انجمن

صفحه سایت درست بالا نمیاد؟  (۶ نوشته)

• moso

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۹

من سایتم چند روزی بود که fatal error میداد من کاری باهاش نکردم. حالا سایتم اصلا بالا نمیاد و فقط یک صفحه سفید میاد دلیلش چیست؟ آدرس سایت

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۴

با ftp سری به فایلات بزن فکر کنم این ارور 404 سروره که نمایش داده میشه ببین چرا فایلات لود نمیشه
    سرورت چیه ؟ رایگان که نیست؟

• moso

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۱

encaria گفت:
    با ftp سری به فایلات بزن فکر کنم این ارور 404 سروره که نمایش داده میشه ببین چرا فایلات لود نمیشه
    سرورت چیه ؟ رایگان که نیست؟

نه سرورم رایگان نیست. مشکل از فایل هام نیست. راستی یه چیزی رو فراموش کردم بگم. از چند روز پیش نمی تونستم تو هاستم برم به هاستم اطلاع دادم یه کاری کردن درس شد ولی بهم یه رمز جدید دادن. یه جایی تو اینترنت خوندم که این حالت پس از انتقال هاست پیش میاد ولی من که این کارو نکردم! یعنی هاست کاری کرده؟

• moso

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۲۰:۲۵

moso گفت:

نه سرورم رایگان نیست. مشکل از فایل هام نیست. راستی یه چیزی رو فراموش کردم بگم. از چند روز پیش نمی تونستم تو هاستم برم به هاستم اطلاع دادم یه کاری کردن درس شد ولی بهم یه رمز جدید دادن. یه جایی تو اینترنت خوندم که این حالت پس از انتقال هاست پیش میاد ولی من که این کارو نکردم! یعنی هاست کاری کرده؟

راستی منظور از انتقال هاست یعنی انتقال سرور اون؟

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۲

تغییر هاست یا تغییر سرور هردو می تونن یه معنی بدن و فقط بازی با کلماته !
    تغییر به دو صورت خواهد بود تغییر در ارائه دهنده هاست یا تغییر در نوع سیستم عامل سرور ( لینوکس یا ویندوز)
    مشکل شما چندین بار تکرار شده و داره مد میشه باید دید چرا این مشکل داره مکرر میشه
    مشکل رو از چه بعدی باید دید؟
    وردپرس
    سرور (ویندوز یا لینوکس)
    هاست ( تنظیمات ، توانایی و.....)
    شما هم لطفا هر کاری کردی شرح بده شاید مورد حاد نباشه : مثلا ایا وردپرس رو آپدیت کردی ، سرور را تغییر دادی( لینوکس یا ویندوز ) ، ارائه دهنده هاست رو عوض کردی ، افزونه هایی که قبل از بروز مشکل نصب کردی ، آیا تغییری در فایل .htaccess دادی و....

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    moso
  • moso

آفلاین
    عضو
    ۱۳ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۶

نه من کار خاصی نکردم دوست عزیز. نه سرورم رو عوض کردم نه ارائه دهنده ی هاستم رو و نه وردپرس رو آپدیت کردم. ولی فکر میکنم که یه تغییری تو فایل .htaccses دادم ولی این قضیه مال قبل از اونه که نمی تونستم به هاستم وارد بشم. دقیقا" یادم نیست چه تغییری دادم ولی در مورد fatal error بود تو همین انجمن هم خونده بودم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.