگ نویسی سورسی نداره ! ولی اینو در نظر داشته باش که یه برنامه ای مثل لایو رایتر نوشته که ورد پرس هم پشتیبانی می کنه !!!!! :دی

ولی خب از حق نگذریم ورد پرس سورس قوی برای وبلاگ نویسی ارائه داده ! این اپن سورسیا هر 1000 سال یکبار یه کارای مثبتی می کنن :پی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.