انجمن

راهنمایی در مورد افزونه WP Security Scan  (۴ نوشته)

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۲

سلام دوستان من این افزونه رو دیروز نصب کردم که چندتا مشکل باهاش دارم و به راهنمایی نیاز دارم:
    مشکل اول: برنامه اعلام می کنه که Your table prefix should not be wp_. Click here to change it معنیشو که همه می دونن سوال اینجاست که تغییر wp_ باعث بهم ریختن سایت نمیشه؟ (با توجه به اینکه چندکاربره هست و مطالب زیادی رو سایت دارم آخه معمولا پیشنهاد حذف wp_ رو اول نصب وردپرس میدن)
    مشکل دوم: میگه که The file .htaccess does not exist in wp-admin/. و سوال اینکه مگه فایل .htaccess باید توی wp-admin هم باشه؟ (تا حالا ندیدم این موضوع جایی ذکر بشه)
    و مشکل آخر: من دسترسی به root directory رو 750 گذاشته بودم گیر داده که باید 755 بشه حالا به نظر شما به این برنامه اعتماد کنم؟ یعنی کارهایی که می گه رو انجام بدم؟

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۵

کسی جواب نمیده؟ من کارم گیره بهم هشدار هک دادن!

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۷

مثلا قراره اینجا زود به زود ملت جواب سوالاشون رو بگیرن. چرا کسی جواب نمیده؟!
    آهای بزرگان، اساتید! با چه اسمی صداتون کنیم جواب میدین؟!!!!!
    بابا کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۶

دیتابیست رو توصیه نمی کنم چون این دیگه تو وردپرس جدید خیلی اسیب پذیرت نمی کنه البته اگه یوزر ادمینت admin نباشه!
    بله من چندجایی این توصیه رو دیدن که بخاطر اینکه اگه کسی نفوذی هم کرد با این .htaccess ریدایرکت بشه به یه جای دیگه البته کدش رو باید درست توش قرار بدی تا کار کنه
    root directory 750 که امنتر از 755 هست اگه مشکلی تا حالا با افزونه ها یا تم نداشتی بزار همینطور باشه

درباره‌ی این موضوع