انجمن

یافتن راهی درست برای عضو گیری ، اساسی  (۱۳ نوشته)

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۸

سلام

بنده از مدیران سابق نیوک مشهد تیم بودم
    از فعالان مووبل تایپ و...

دوستان و مدیران گرامی ... بنده تالار رو زیر و رو کردم.. کلی موارد برای عضو گیری پیدا کردم که ای بیا این رو نصب کن و اون میگه نه این یکی بهتره و ... هر کی یه چیزی گفته بود...

ببینید ، ما توی نیوک یه چیزی داشتیم به عنوان عضویت ، طرف میامد عضو میشد و راحت میتونست به بقیه پیغام بده و پیغام بخونه. و غیره.. بدون این که متوجه بشه سیستم سایت مقابل چیه.. ولی تو این وردپرس وقتی طرف عضو میشه اول لوگو رو میبینه که شاید من دوست ندارم کاربر سایت بدونه که سیستم سایت من چیه.. درسته حرفه ای ها میفهمن ولی نه همه... و این که راحت کپی رایت و... رو میبینه و برای ورود به حساب کاربریش باید بیاد و از یه صفحه دیگه وارد بشه و.... توی قالب اصلی نمیشه و باید 100 تا پلاگین نصب کنی..
    طرف هم که وارد میشه تو حساب کاربریش ، محیطش تابلوئه که وردپرسه و مثل صفحه مدیریت اصلی وردپرسه... این اصلا خوب نیست...

من دنبال یه افزونه میگردم که به وردپرس امکان عضویت درست بده نه این طوری

اقایان و دوستان اصلا چرا خودمون رو اذیت کنیم... لطفا ، لطفا ، لطفا ، خواهش میکنم برید این سایت زیر رو ببیند و اگر زحمتی نیست توش عضو بشید .. باور کنید یه چیز رایگان و راحتیه .. برای امتحان هم شده برید عضو بشید و محیط عضویت و پنل کاربران رو ببیند...من یه چی مثل این میخوام
    http://www.roxeen.net/

لینک عضویت:

http://roxeen.net/index.php?do=register

ببیند چقدر ساده و زیباست.. ادم کیف میکنه.. وردپرس همچین چیزی داره یا نه؟؟؟ من میخوام اینو بدونم.... البته با یه پلاگین نه با کلی پلاگین..

(سیستم این سایت دیتالایفه)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    milad200 - پدرام - parsa
  • milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۰۱:۳۶

سلام
    اگر امکان این رو داشت که افراد پس از عضویت بتونن بقیه اعضا رو ببینن به پروفایلشون برن و نظر ارسال کنن خیلی خوب می شد
    من از مدیران محترم درخواست می کنم یک مقاله کامل راجع به یهک افزونه عضویت کامل با امکانات ذکر شده بنویسند
    ببینید این چندمین پست که راجب این مشکل زده شده
    اگر وردپرس یک همچین امکاناتی ندارد لطف کنید به ما هم بفرمایید
  • jijinaz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۰۲:۰۵

سلام
    دوستان چرا نداره؟
    به نظرتون شما اولین افرادی هستید که این سوال براتون پیش اومده؟ وردپرس با این همه کاربر مطمئن باشید صد ها نفر قبل از شما این راه رو رفتن. شما میتونید با ترکیب افزونه ها و یکمی هم تلاش این کار رو انجام بدید.
    برای شروع این افزونه رو پیشنهاد میکنم
    Theme My Login
    http://wordpress.org/extend/plugins/theme-my-login/
    که کاملا" توسط دوستان فارسی شده. کافیه نصب کنید و ماژول ها رو فعال کنید
    برای یوزر ها هم یکمی جستجو کنید
    http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=user+profile
    برای پیغام خصوصی هم
    http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=Private+Messages&sort=
    http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=user+pm&sort=
    برای هر چیزی که بخواهید هم بازم جستجو....
    مثل این میمونه که همه ی ما بلدیم نون بپزیم بعد شما بیاید بگید من بلد نیستم چطوری بود؟ میشه شما یه بار بپزی من یاد بگیرم؟
    یکمی جستجو کنید و خلاقیت به خرج بدید.موفق باشید.

milad200 - بهروز ازند - Mostafa
  • milad200

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۰۴:۰۳

تشکر دوست گرامی
    ولی ببین من چند تا افزونه امتحان کردم و اون چیزی که می خوام نشده
    InsiteLogin
    Members List
    Profiler
    Theme My Login
    User Photo
    ajax-login
    register-plus
    theme-my-profile
    و خیلی های دیگه که دیگه اسماشون یادم نیست

فقط می خوام کسانی که عضو می شن پروفایل داشته باشن بتونن پروفایل دیگر اعضا رو ببینن و برای همدیگر هم پیغام بذارن

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۵

دوست عزیز وردپرس ذاتاً با نوک فرق می‌کنه٬ اگه دنبال شبیه‌سازی نوک توی وردپرس هستین٬ من پیشنهاد می‌کنم از خود نوک استفاده کنین٬ نه وردپرس. اون سایتی هم که فرمودین از دیتالایف استفاده می‌کنه.

فقط می خوام کسانی که عضو می شن پروفایل داشته باشن بتونن پروفایل دیگر اعضا رو ببینن و برای همدیگر هم پیغام بذارن

برای راه‌اندازی شبکه اجتماعی بهتره از buddypress استفاده کنین.

milad200 - Mostafa
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۶

Gonahkar گفت:
    . اون سایتی هم که فرمودین از دیتالایف استفاده می‌کنه.

