انجمن

مشکل در مدریدت پوسته ها  (۹ نوشته)

• yunesking2008

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۱

با سلام دوستان من امروز یک سایت به نام http://www.iranfun.net ثبت کردم و سیستم ووردپرس فارسی را نصب کردم اما چند مشکل دارم لطفا کمک کنید
    در ضمن بعضی سوالات من مربوط به این تاپیک نمیشود ولی کمکم کنید
    من از قالب دانلود ها برای سایت استفاده میکنم ولی اگر سایت من را نگاه کنید در بخش منوی سایت منوی ایندکس پایین افتاده
    ایا سیستم ووردپرس بخش عضویت در سایت را ندارد اگر دارد پس چرا بخش عضویت سایت من کار نمیکند
    در بخش دسته بندی موضوعات سایت وقتی چند اسم برای ارشیو موضوعی اضافه کردم ولی در سایت قابل مشاهده نیست در حال حاضر 30 دسته اد کردم ولی قابل مشاهده نیست
    چگونه میشود ان منوهای دایره شکل بالای سایت را حذف کنم یا یک صفحه جدید ایجاد کنم و ان را به یکی از انها لینک دهم
    در سایت چند افزونه مانند امارگیر و مدیریت تبلیغات اضافه کردم و ان ها را فعال کردم و کدهای تبلیغاتی را در ان واردکردم اما نه امارگیر و نه بنرهای تبلیغاتی در سایت من اضافه شده
    در قالب سایت من در سمت چپ و راست و بخش بالای سایت بخش تبلیغات وجود دارد اما چگونه در انها بنرهای تبلیغاتی قرار دهم
    حتی برچسب هم اد کردم ولی نمایش نمیدهم

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۷

1- من از قالب دانلود ها برای سایت استفاده میکنم ولی اگر سایت من را نگاه کنید در بخش منوی سایت منوی ایندکس پایین افتاده

هیچ منویی پایین نیوفتاده فقط شما از عکسهای بسیار بزرگ توی وبلاگتون استفاه می کنید .

2- ایا سیستم ووردپرس بخش عضویت در سایت را ندارد اگر دارد پس چرا بخش عضویت سایت من کار نمیکند

مگه می شه CMS با این قدرت بخش عضوت نداشته باشه چرا داره ولی باید از این بخش تنظیمات / همگانی فعالش کنید .

3- در بخش دسته بندی موضوعات سایت وقتی چند اسم برای ارشیو موضوعی اضافه کردم ولی در سایت قابل مشاهده نیست در حال حاضر 30 دسته اد کردم ولی قابل مشاهده نیست

تا زمانی که شما برای اون موضوع هیچ مطلی ارسال نکنید اون موضوع توی سایت نشون داده نمی شه .

4- چگونه میشود ان منوهای دایره شکل بالای سایت را حذف کنم یا یک صفحه جدید ایجاد کنم و ان را به یکی از انها لینک دهم

منظورتون از این حرفو متوجه نشدم

5- در سایت چند افزونه مانند امارگیر و مدیریت تبلیغات اضافه کردم و ان ها را فعال کردم و کدهای تبلیغاتی را در ان واردکردم اما نه امارگیر و نه بنرهای تبلیغاتی در سایت من اضافه شده

شما باید کدهای اون افزونه رو درون قالب جا سازی کنید برای مثال کد امار گیر را در منوی امار بزارید .

6- در قالب سایت من در سمت چپ و راست و بخش بالای سایت بخش تبلیغات وجود دارد اما چگونه در انها بنرهای تبلیغاتی قرار دهم

فایل sidebar.php رو با notepad باز کنید .

<h3><span>تبلیغات</span></h3>
              <div class="sidebar-box-content">
    <center>
    <?php
    query_posts(array('p'=>16));
    if (have_posts()) :
    while (have_posts()) : the_post();

the_excerpt();
    endwhile;
    endif; ?>

به دنبال کد بابا بگردید ...

