انجمن

ورود به پیش خوان در سایت  (۵ نوشته)

• fheh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۴

با سلام قسمتی که در سایت به عنوان مدیر وبلاگ پیش بینی شده خواننده را مستقیم به قسمت مدیریت می برد برای حذف آن با جستجوی در انجمن به افزونه ای دست یافتم انرا قرار دادم اما الان با هر بار ورود وضع متفاوت است گاه این قسمت حذف است و گاه باز وجود دارد چه کنم
    هم چنین برای اینکه قسمت ویرایش از انتهای متن نوشته شده در سایت حذف شود چه باید کرد؟
    با سپاس

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۵

سلام, اگر منظورتون این باشه می خواین هرکجا مثلا نوشته admin که نام نویسنده در نوشته ها است با کلیک برروی اون به پیشخوان هدایت می شه؟ درسته؟
    می تونید تگی که نویسنده رو در نوشته ها نمایش می ده در پوسته لینکش را حذف کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    نوین ادمین
  • fheh

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۶

mostafa1990 گفت:
    سلام, اگر منظورتون این باشه می خواین هرکجا مثلا نوشته admin که نام نویسنده در نوشته ها است با کلیک برروی اون به پیشخوان هدایت می شه؟ درسته؟
    می تونید تگی که نویسنده رو در نوشته ها نمایش می ده در پوسته لینکش را حذف کنید

نه از زمانیکه پوسته را عوض کردم اصلا نام نویسنده را نمی زند اما در قسمت پایین قالب یک گزینه دارد به نام مدیر وبلاگ که با فشرن ان خواننده مستقیم به صفحه پیش خوان سایت یا همان مدیریت منتقل می شود و در پایان هر نوشته هم گزینه ویرایش وجود دارد که خواننده می تواند وارد شده و نوشته را ویرایش کند اینها رو میخام حذف کنم

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۵

این گزینه ویرایش فقط مختص نویسنده نوشته است و یک برای مهمان نمایش داده نمی شه!
    اون یکی هم همینطور, لینک ورود به مدیریت وبلاگ است

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    fheh - نوین ادمین
  • fheh

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۱

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.