انجمن

محدود کردن درج عکس برای اعضای نویسنده سایت  (۶ نوشته)

• shitonak2004k

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۷

سلام
    من برای اعضای سایت که نقش نویسنده رو توی سایت دارن و میتونن پست توی سایت قرار بدن می خواستم یک محدودیت ایجاد کنم و اونم اینکه از اونجایی که نویسنده ها هنگام قرار دادن عکس توی پستشون از گزینه وارد کردن عکس سه تا گزینه رو در مقابل دارن که اولیش آپلود عکس از کامپیوترشون بر روی هاست سایت است رو می خوام که غیرفعال بشه و کاربران از گزینه دیگه که آپلود کردن عکس توی یکی از هاست های ویژه این کار هستن استفاده کنه بنابراین اگر کسی میتونه من چه طوری میتونم این گزینه رو برای نویسندگان سایت محدود کنم لطفا راهنمایی کنه با تشکر.

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۴

shitonak2004k گفت:
    سلام
    من برای اعضای سایت که نقش نویسنده رو توی سایت دارن و میتونن پست توی سایت قرار بدن می خواستم یک محدودیت ایجاد کنم و اونم اینکه از اونجایی که نویسنده ها هنگام قرار دادن عکس توی پستشون از گزینه وارد کردن عکس سه تا گزینه رو در مقابل دارن که اولیش آپلود عکس از کامپیوترشون بر روی هاست سایت است رو می خوام که غیرفعال بشه و کاربران از گزینه دیگه که آپلود کردن عکس توی یکی از هاست های ویژه این کار هستن استفاده کنه بنابراین اگر کسی میتونه من چه طوری میتونم این گزینه رو برای نویسندگان سایت محدود کنم لطفا راهنمایی کنه با تشکر.

فکر کنم افزونه tinymce-advanced می تونه کمکتون کنه.

• shitonak2004k

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۳

با تشکر بابت راهنماییتون
    با این روشی که شما گفتید دکمه ای مخصوص وارد کردن عکس از طریق اینترنت به پنل ایجاد کردن پست اضافه شد ولی باز هم دکمه های قبلی برای وارد کردن عکس از طریق کامپیوتر و اینترنت باقی مونده و از بین نرفته برای حذف این دکمه ها از بالای بخش ایجاد پست باید چی کار کرد؟ با تشکر

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۴

برای برداشتن اون گزینه ها باید ادیتور وردپرس رو ویرایش کنی و اون لینک ها رو برداری.

• shitonak2004k

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۶

من هر چه قدر گشتم نتونستم محلی رو که قسمت Upload/Insert توی اون قرار داره رو ‍ پیدا کنم و اونو رو پاک کنم اگه کسی میدونه این قسمت توی کدوم فایل php وردپرس قرار داره لطفا بمن بگه تا برم و پاکش کنم تصویر زیر رو برای راهنمایی میزارم. با تشکر
    http://img844.imageshack.us/img844/9983/newpicturen.jpg

• shitonak2004k

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۰

اساتید ورد ‍پرس لطفا یکی من رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.