انجمن

یه انتقاد یه مشکل  (۳ نوشته)

• امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۸

سلام
    با تشکر از مدیران محترم
    انتقاد:
    آقا مگه اینجا انجمن درخواست‌ها و بازخوردها نیست
    مگه توی توضیحاتش ننوشته " درخواست‌ها، پیشنهادها و انتقادهای شما از ما"
    پس چرا کاربرا هر چی میخان توش میفرستن و گاها جواب هم میگیرن در حالی که انجمن مربوط به سوالشون وجود داره؟!!؟
    مشکل:
    امروز به طور اتفاقی به این مشکل برخودم (البته از نطر خودم چون شاید مشکل نباشه!)
    تاپیک تازه و بدون جوابم (آدرس) که حل نشده بود توی هیچکدوم از بدون پاسخ‌ها | بدون برچسب‌ها | حل‌نشده‌ها نبود
    چرا؟
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهروز ازند - گناهکار - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۲

فکر کنم قبلا یه سری از دوستان بودن که یه نظمی به این موضوع می دادن الان معلوم نیست چه خبره تو این گروه وردپرس که خبری از اون گروه قبلی نیست دیگه انجمن مثل سابق نیست و کمی بینظم به نظر میرسه فکر کنم یه تغییراتی تو تیمشون دادن ولی اصلا از خبرسانی و معرفی و... خبری نیست و همچنان سعی می کنن شخصیتهای مرموزی باشن ( گناهکار و...) نمیدونم چرا از معرفی خودشون عبا دارن یا چرا از پروژه ها و کارایی که مشغولن (مربوط به وردپرس) خبری به بیرون نمیدن
    این که دوست عزیزم امین میفرمایند درسته بینظمی های عجیبی در انجمن به چشم میخوره که این نشون میده تیم وردپرس یا درگیر پروژه مهمتریه یا تعدادشون اونقدر کم شده که نمیرسن یا خسته شدن یا....
    کلاس کاری این تیم کاهش پیدا کرده : عزیزان کار شما برای ما ارزشمند و قابل ستایشه و ما حق خودمون میدونیم که از لحظه به لحظه پیشرفتها و گامهای شما آگاه باشیم وبلاگهای رسمی بعضی از شما که دردسترس نیست که لااقل از آنجا مطلع شویم که چه خبره
    دوست عزیزم گناهکار از لحن شما در پاسخهایتان بویه خستگی و بی اعتمادی به مشام میرسد که احتمال میدهم به خاطر سنگینی فعالیتهای شما و فشارهای مختلف باشد من از طرف همه دوستان وردپرسی از شما سپاس گذارم و تلاش شما را ارج مینهم
    دوست من این که میبینی بی نظمی بوجود میاد نشون میده که وقتشه به بقیه هم اعتماد کنی و اینقدر تنهایی به مشکلات حمله نکنی
    البته بخش اعظم مشکلات به کاربران برمیگرده که نشون میده این افراد هنوز با قوانین آشنا نیستند و با فرهنگ حاکم بر انجمن آشنا نیستند و برای افزایش این فرهنگ ( که بخاطر اینکه افراد در انجمنهای دیگه آن را بد آموخته اند بوجود آمده) باید تلاش نمود
    افتخار میکنم که یکی از اعضای این خونواده هستم
    از اینکه به عرائض بنده توجه کردید بسیار سپاس گذارم

گناهکار - امین - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۸

مگه توی توضیحاتش ننوشته " درخواست‌ها، پیشنهادها و انتقادهای شما از ما"
    پس چرا کاربرا هر چی میخان توش میفرستن و گاها جواب هم میگیرن در حالی که انجمن مربوط به سوالشون وجود داره؟!!؟

بله حرف شما درسته٬ ما توی این زمینه سهل‌انگاری کردیم؛ چون برای مدیران و ناظم‌های انجمن بخش جدایی وجود داره که همه‌ی موضوعات جدید رو از اون‌جا می‌بینن و در واقع متوجه جایی که سوال مطرح شده نمی‌شن. واسه همین حواسمون نبود که ممکنه کاربران موضوعات رو توی بخش مناسب مطرح نکنن. الان تا اون‌جایی که بتونم این بخش رو منظم می‌کنم.

امروز به طور اتفاقی به این مشکل برخودم (البته از نطر خودم چون شاید مشکل نباشه!)
    تاپیک تازه و بدون جوابم (آدرس) که حل نشده بود توی هیچکدوم از بدون پاسخ‌ها | بدون برچسب‌ها | حل‌نشده‌ها نبود

من موضوع شما رو توی بخش حل نشده‌ها می‌بینم. مشکلی وجود نداره.

دوست عزیزم گناهکار از لحن شما در پاسخهایتان بویه خستگی و بی اعتمادی به مشام میرسد

درسته٬ دلایلش رو قبلا توی انجمن گفتم.

امین - بهروز ازند - ناجی کرد - ~> Mr.vAhiD.DI <~

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.