<?php
    query_posts(array('p'=>16));
    if (have_posts()) :
    while (have_posts()) : the_post();

the_excerpt();
    endwhile;
    endif; ?>

به جای این که یا کد تبلیغات خود را بگزارد یا اگر از افزونه استفاده می کنید کد افزونه را بگزارید .

برای سمت راست هم فایل rsidebar.php رو باز کرده و همین کار را انجام دهید .

7- حتی برچسب هم اد کردم ولی نمایش نمیدهم

شما باید تگ ها رو هنگام ارسال مطلب اضافه کنید تا نمایش داده بشه
    تگها هم مثل موضوعات تا ارسال نزنی نشون داده نمیشن ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • yunesking2008

آفلاین
    عضو
    ۲۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۲

اقا ناصر ممنون چند سوال ديگر نيز دارم
    زير لوگو منوي صفحه اصلي وجود ندارد وقتي ميخواهم با دستكاري در در كدها بخش
    صفحه اصلي را اضافخ كنم زير منو نمايش داده ميشود و صفحه را بدريخت ميكند
    چگونه يك صفحه ايجاد كنم وان را به بخش تبليغات منوي زير لوگو يعني تبليغات لينك دهم
    بخش تبليغات زير منو وقتي ميخواهم كد لينك باكس تبليغات پايگان را اضافه كنم به طور نا مرتب نمايش داده ميشود
    چگونه براي مطلب ادامه مطلب قرار دهيم
    چگونه يك پست را پست ثابت بكنبم
    چگونه بعد از ايجاد ساب دامين
    http://www.shop.iranfun.net
    ووردپرس دوباره اپلود كنم و قالب فروشگاه را در ان وارد كنم

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    ۲۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۶

زير لوگو منوي صفحه اصلي وجود ندارد وقتي ميخواهم با دستكاري در در كدها بخش

فایل topmenu.php رو ویرایش کنید

<li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/contactus"><span>تماس با ما</span></a></li>
          <li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/contactus"><span>تبلیغات</span></a></li>
          <li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/"><span>عضویت</span></a></li>
          <li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/archives"><span>آرشیو</span></a></li>
          <li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/weblinks"><span>لینکستان</span></a></li>
          <li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/"><span>ايندكس</span></a></li>

این کد رو در topmenu.php بزارید ...

چگونه يك صفحه ايجاد كنم وان را به بخش تبليغات منوي زير لوگو يعني تبليغات لينك دهم

به بخش برگه ها برید و افزودن برگه جدید رو بزنید .

و عنوان را contactus داده و محتویات صفحه را وارد کنید .

روش دوم : بعد از نوشتن محتویات برگه انتشار رو بزنید و بعد از انتشار در بالا باکس پست می نویسه نمایش برگه روی اون کلیک کنید و لینکش رو وردارید .... عنوان صفحه دل بخواه است ..

بعد به topmenu.php برید

<li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/contactus"><span>تبلیغات</span></a></li>

به کد بالا دقت کنید به جای contactu عنوان صفحه رو بزارید.

باید دقت داشته باشید که شما باید به تنظییمات رفته و در آنجا به پیوند یکتا بروید .

در انجا شما باید ترکیبات لینک خود را تغییر دهید .شما تیک ساختار دلخواه را زده و در کادر جلو کد زیر را می توانید وارد کنید .

/%year%/%monthnum%/%postname%/

در این ترکیب شما انتخاب می کنید که

در آدرس اول نام سایت بعد سال انتشار بعد ماه انتشار و بعد عنوان مطلب نمایش داده شود ....

شما می توانید با گذاشتن این کد

/%postname%/

کاری کنید که اول نام سایت و بعد عنوان مطلب شما نمایش دهد .

اینها همه برای ساختار لینک بود .

