انجمن

عدم لود کامل مدیریت ابزارک  (۳ نوشته)

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۶

با سلام یک مشکل داشتم . صفحه مدیریت ابزارک ها رو چند روزه میخواهم باز کنم اما صفحه کامل لود نمیشه
    و مجبورم هزار بار رفرش کنم اما تا حالا نتونستم حتی یک ابزارک رو به کنار انتقال بدم . این جیکوئری زیباست اما
    اینجا واسه ما سرعت پایینا مشکل ساز . حالا از دوستان کسی راه حلی بلده بگه . در ضمن بقیه صفحات مدیریت
    مانند افزونه ها و نوشتن مطلب جدید و ..... همین مشکل رو داره ولی با چندین رفرش لااقل یه بار میشه باهاش کار کرد .
    در ضمن یه ادیتور کم حجم و کارا برای دیال آپی ها اگه هست هم بزارید .

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۵ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۳

لطفا اگه کسیی بلده جواب بده چون میتونید سایتمو ببینید یه قسمت رو تنظیم کرده بودم تا ابزارک باشه حالا کل قالب به هم ریخته باید سریعتر ابزارک رو فعال کنم وگرنه آبروی سایت میره . من ازیکی شنیدم برای نوشتن مطلب هم ادیتور ساده هست اما خودم ندیدم لطفا لینک دانلودشو بزارید .

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۱۵ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۵

شما مشکلت همونطور که گفتی سرعت اینترنتته اگه افزونه نصب کنی که سنگینتر میشه از این که هست بدتر
    یه نوشتن سریع تو داشبورد هست
    همچنین تو بخش نوشته ها از ویرایش سریع میتونی استفاده کنی من خودم از دایل آپ استفاده می کنم درسته کنده ولی نه اونقدر که نشه کاری کرد
    از مرورگر فایرفاکس استفاده کن کمی تو بازدیدهای دوم و سوم به بعد سرعت به خاطر کش مرورگر کمی بهتر میشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.