انجمن

مشگل با لينكدوني  (۱۱ نوشته)

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ مهر ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۱

سلام چرا هر لينكي تو لينك دونيم ميزارم وقتي روش كليك ميشه باز نميشه؟؟؟ و خطاي HTTP 404 - Page Not Found
    The server could not find this page.
    ميده لطفا سريعا كمك كنيد ممنون

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    ۱ مهر ۱۳۸۹ - ۲۲:۵۸

zarmob گفت:
    سلام چرا هر لينكي تو لينك دونيم ميزارم وقتي روش كليك ميشه باز نميشه؟؟؟ و خطاي HTTP 404 - Page Not Found
    The server could not find this page.
    ميده لطفا سريعا كمك كنيد ممنون

من چک کردم سایتت رو مشکلی نداشت که.......!
    همه لینکا درست بودن

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۹

منظورم افزونه لینکدونی الان غیر فعالش کردم وقتی فعالش میکنم لینکهایی رو که گزاشتم با عنوان لینک های جذاب از سراسر وب رو روی هر کدم که کلیک می کنی خطای نات فاند رو میده لطفا کمک کنید در ضمن کدی که باید در قالب بزاری تا لینکدونی رو نشان بده چیه شاید مشگل از کدم باشه؟؟

• iman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۲ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۷

zarmob گفت:
    منظورم افزونه لینکدونی الان غیر فعالش کردم وقتی فعالش میکنم لینکهایی رو که گزاشتم با عنوان لینک های جذاب از سراسر وب رو روی هر کدم که کلیک می کنی خطای نات فاند رو میده لطفا کمک کنید در ضمن کدی که باید در قالب بزاری تا لینکدونی رو نشان بده چیه شاید مشگل از کدم باشه؟؟

سلام دوست عزیز
    1. منظورت از لینکدونی چیه افزونه mylinkdump
    2. اگه از افزونه استفاده میکنی که منم همین مشکل رو 2 یا 3 هفته پیش داشتم که با یه کار پیش پا افتاده حل میشه فقط باید myLDlinker.php v رو به صفحه اصلی هاست انتقال بدی یعنی همونجایی که وردپرس رو آپلود کردی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - طراحی قالب وردپرس
  • طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲ مهر ۱۳۸۹ - ۰۵:۵۱

سلام از افزونه mylinkdump استفاده ميكنم يعني كل پوشه افزونه رو از محلي كه افزونه ها نصب ميشن بر دارم بيارم در پوشه public-html بريزم يا نه فقط صفحه myLDlinker.php رو بيارم در public-html بريزم لطفا يكم توضيح بديد ممنون

• iman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۱

zarmob گفت:
    سلام از افزونه mylinkdump استفاده ميكنم يعني كل پوشه افزونه رو از محلي كه افزونه ها نصب ميشن بر دارم بيارم در پوشه public-html بريزم يا نه فقط صفحه myLDlinker.php رو بيارم در public-html بريزم لطفا يكم توضيح بديد ممنون

سلام دوست عزیز شما فقط کافیه تا پوشه ی myLDlinker.php رو به محلی که وردپرس رو آپلود کردی انتقال بدی.تا وردپرس لینک ها رو با این پوشه مطابقت بده خیلی کار راحتیه
    در ضمن بعد از انتقال فایل پوشه ی myLDlinker.php رو از محل اولش حذف کن

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۱

iman74 گفت:

سلام دوست عزیز شما فقط کافیه تا پوشه ی myLDlinker.php رو به محلی که وردپرس رو آپلود کردی انتقال بدی.تا وردپرس لینک ها رو با این پوشه مطابقت بده خیلی کار راحتیه
    در ضمن بعد از انتقال فایل پوشه ی myLDlinker.php رو از محل اولش حذف کن

دوست عزیز شما هم که فقط میگید کاری نداره اگه ممکنه خیلی واضح توضیح بدید مثلا بگید از ‍وشه فلان بردار ببر به ‍وشه فلان بریز ممنون ما تازه کاریم

• shirzad67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۰

دوست عزیز
    در پلاگین لینکدونی من یه فولدر دارد به نام extra ، هر چی در این فولدر قرار دارد به هاست اصلی یعنی در Root انتقال دهید

موفق باشید

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۳ مهر ۱۳۸۹ - ۰۶:۳۸

shirzad67 گفت:
    دوست عزیز
    در پلاگین لینکدونی من یه فولدر دارد به نام extra ، هر چی در این فولدر قرار دارد به هاست اصلی یعنی در Root انتقال دهید

موفق باشید

سلام هر كاري كه شما گفتيد كردم فايل هاي پوشه extra رو در root سايت ريختم فقط فایلها رو بدون ‍وشه اش و محتوي پوشه root رو حذف كردم خوده ‍وشه رو حذف نکردم ولي بازم مشگل حل نشد و روی هر کدوم از لینک های لینکدونی که کلیک میکونی خطای صفحه مورد نظر ‍یدا نشد رو میده چی کارش کنم؟؟؟؟؟

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۳ مهر ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۴

سلام اینو چی کارش کنم هر کاری بگید کردم مراحل رو میگم هر جاش اشتباه بود بگید ۱ افزونه رو میبری درقسمت افزونه ها افعال میکنی محتویات ‍‍پوشه extra رو در root سايت میریزی و تمام ایا غیر از این است اگه درسته ‍پس چرا بازم وقتی روی لینک ها کلیک میکنی خطای صفحه پیدا نشد میده

• shirzad67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۱۴ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۳

نمی دانم ولله
    هر وقت بخوام نصب کنم بدون مشکل راه اندازی می شود
    ولی شاید یه اشتباهی انجام داده اید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.