انجمن

وجود مشکل در ایندکس شدن گوگل  (۱۹ نوشته)

• persian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۱

با سلام سایت بنده تا دیشب تمام مطالب در گوگل ایندکس میشدند اما ئبه یکباره دیگر هیچ مطلبی ایندکس نمیشود نمیدانم مشکل از چیست هیچ کاری هم نکردم تنها در گوگل مطالب قبل را که نگاه میکنم زبان ان عوض شده اند یعنی
    Â~h{ , óILUnH , S÷¹Å , nI¨ nHpIM ,RI¶ki , ³pH¼², ®ÃL¶¼UH , ¥°¶H , xp¼¶A , oU¼ÃP¶I¨ : ¾ºHp»n ÁI¿Äk¹¶pIú. ·I«ÄHn ¿¬A Znj ...
    البته تیتر مطالب فارسی هست در گوگل اما نوشته های ان به صورت بالا ظاهر میشود در گوگل .ایا به این ربط دارد و مشکل از چیست ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند در ضمن از مطالب قبل که ایندکس بودن با این حال ورودی دارم اما از دیشب به بعد هیچ کدام از مطالب ایندکس نشدند و همچنین در نقشه سایت هم مشکلی نیست و مطالب در نقشه سایت هم هستند فقط گوگل ایندکس نمیکند

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۰

persian گفت:
    با سلام سایت بنده تا دیشب تمام مطالب در گوگل ایندکس میشدند اما ئبه یکباره دیگر هیچ مطلبی ایندکس نمیشود نمیدانم مشکل از چیست هیچ کاری هم نکردم تنها در گوگل مطالب قبل را که نگاه میکنم زبان ان عوض شده اند یعنی
    Â~h{ , óILUnH , S÷¹Å , nI¨ nHpIM ,RI¶ki , ³pH¼², ®ÃL¶¼UH , ¥°¶H , xp¼¶A , oU¼ÃP¶I¨ : ¾ºHp»n ÁI¿Äk¹¶pIú. ·I«ÄHn ¿¬A Znj ...
    البته تیتر مطالب فارسی هست در گوگل اما نوشته های ان به صورت بالا ظاهر میشود در گوگل .ایا به این ربط دارد و مشکل از چیست ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند در ضمن از مطالب قبل که ایندکس بودن با این حال ورودی دارم اما از دیشب به بعد هیچ کدام از مطالب ایندکس نشدند و همچنین در نقشه سایت هم مشکلی نیست و مطالب در نقشه سایت هم هستند فقط گوگل ایندکس نمیکند

درود;
    آدرس سایتتون رو بدین.

• persian

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۲

http://www.persianload.com
    site:persianload.com با این ادرس هم تو گوگل سرچ کنید متوجه میشوید که ئنوشته ها ه زبان دیگریست

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۴

persian گفت:
    http://www.persianload.com
    site:persianload.com با این ادرس هم تو گوگل سرچ کنید متوجه میشوید که ئنوشته ها ه زبان دیگریست

دوست عزیز شما ساختار دیتابیس رو تغییر دادین؟؟؟ چون من یه بار روی یکی از سایتام اینکارو کردم نوشته‌هام اینطوری شدن.

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۴

سایت بنده هم تا 2 روز پیش، چند لحظه بعد از پست مطلب جدید در گوگل ایندکس میشد. اما الان دیگه نه. این مشکل از کجاست؟ چون چند سایت دیگه هم تو این دو روز همین مشکلو داشتند !

• persian

آفلاین
    عضو
    ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۱

دوست عزیز بله من ماه پیش انتقال سرور داشتم اما حال از نوشته ها بگذریم ایا مشکل از همینه چون 1 ماه از تغییر سرور میگذرد و تا دیروز همچین مشکلی نبود و مطالب بعد از پست شدن در گوگل ایندکس بودن و الان این مشکل به یکباره بوجود امده پس مشکل از کجاست مثل اینکه برای بعضی از دوستان هم این مشکل پیدا شده دوستان راهنمایی بفرمایید

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۲

ReziOnline گفت:
    سایت بنده هم تا 2 روز پیش، چند لحظه بعد از پست مطلب جدید در گوگل ایندکس میشد. اما الان دیگه نه. این مشکل از کجاست؟ چون چند سایت دیگه هم تو این دو روز همین مشکلو داشتند !

