انجمن

انتشار از راه دور  (۱۵ نوشته)

• R

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۱:۵۷

یکی امکان انتشار از راه‌دور کامل برای من توضیح میده؟

• armantaherian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۰
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۰

خلاصه بگم، اینجوریه که شما یه پست رو می‏نویسید، بعد تنظیم میکینید در فلان تاریخ و فلان ساعت به صورت خودکار منتشر بشه.

• بـ.ر تـ.ر یـ.ـن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۱۰ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۰

منظورتون انتشار مطلب هست؟ از راه دور؟
    خب، من یک نوع میشناسم و اون اینکه شما یک نرم افزار یا افزونه فایرفاکس نصب میکنید که اون نرم افزار میتونه به وردپرس وصل بشه و مطلب شما رو روی سایت وردپرسیتون ارسال کنه. اگر بخوام طور دیگه بگم اینطور میشه: بدون نیاز به وارد شدن به محیط پنل وردپرس میتونید پست بدید.

• دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۱۴ آذر ۱۳۸۹ - ۰۷:۲۷

ویژگی انتشار از راه دور به شما این امکان را می دهد تا بدون ورود به پنل وردپرس و از طریق ابزارها و نرم های واسطه اقدام به انتشار پست کنید. بعضی نرم افزارها مثل ویندوز لایو رایتر از پروتکل XML-RPC استفاده می کنند و بعضی ابزارها و نرم افزارهای دیگر هم مثل Zoundry Raven از اتم استفاده می کنند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۱۵ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۱

http://forum.wp-persian.com/topic/9722#post-57747

2011
  • 2011

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۳

کمک کمکم کنید من تو دردسر افتادم من وب سایت را ساخته ام امابرای انتشار وب سایتم در اینترنت باید چکار کنم!ادرس وب سایتمو نمیدونم چی هست من وب سایتم رادرlocalhostساختهام در پوشه اصلی اسم وبمdoktorkaveh تروخداکمکم کنید موضوع حیثیت منه.نمیدونم چه ادرسی باید به دوستام بدم تاوبم را در اینترنت ببینن باتشکر فراوان از زحمات بیشمار شما نجاتم بدید

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۸

دوست عزیز ! لوکال هاست برای آزمایش وب سایت و یا اشتراک وب سایت بر روی شبکه محلی هست . شما باید یک هاست و دامنه شخصی بخرید .

mohammad98 - 2011
  • mohammad98

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۳

2011 گفت:
    کمک کمکم کنید من تو دردسر افتادم من وب سایت را ساخته ام امابرای انتشار وب سایتم در اینترنت باید چکار کنم!ادرس وب سایتمو نمیدونم چی هست من وب سایتم رادرlocalhostساختهام در پوشه اصلی اسم وبمdoktorkaveh تروخداکمکم کنید موضوع حیثیت منه.نمیدونم چه ادرسی باید به دوستام بدم تاوبم را در اینترنت ببینن باتشکر فراوان از زحمات بیشمار شما نجاتم بدید

نظر عبدالماجد کاملا درسته
    البته چنانچه بودجه لازم برای خرید هاست ندارید میتوانید از هاستهای رایگان استفاده کنید که با یک سرچ کوچک در گوگل مظمئنا به مرادتان میرسید
    برای تهیه هاست رایگان از اینجا شروع کنید

2011
  • 2011

آفلاین
    عضو
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۹:۲۷

mohammad98 گفت:

البته چنانچه بودجه لازم برای خرید هاست ندارید میتوانید از هاستهای رایگان استفاده کنید که با یک سرچ کوچک در گوگل مظمئنا به مرادتان میرسید

mohammad98 گفت:

مرسی ازکمکتون.خواهشا بعد اگه مشکلی داشتم مرا یاری کنید رو کمکتون میتونم حساب کنم؟خیلی لطف کردید واقعا خوشحال شدم خداخوشحالتون کنه بازم مرسی

• 2011

آفلاین
    عضو
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۱

2011 گفت:

من دامنه گرفتم حالا باید چکارکنم من تازه واردم تروخدا کمکم کنیدمن باید زودتر وبم رابسازم خواهش میکنم بهدادم برسید

آفلاین
    عضو فعال
    ۷ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۲

میتونید مستندات رو بخونید ولی خوب حالا بگردید دنبال یک هاست خوب . مثلا برای شرع یک پلن 100 یا 200 مگابایتی بگیرید . اگه فعلا نمیخواهید پول بدید و میخواهید خودتون رو یاد بدید از گیگفا یا یو هاستینگ که هر دو فارسی هستند استفاده کنید .

2011
  • 2011

آفلاین
    عضو
    ۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۸:۰۶

majed گفت:
    میتونید مستندات رو بخونید ولی خوب حالا بگردید دنبال یک هاست خوب . مثلا برای شرع یک پلن 100 یا 200 مگابایتی بگیرید . اگه فعلا نمیخواهید پول بدید و میخواهید خودتون رو یاد بدید از گیگفا یا یو هاستینگ که هر دو فارسی هستند استفاده کنید .

برای درست کردن وب تبلیغی بهتر است ازدامنه وهاست رایگان استفاده کنم یابخرم.لطفا بگویید از کدوم سایت برا اینکار استفاده کنم؟

• 2011

آفلاین
    عضو
    ۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۸

اصلا دامنه وهاست جیست؟
    میتوان دامنه وهاست رایگان کرفت بعد دامنه شخصی گرفت وهمان وب ساخت قبل را منتقل کرد؟
    اگر وب رااز طرف سایت مرجع که هاستودامنه رایگان گرفته شدهبسته شود همان وب را ازطریق هاست ودانه دیگر میتوان راه اندازی کرد؟
    از راهنمای مفیدتون استفاده کردم دقیق نمیدانم باید کدام قسمت مستندات را مطالعه کنم همیاریم کنید باتشکر وارزو موفقیت

آفلاین
    عضو فعال
    ۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۵

برای درست کردن وب تبلیغی بهتر است ازدامنه وهاست رایگان استفاده کنم یابخرم.لطفا بگویید از کدوم سایت برا اینکار استفاده کنم؟

برای شروع رایگان خوبه .
    هاست یعنی فضایی بر روی یکی از وب سرورهایی که دارند خدمات فضا و .... به مدیران سایت میدهند . شما برای نگهداری از سایتتان نیاز به فضا دارید . مثل هارد که شما مثلا آهنگ و غیره توی کامپیوترتان استفاده میکنید .
    دامنه رایگان :
    co.cc
    هاست گفتم گیگفا یا یو هاستینگ .
    در ضمن سوال شما به وردپرس چندان ربطی نداشت . چون اینجا پشتیبانی وردپرس هست .

2011
  • 2011

آفلاین
    عضو
    ۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۵

باتشکر هاست گیگفا راگرفتم حالابایدچکارکنم؟مرسی از زحماتتون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.