انجمن

وردپرس‌ام به روز نميشه!  (۸ نوشته)

• Babak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۹

من هر دفعه كه وردپرس رو آپديت ميكنم اين پيغام رو نشون ميده! همين الان ورژن آخرش 2.3.2 رو دانلود و نصب كردم ولي بازم اين پيغام رو تو داشبورد نشون ميده: A new version of WordPress is available!

در ضمن وقتي كه فايلهاي قديمي رو با جديد Replace ميكنم و در آخر فايل Upgrade.php رو لود ميكنم پيغام ميده كه :

No Upgrade Required

Your WordPress database is already up-to-date!

آيا من درست آپديت نميكنم يا مشكل از جاي ديگه‌اي هست؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۲۰:۱۷

شما باید فایل های قبلی رو پاک و سپس جدید ها رو بریزید ( البته به غیر از چند فایل )
    این پیغام هم :
    No Upgrade Required

Your WordPress database is already up-to-date
    مشکلی نیست . خیلی وقت ها نیاز به اجرای اسکریپت ارتقا نیست ;-)

• itnegar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹
    ۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۲۱:۵۳

من که برای آپدیت فقط وردپرس جدید رو روی قبلی ها Replace می کنم و دیگه خودش به روز میشه :-?

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۹ بهمن ۱۳۸۶ - ۲۲:۰۹

itnegar گفت:
    من که برای آپدیت فقط وردپرس جدید رو روی قبلی ها Replace می کنم و دیگه خودش به روز میشه :-?

درست ترش اینه که اول فایل ها پاک بشه ;-)

• itnegar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۹:۵۵

چشم نوید جان از این به بعد ‍پاک می کنم . :D

• Babak

آفلاین
    عضو
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۲۲:۲۲

يكي از دوستان وردپرسي (اسمشوون رو يادم نيست متاسفانه) در وبلاگشون گفته بودن كه براي به روز كردن اول دايركتوري قبلي رو كه مثلا wp هست به wp-old تغيير بديد (Rename) بعد ورژن جديد رو Extract كنيد فايلهاي مورد نياز مثل پلاگين ها و پوسته هاي قديمي رو به فولدر جديد منتقل كنيد و در آخر هم Upgrade.php رو اجرا كنيد. من تا به امروز از اين روش استفاده ميكردم چون نيازي به پاك كردن فايلهاي قديمي نيست و اگر هم مشكلي پيش بياد راحت ميشه درستش كرد ولي به نظر ميآد روش مطمئني نيست؟!

ممنون از نويد جان.

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۶ - ۰۹:۰۷

يكي از دوستان وردپرسي (اسمشوون رو يادم نيست متاسفانه) در وبلاگشون گفته بودن كه براي به روز كردن اول دايركتوري قبلي رو كه مثلا wp هست به wp-old تغيير بديد (Rename) بعد ورژن جديد رو Extract كنيد فايلهاي مورد نياز مثل پلاگين ها و پوسته هاي قديمي رو به فولدر جديد منتقل كنيد و در آخر هم Upgrade.php رو اجرا كنيد. من تا به امروز از اين روش استفاده ميكردم چون نيازي به پاك كردن فايلهاي قديمي نيست و اگر هم مشكلي پيش بياد راحت ميشه درستش كرد ولي به نظر ميآد روش مطمئني نيست؟!

روش کاملش در مستندات موجوده. البته این روش شما هم می شه ولی بیشتر مواقع وردپرس در یک دایرکتوری نصب نیست و روی روت هست.
    مورد بعدی هم اضافه شدن فایل های بی خودی و زیاد هست. بهترین و مطمئن ترین راه اینه که قبل از هر کاری بک آپ گرفته بشه ;-)

• Babak

آفلاین
    عضو
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۸:۰۸

ممنون از راهنماييتون. :-)

درباره‌ی این موضوع