انجمن

ممکنه به خاطر بروز رسانی این مشکل به وجود اومده باشه  (۶ نوشته)

• saadat68

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۰

سلام دوستان
    بنده یه شاپ دارم که از 5 روز پیش بازدید های روزانه به یک پنجم کاهش پیدا کرده هر چی فکر میکنم دلیلشو نمی فهم که یکدفعه اینجوری افت کرده بررسی که کردم دیدم از نظر سئو گوگل هم سایت افت کرده
    همون 5 روز پیش سایت رو به وردپرس 3.1 ارتقا دادم و البته افزونه ها رو هم به روز کردم مثلا سئو پک و ...

البته بگم قبل این 5 روز سایت 48 ساعت down بود حالا میخوام بدونم آیا ممکنه این مشکل به خاطر ارتقا وردپرس به وجود اومده باشه

خواهشا کمک کنید چون سایت فروشگاهی هست و من بدجوری فروشم اومده پایین

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۲۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۲

نخیر دوست عزیز. به احتمال زیاد بخاطر down بودن سایتتون و دلایل زیاد دیگری ممکن است وجود داشته باشه که مربوط به وردپرس نمی شود.

• reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۲۳ مهر ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۱

البته دلایل زیادی هم ممکن است باشد که به وردپرس مربوط باشد. مثل تغییر پیوند یکتا، حذف یا تغییر نشانی دسته‌ها و برچسب‌ها و خیلی چیزهای دیگر. اما تغییر دوباره آنها یا بازگرداندن به حالت قبل، وضع را بدتر هم می‌کند.

• saadat68

آفلاین
    عضو
    ۲۴ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۰

دوستان سایت بنده هک شده بوده و به خاطر همین down بوده دو روز آیا ممکنه چون هک شده این مشکل به وجود اومده باشه آیا باید وردپرس رو تعمیر و بازسازی کرد و کاری انجام داد یا دیگه تموم شده قضیه

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۲۴ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۸

چه نوع هکی؟ اگر هکر به قسمت مدیریت هم دسترسی داشته یا به فایل ها که رضا گفت ممکن تنظیمات را به هم ریخته باشد باید خودتون ببینید که چه چیزهایی رو تغییر داده و دوباره به حالت اول برگردونید. توصیه می کنم از Google webmaster tools استفاده کنی شاید توی کدهای صفحاتت کد مخربی ساخته شده باشه و ....

• saadat68

آفلاین
    عضو
    ۲۴ مهر ۱۳۸۹ - ۰۰:۵۹

آقا نوعشو نمیدونم افزونه ای چیزی نیست چک بکنه کد مخربی نذاشته باشه
    فکر کنم دی داس زده

تنظیماتو تغییر نداده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.