انجمن

امکانات لازم برای شبکه  (۶ نوشته)

• nasser.man

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۱

من می خوام یک سرویس وبلاگ دهی ایجاد کنم ، اول اینکه از چه سیستم هایی کی تونک استفاده کنم و وردپرس چه مزایا و معایبی در مقایسه با اونها داره؟

دوم اینکه برای راه اندازی سرویس با وردپرس به چه امکانات حداقل و خوبی بر روی سرور نیاز دارم؟ آیا با یک هاست معمولی هم میشه ؟ یا نیاز به vps یا دامنه اختصاصی هست؟

و آخر اینکه من برای این سیستم چندتا ایده جدید دارم که سرویس وبلاگمون از حد یم وبلاگ دهی بالاتر کی ره ، با توجه به اینکه من برنامه نویس پی اچ پی نیستم و آشنایی زیادی با وردپرس ندارم ، آیا افزودن امکانات جدید به وردپرس آسان هست و می شه دوستانی پیدا کرد که در این زمینه از کمکششون استفاده کنیم؟

ممنون

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۲

اول اینکه از چه سیستم هایی کی تونک استفاده کنم و وردپرس چه مزایا و معایبی در مقایسه با اونها داره؟

از وردپرس ۳ به بعد می تونید استفاده کنید

دوم اینکه برای راه اندازی سرویس با وردپرس به چه امکانات حداقل و خوبی بر روی سرور نیاز دارم؟ آیا با یک هاست معمولی هم میشه ؟ یا نیاز به vps یا دامنه اختصاصی هست؟

بهتره که سرور اختصاصی باشه به نظرم

آیا افزودن امکانات جدید به وردپرس آسان هست

بله واقعا آسونه افزونه های زیادی وجود داره که بیشتر نیاز کاربران رو پاسخ میده مگر اینکه چه چیز ویژه‌ای باشه نگرانش نباش

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - nasser.man - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • nasser.man

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۹

منظور من این بود که به جز وردپرس چه سیستم های دیگه ای هست که می شه استفاده کرد؟

من یک هاست لینوکس دارم ، می خوام ببینم می شه روی اون نصب کرد ،البته باید محتواتش رو پاک کنم ، مثل اینکه وردپرس رو نمی شه روی دامین add-on نصب کرد ، آیا اگه امکان wild-catr فعال بشه ، کافی هست یا باید نیاز به دسترسی به سرور هست؟

در مورد امکانات جدید ، منظورم امکاناتی هست که شاید نشه افزونه مناسبی پیدا کرد ، آیا برنامه نویسانی هستند که بشه این قسمتها رو ایجاد کرد؟

• علی ش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۰ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۰

تصور می‌کنم از این نرم افزار هم بتونید استفاده کنید. هر چند با این همه استفاده فراگیر از وردپرس و وجود انجمن فارسی و انگلیسی فعال، استفاده از وردپرس توصیه میشه.

http://b2evolution.net/about/features.html

• jacketsodaly

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۶:۱۱

با یک هاست معمولی هم میشه ؟ یا نیاز به vps یا دامنه اختصاصی هست

--------------------------------------------------------------------------
    party dresses|homecoming dresses|flower girl dresses

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۳

jacketsodaly گفت:
    با یک هاست معمولی هم میشه ؟ یا نیاز به vps یا دامنه اختصاصی هست

--------------------------------------------------------------------------
    party dresses|homecoming dresses|flower girl dresses

از افزودن عبارات و جملات تکراری (مانند نشانی سایت‌تان) به‌عنوان امضا به نوشته‌هایتان خودداری کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.