انجمن

مشکل نصب در وردپرس 3.0.1  (۵ نوشته)

• Morteza1371

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۲

سلام دوستان
    من وردپرس رو روی هاستم آپلود کردم ولی هرچی گشتم wp-config.php رو پیدا نکردم و توی wp-config-sample.php تنظیمات مربوط به هاست رو انجام دادم، باز نوشت wp-config.php پیدا نشد. اسم wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر دادم این بار اصلا صفحه سفید می شه وهیچ چیز هم نشون نمی داد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    catreen
  • catreen

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۵

سلام دوستان من هم به همچين مشكلي برخوردم با اين كه تمام مراحل رو طبق راهنمايي انجمن انجام دادم ولي ظاهرا قسمتي از public_html واقع در cpanelهاستم اشتباها پاك شده و حالا سايتم فقط يه صفحه سفيد بالا مياد و متاسفانه back up هم نگرفتم .خواهش ميكنم منو تو نصب دوباره وردپرس 3.0.1 روي هاست كمك كنيد

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۶

Morteza1371 گفت:
    سلام دوستان
    من وردپرس رو روی هاستم آپلود کردم ولی هرچی گشتم wp-config.php رو پیدا نکردم و توی wp-config-sample.php تنظیمات مربوط به هاست رو انجام دادم، باز نوشت wp-config.php پیدا نشد. اسم wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر دادم این بار اصلا صفحه سفید می شه وهیچ چیز هم نشون نمی داد.

wp-config-sample.php باید به wp-config.php تبدیل بشه و شما هم احتمالا اطلاعات درخواستی رو به درستی وارد نکردید که یه همچین مشکلی پیش اومده!

catreen گفت:
    سلام دوستان من هم به همچين مشكلي برخوردم با اين كه تمام مراحل رو طبق راهنمايي انجمن انجام دادم ولي ظاهرا قسمتي از public_html واقع در cpanelهاستم اشتباها پاك شده و حالا سايتم فقط يه صفحه سفيد بالا مياد و متاسفانه back up هم نگرفتم .خواهش ميكنم منو تو نصب دوباره وردپرس 3.0.1 روي هاست كمك كنيد

درباره backup احتمالا هاستینگتون backup داشته باشه فقط کافیه شما درخواست کنید که از اون تاریخی که می‌خواهید backup فایل هاتون رو بارگزاری کنند.
    و درباره نصب وردپرس هم آموزش های زیادی وجود داره که برای مثال شما می‌تونید از این آموزش وردپرس فارسی برای نصب وردپرس استفاده کنید.

catreen
  • catreen

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۰

در مورد آدرس آموزش نصب وردپرس باور كنيد من از روي همين آدرسي كه شما دادين مو به مو انجام دادم فقط موقع كار با فايل زيلا وقتي فايل هاي وردپرس جديد رو داخل public-html هاستم ميكنم ارور ميده و دفعه آخر هم كه اصلا همه صفحه سايت سفيد شده از هاستينگ كه پرسيدم گفته ما بك آپ نداريم و اگر بخواهي 25 هزار تومان ميگيريم كه وردپرس ورژن3.0.1 رو براتون نصب كنيم. حالا لطفا راهنماييم كنيد قيمتش واقعا اينه؟ترجيح ميدم اين كار رو از طريق اعضاي وردپرس فارسي انجام بدم.
    خيلي متشكرم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۵

برای حل مشکل صفحه سفید٬ نتایج این جستجو رو ببینید:
    http://forum.wp-persian.com/search.php?q=%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF

Gharibe

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها