انجمن

افزونه فرم ساز ثبت نام محشر با ابزارک ورود ویژه  (۱۰ نوشته)

• daryadel1364

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۳

با سلام دوستان!
    اولا، اگه عنوان گولتون زد عذر خواهی میکنم!

دوما، جهت اطلاع اول بگم افزونه های
    login-with-ajax --- theme-my-login -- theme-my-profile --- ajax-login --- register-plus --- wp-sliding-logindashboard-panel --- sidebar-login رو برسی کردم ولی هر کدوم از اونا مشکل خاص خودش رو داشت یا لااقل به درد من نمی خورد.

سوما، اگه تاپیک تقریبا تکراری هستش عذر خواهم ولی تقریبا بین هیچ تاپیکی افزونه مد نظر خودمو پیدا نکرد و مجبور ...

چهارما و اصل خواهش، یه افزونه ثبت نام میخوام که خصوصیات زیر رو داشته باشه:
    1- ابزارک ورود و خروجش جمع و جور باشه (بیخودی یه فضای ۸ سانتی نگیره) حداکثر ارتفاعش 4 سانت باشه.
    2-فرم ثبت نامی که براش درست میشه تو قالب خود سایت پیاده بشه نه قالب وورد پرس .
    3- دو بخشی باشه؛ به این صورت کهکاربر بتونه با یه شناسه و پسورد ثبت نام کنه و بعد از این که ایمیل فعال سازی براش فرستاده شد با لینکی که بهش داده میشه وارد یه صفحه تکمیل ثبت نام بشه و اون موقع اطلاعات تکمیلی ازش اخذ بشه.
    نکته : در حقیقت تو همون صفحه اصلی سایت بتونه ثبت نام کنه و ...

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۰:۲۴

همه اینایی که گفتی توسط theme my login قابل انجامه کمی باش ور برو دقیقا همونی میشه که میخوای
    آخرین ورژنش رو دانلود کن بجایی که دنبال این باشی که بقیه چیکار برات کردن ببین از کار بقیه چطور به نفع خودت استفاده کنی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    daryadel1364
  • daryadel1364

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۶

encaria گفت:
    همه اینایی که گفتی توسط theme my login قابل انجامه کمی باش ور برو دقیقا همونی میشه که میخوای
    آخرین ورژنش رو دانلود کن بجایی که دنبال این باشی که بقیه چیکار برات کردن ببین از کار بقیه چطور به نفع خودت استفاده کنی

دوست عزیز میشه لطف کنی و بگی ابعاد ابزارکشرو چطوری تغییر بدم من که هر چی باهاش ور رفتم چیزی حالیم نشد!ممنون از لطفت

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۶

فایلای theme-my-login.css و widget.php رو ویرایش کن تو اولی استایل رو براساس ای دی و کلاس فیلدها بزار و تو دومی می تونی فیلدها رو که تو ابزارک میاد ویرایش کن و فایلای تو فولدر themed-profiles رو برای پروفایل و برگه فرم ورود ویرایش کن
    همه اینها تو فولدر پلاگین وجود دارن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • daryadel1364

آفلاین
    عضو
    ۱۴ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۵۲

encaria گفت:
    فایلای theme-my-login.css و widget.php رو ویرایش کن تو اولی استایل رو براساس ای دی و کلاس فیلدها بزار و تو دومی می تونی فیلدها رو که تو ابزارک میاد ویرایش کن و فایلای تو فولدر themed-profiles رو برای پروفایل و برگه فرم ورود ویرایش کن
    همه اینها تو فولدر پلاگین وجود دارن

با عرض شرمندگی من زیاد وارد نیستم اگه راتون مقدور یکم بیشتر توضیح بدین که برای تغیرات گرافیکی مورد نظرو دقیقا باید کجای فایل ها رو ویرایش کنم.ممنون

• daryadel1364

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مهر ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۵

اخیرا افزون اجاکس لاقین رو نصب کردمیه مشکل داره وقتی ابزارکشرو قرار میدم
    سایتو میریزه بهم و حاشیه ابزارک دیده نمیشه!
    http://www.mkzt.ir

• M.A.H.D.Y

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۲۰ مهر ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۷

یک سوال در مورد تنظیمات در افزونه theme my login دارم و اون اینکه بر فرض من به عنوان یک کاربر ثبت نام میکنم و به عنوان یک نویسنده معرفی میشم چطور میشه کاری کرد وقتی کسی روی اسم من که به عنوان نویسنده مطلب هستم کلیک کرد به صفحه پروفایل من ارجاء داده بشه

در حال حاضر این امکان نیست و و قتی کلیک میکنی به صفحه اول سایت ارجاء داده میشی

یک سوال دیگه هم اینکه که چطور میشه یک صفحه پروفایل شکیل تر درست کرد

• M.A.H.D.Y

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۲۲ مهر ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۶

دوستان اگر یکی بتونه یک راهنمایی در مورد سوالات بکنه ممنون میشم

• daryadel1364

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۴

با سلام
    من بعد از این همه وقت گذاشتن و الاف شدن افزونه اجاکس لاقین رو ترجیح دادم چون :
    1- در همون ابزارک ثبت نام میکنه و برا ثبت نام یه صفحه جدیدی باز نمیکنه .
    2- در خواست رمز جدیدشم تو همون صفحه امکان پذیره.
    3- فضای نرم کاربر پسند و جذابی داره.
    4- ابعاد ابزارکشم بعد از ویرایش جمع جور و مرتب شد و بیخودی فضا اشغال نمیکنه!

البته یه مشکلاتی داشت که یکی از دوستان زحمت کشید و ویرایشش کرد الان تقرییبا جذاب تر شده !
    میتونین نمونه شو اینجا ببینید!

تا بعد

• milad_fix_pc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۲:۵۳

آقا اندازه این رو چطوری تنظیم کنیم

درباره‌ی این موضوع