از Google webmaster tools استفاده کن تا اطلاعات بگیری که چه بلایی سر سایتت اومده.

persian گفت:
    دوست عزیز بله من ماه پیش انتقال سرور داشتم اما حال از نوشته ها بگذریم ایا مشکل از همینه چون 1 ماه از تغییر سرور میگذرد و تا دیروز همچین مشکلی نبود و مطالب بعد از پست شدن در گوگل ایندکس بودن و الان این مشکل به یکباره بوجود امده پس مشکل از کجاست مثل اینکه برای بعضی از دوستان هم این مشکل پیدا شده دوستان راهنمایی بفرمایید

مشکل اولتون خدا رو شکر برطرف شده؟ من که دیدیم برطرف شده و فقط نیاز به زمان برای دوباره ایندکس شدن صفخاتتون می خواهید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - persian
  • persian

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۱

کسی از دوستان علت این مشکل بوجود امده برای چندین سایت را نمیداند لطفا راهنمایی بفرمایید

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۶

persian گفت:
    کسی از دوستان علت این مشکل بوجود امده برای چندین سایت را نمیداند لطفا راهنمایی بفرمایید

راستش از نظر من یکی از دلایل همون تغییر سرور هست. البته از نظر من. این لینکو ببینید
    ظاهراً دوستان دیگری هم همین مشکلو دارن و باهاش دست و پنجه نرم میکنن. البته من این مدلو اولین باره میبینم. به هار حال امیدوارم دیگه براتون پیش نیاد.

شاد باشید @};-

persian
  • persian

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۶

دوست عزیز پس امکان داره که از خود گوگل باشه و این مشکل رفع بشه

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۲

اشکالی که در مشاهدات روبوت گوگل نمیشه دید یعنی سایتت درست توسط روبوط گوگل دیده میشه
    این چیزی که تغییر کرده discription های صفحاتت هستش که شامل صفحات قبلیتم میشه
    این اشکال به نظر نمیرسه از سایت شما باشه کمی صبر کنید و رفتار گوگل را دائما بررسی کنید اگر هنوز تغییری ایجاد نشد دوباره اوضاع را اطلاع دهید

persian - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - تورتک
  • persian

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۹:۴۱

دوست عزیز یعنی discription های صفحاتت را ما دستکاری کردیم پس اگر مشکلی نیست چرا گوگل مطالب را ایندکس نمیکند و تا کی این مشکل ادامه خواهد داشت

• iranvijmaster

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۱

درود . من هم این مشکل رو ‍‍دارم و تنها دلیل اون به خاطر به روز شدن page rank هست که به علت بالا رفتن ترافیک در ربات های گوگل میباشد . نگران نباشید .

دوستان لطفا در صورت داشتن دانش پاسخ بدن تا دوستان خوبمون رو گمراه نکنند . هر چند هدف واقعی عزیزان کمک کردن هست

موفق و شاد زی

بدرود

persian
  • persian

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۶

دوست عزیز امیدواریم که همینطوری که شما میفرمایید باشد به هر حال ممنون و منتظر میمانیم

• kral

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۹

سلام وخسته نباشد به شما
    من سایت مپم را در گوگل ثبت گرده ام اما وقتی به وب مستر گوگل میرم تا ببینم چند تاش ایندکس شده به جای نمایش
    تعداد ایندکس ها نوشته
    pending
    لطفا راهنمایی کنید

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳

kral گفت:
    سلام وخسته نباشد به شما
    من سایت مپم را در گوگل ثبت گرده ام اما وقتی به وب مستر گوگل میرم تا ببینم چند تاش ایندکس شده به جای نمایش
    تعداد ایندکس ها نوشته
    pending
    لطفا راهنمایی کنید

شما همین الان سایت مپ رو به گوگل معرفی کردید همین الان که ثبت و قبول نمیشه !
    لطفا مقداری ثبت کنید تا به از حالت Pending خارج بشه تیک سبز بخوره!

kral
  • kral

آفلاین
    عضو
    ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۲

p30af.com گفت:

شما همین الان سایت مپ رو به گوگل معرفی کردید همین الان که ثبت و قبول نمیشه !
    لطفا مقداری ثبت کنید تا به از حالت Pending خارج بشه تیک سبز بخوره!

اما حدود دو هفته میشه

• علی سجاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۳
    ۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۷

آدرس؟
    سایت مپ شما به این شکله؟
    با همین افزونه ساختید؟لینکداره یا نه؟

• vahid989

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵

سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم.یه قسمت از سایتم url رو تغییر دادم و 4000 ارور اومد تو وبمستر یه هفته ای میشه که ریدارکت 301 کردم هنوز ارور ها پاک نشدن و فک کنم به زودی پاک بشن.
    حالا اون قسمت هایی که یو ار ال رو تغییر دادم محتوا تولید میکنم ایندکس نمیشن ولی بخش های دیگه مثلا قسمت مقالات و اخبار محتوا تولید میکنم ایندکس میشن.آدرس سایتم هم این هست.
    به نظرتون چیکار کنم؟؟
    نیازمند یاری سبزتان هستیم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.