شما یکی از دو مورد بالا را جای گزین کنید و ذخیره تغییرات را بزنید .
    برای نمونه می تونید به سایت من نگاه کنید . http://www.elimiz.ir/fa

با این روش دیگه مشکل شما حل می شه

بخش تبليغات زير منو وقتي ميخواهم كد لينك باكس تبليغات پايگان را اضافه كنم به طور نا مرتب نمايش داده ميشود

من نمی تونم بگم چرا به هم می خوره چون می تونه 1000 و 1 علت داشته باشه شما کد لینک باکسو برای من بزارید تا من شما رو راهنمایی کنم .

چگونه براي مطلب ادامه مطلب قرار دهيم

این کار خیلی راحته برای این کار نوشتن مطلب از جایی که می خوایید در ادامه مطلب باشه بر روی دکمه more استفاده کنید این هم آیکونش :

http://elimiz.ir/fa/wp-content/uploads/2010/10/more.gif

چگونه يك پست را پست ثابت بكنبم

برای این کار در انتشار به بخش نمایانی بروید و سنجاق کردن رو انتخاب کنید .

چگونه بعد از ايجاد ساب دامين
    http://www.shop.iranfun.net
    ووردپرس دوباره اپلود كنم و قالب فروشگاه را در ان وارد كنم

برای این کار یک ساب دومین ایجاد کنید و فایل های ورد پرس رو در اون اپلود کنید .

اگه شما ساب دومین shop رو باز کنید اگه هنگام باز کردن ثاب دومین به تنظیمات پیشفرض cpanel دست نزنید . اون به طور خودکار بک پوشه با نام shop براتون توی public_html درست مس کنه شما ورد پرستون یا هر سیستمی که واسه فروشگاه می خواید می تونید اونجا نصب کنید .

• yunesking2008

آفلاین
    عضو
    ۲۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۰

اقا ناصر سا ب دومین shop.iranfun.net را ساختم و پوشه شاپ در پوشه html public ایجاد شد و درون ان ووردپرس فارسی را اپلود کردم و اکسترکت کردم ولی هنگامی که در مرورگر http://www.shop.iranfun.install.php
    را میزنم میگویدپوشه وجود ندارد

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    ۲۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۲

yunesking2008 گفت:
    اقا ناصر سا ب دومین shop.iranfun.net را ساختم و پوشه شاپ در پوشه html public ایجاد شد و درون ان ووردپرس فارسی را اپلود کردم و اکسترکت کردم ولی هنگامی که در مرورگر http://www.shop.iranfun.install.php
    را میزنم میگویدپوشه وجود ندارد

salam .
    bebakhshid ke fingilesh minevisam akha nemidoonam chi shode ke ky farsim kar nemikoone .

aya ghablan shoma posheyi be esme shop dorost karde bodin ya na ?

khodesham too posheye shop shoma wordpress upload nashode !

shoma sub domine roo delet konid bad ye poshe be esme shop1 besazid bad wp roo too on poshe nasb konid bad berid be sakhte sub domin sub domine roo shop va dare bakhshe root html_public/shop1 bezanid . aghe dorost nashod man dar khetmate shoma hastam in ham e-mail mane elimiz.ir@gmail.com.

aksare oghat on hastam vali saate 10:30 - 11 be bad 100% on hastam . sharmande ke moshkele shoma hal nashod ...

va dar akhar ham baz be khatare neveshtane latin mazerat mikham ...

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    ۲۲ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۹

moshkeleto peyda kardam
    shoma bayad filharo az posheye wordpress be posheye asli yani shop enteghal bedin bad marahele nasbo edame bedin .

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۳ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۰

آقا ناصر اگر امکان تایپ فارسی براتون مقدور نیست, از بهنویس استفاده کنید

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۵

mostafa1990 گفت:
    آقا ناصر اگر امکان تایپ فارسی براتون مقدور نیست, از بهنویس استفاده کنید

شرمنده مصطفی جون اون روز کامی من قاطی کرده بود بعدا درتش کردم متاسفم که از زبان خودم استفاده نکردم یک دنیا پوزش چشم از این به بعد تکرار نمی شه .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.