انجمن

افزون فارسی SI CAPTCHA Anti-Spam  (۸ نوشته)

• ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۸

najeekurd گفت:
    SI CAPTCHA Anti-Spam

افزونه ای بسیار عالی برای استفاده از کدها و تصاویر امنیتی برای وردپرس شما. با استفاده از این افزونه، شما می توانید از ارسال هرزنامه ها جلوگیری کنید. با استفاده از این افزونه هم چنین می توانید در تمامی فرم های تماس، عضویت کاربران ، نظرات و ... خود از این کد و تصویر امنیتی استفاده کنید و وردپرس خود را امن تر کنید.
    تنظیمات این افزونه به دلخواه شما قابل تغییر است. می توانید برای تصاویر امنیتی خود از صدا استفاده کنید که کاربران صدای کد درون تصویر را بشنوند.
    فکر می کنم این افزونه گامی بسیار بزرگ در امن تر کردن وردپرس باشد.
    این افزونه اولین تجربه من در ترجمه افزونه ها بود.
    امیدوارم دوستان از این افزونه نهایت استفاده رو ببرن. مطمئناً ترجمه ی این افزونه خالی از اشکال نیست و من از دوستان تقاضا دارم که نظراتشون رو درباره ی این افزونه یا به ایمیل من ارسال کنن یا این که در یک پست انجمن مطرح کنن.
    ممنون

دانلود افزونه فارسی در سایت اصلی وردپرس

من هرچه قدر این نوشته رو توی قسمت "تاپیک افزونه های فارسی" درج میکنم، منتشر نمیشه. به هر حال این افزونه هم این جا معرفی میکنم که افزونه خیلی خیلی خوبیه.
    موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - hormozgan - بهروز ازند
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ مهر ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۵

توی تایپیک درج شد
    با تشکر از ترجمه شما

• saeid223

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۴

آقا مسئلتون!
    من کل سایت سازنده این پلاگین رو دیدم
    اما جایی به سوال من نپرداخته بود
    قالب وردپرس من ویژه هستش یعنی واسه ثبت نام می تونی گوگل کپچا رو واسش فعال کنی
    اما من گوگل کپچا رو خاموش کردم و این پلاگین رو فعال کردم اما کار نمیکنه چون که فرم ثبت نام این قالب مخصوص خودش داره
    حالا می خوام بدونم چه کدی داخل functions.php یا داخل همون فرم ثبت نام بذارم که این کپچای این افزونه رو داشته باشم؟
    ضمنا جای قرار گیری کپچای گوگل رو داخل فایل form-register.php قالب پیدا کردم

• saeid223

آفلاین
    عضو
    ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۲

نمی دونم قضیه از چه قراره همه تو این فروم جواب میگیرن الان من!
    شاید سوالات من یکم حرفه ای تر از بقیه س!

در مورد بحث:
    فقط می دونم واسه فراخوانی کپچا برای فرم ثبت نام از si_captcha_register استفاده میکنه اما نمی دونم این کدو چطور بنویسم براش، چندتا کد نوشتن و گذاشتم داخل form-register.php قالب اما کار نکرد.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۳

saeid223 گفت:
    آقا مسئلتون!
    من کل سایت سازنده این پلاگین رو دیدم
    اما جایی به سوال من نپرداخته بود
    قالب وردپرس من ویژه هستش یعنی واسه ثبت نام می تونی گوگل کپچا رو واسش فعال کنی
    اما من گوگل کپچا رو خاموش کردم و این پلاگین رو فعال کردم اما کار نمیکنه چون که فرم ثبت نام این قالب مخصوص خودش داره
    حالا می خوام بدونم چه کدی داخل functions.php یا داخل همون فرم ثبت نام بذارم که این کپچای این افزونه رو داشته باشم؟
    ضمنا جای قرار گیری کپچای گوگل رو داخل فایل form-register.php قالب پیدا کردم

سلام، راهنمای افزونه رو مطالعه کنید، دراونجا کاملا توضیح داده شده. اگر هم تابعی برای فراخوانی باشه، حتما مشخص کرده.

• saeid223

آفلاین
    عضو
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۱:۳۱

mostafa1990 گفت:

سلام، راهنمای افزونه رو مطالعه کنید، دراونجا کاملا توضیح داده شده. اگر هم تابعی برای فراخوانی باشه، حتما مشخص کرده.

کل سایت، کل فایل های افزونه رو بررسی و مطالعه کردم هیچی راجع به این موضوع نگفته بودم
    در اصل این افزونه فقط روی فرم های ثبت نام، ورود، و ... خود وردپرس کار میکنه و فرم ثبت نام قالب من سفارشی هست
    هر کدوم از توابعی هم که واسه فراخوانی بود امتحان کردم اما عمل نکرد

• milititi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴

من نصب كردم
    بعد از يكماه پيغام داد كد امنيتي اشتباه است در حاليكه درست وارد ميكرديم!!!!!

• TOTH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۳

افزونه ای واقعی برای افزایش بازدید وجود داره؟

درباره‌ی این موضوع