بله .. اگر توجه کنید بنده هم عرض کردم که اون از دیتا لایف استفاده میکنه.. از دوستامون هستن.. من سیستم سایتشون رو کامل میشناسم..

=========

در باره این که اون دوستمون هم کلی افزونه معرفی کردن باید بگم که شما مثل این که سوال بنده رو متوجه نشدی. شما هر کاری بکنی باز کاربر سایت همین که میاد عضو بشه ، سیستم مدیریت محتوای سایت براش نمایان میشه 2- کپی رایت و... سیستم هم همینظور و... خب من بلکه نمیخوام طرف بدونه سیستم سایت بنده چیه که یه موقع قضیه های تعصب و.. پیش نیاد ولی الان همون سایتی که معرفی کردم رو ببینید .. طرف که عضو میشه همه امکانات و.. توی صفحه اصلی سایته و ما دسترسی به پنلی مثل پنل مدیر سایت نداریم... این در حالیه که وقتی میای توی وردپرس عضو میشی ، پنل مدیریت حساب هر کاربر ، شباهت زیادی به پنل مدیریت کلی سایت داره .. اصلا این خوب نیست و بهتره همه چی توی قالب اصلی سایت اتقاق بیوفته نه توی همچین محیطی..

• milad200

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۰

سلام

برای راه‌اندازی شبکه اجتماعی بهتره از buddypress استفاده کنین.

آقای گناهکار من مبتدیم و توی سرچی که کردم دیدم این برنامه مخصوص مولتی یوزر هست راجب مولتی یوزر هم چیز زیادی نمی دونم فقط می دونم که به کاربرای مبتدی پیشنهاد نمیشه
    میشه لطف کنید بفرمایید این buddypress اولا روی وردپرس معمولی راه میفته
    اگر راه میفته لطفی کنید لبنک فارسی که مورد تایید شما باشه برامون بذارید

اگر برای وردپرس معمولی نصب نمیشه لطفی کنید یه راهی برای ما در نظر بگیرید که همون چند خواسته ما درونش خلاصه بشه
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۴

آقای گناهکار من مبتدیم و توی سرچی که کردم دیدم این برنامه مخصوص مولتی یوزر هست راجب مولتی یوزر هم چیز زیادی نمی دونم فقط می دونم که به کاربرای مبتدی پیشنهاد نمیشه
    میشه لطف کنید بفرمایید این buddypress اولا روی وردپرس معمولی راه میفته
    اگر راه میفته لطفی کنید لبنک فارسی که مورد تایید شما باشه برامون بذارید

قبل از اینکه وردپرس 3 بیاد با وردپرس تک کاره سازگار شده بود. مشکلی نداره می تونید نصب کنید.
    نمونه
    پی نوشت: مشکل, سوال و... در مورد این افزونه رو در یه تایپیک دیگه ای مطرح کنید تا موضوع از مسیرش خارج نشه.
    با تشکر

• milad200

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۱

فقط لطفی کنید لینک فارسی مورد تایید انجمن و اگر آموزشی هم هست بذاربد

آقا مصطفی فکر نمی کنم از بحث خاج شده باشیم ما دنبال یک سیستم عضو گیری بودیم که دوستان زحمت معرفی رو کشیدن اگر هم خارج شدیم ببخشید سعی می کنیم تکرار نشه
    سپاس

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۵

فقط لطفی کنید لینک فارسی مورد تایید انجمن و اگر آموزشی هم هست بذاربد

آموزشش رو بعید می دونم باشه ولی یکی از کاربران زحمت ترجمه اش رو کشیده بودند وقرار بود در SVN قرار بدن.

آقا مصطفی فکر نمی کنم از بحث خاج شده باشیم ما دنبال یک سیستم عضو گیری بودیم که دوستان زحمت معرفی رو کشیدن اگر هم خارج شدیم ببخشید سعی می کنیم تکرار نشه

مورد نداره ;)

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۳۰ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۵

دوست عزیز وردپرس ذاتاً با نوک فرق می‌کنه٬ اگه دنبال شبیه‌سازی نوک توی وردپرس هستین٬ من پیشنهاد می‌کنم از خود نوک استفاده کنین٬ نه وردپرس. اون سایتی هم که فرمودین از دیتالایف استفاده می‌کنه.

من هم مثل آقای گناهکار پیشنهاد می کنم آقایونی که از ورد پرس انتظار شباهت با نیوک رو دارن لطفاً از وردپرس استفاده نکنن .

در باره این که اون دوستمون هم کلی افزونه معرفی کردن باید بگم که شما مثل این که سوال بنده رو متوجه نشدی. شما هر کاری بکنی باز کاربر سایت همین که میاد عضو بشه ، سیستم مدیریت محتوای سایت براش نمایان میشه 2- کپی رایت و... سیستم هم همینظور و... خب من بلکه نمیخوام طرف بدونه سیستم سایت بنده چیه که یه موقع قضیه های تعصب و.. پیش نیاد ولی الان همون سایتی که معرفی کردم رو ببینید .. طرف که عضو میشه همه امکانات و.. توی صفحه اصلی سایته و ما دسترسی به پنلی مثل پنل مدیر سایت نداریم... این در حالیه که وقتی میای توی وردپرس عضو میشی ، پنل مدیریت حساب هر کاربر ، شباهت زیادی به پنل مدیریت کلی سایت داره .. اصلا این خوب نیست و بهتره همه چی توی قالب اصلی سایت اتقاق بیوفته نه توی همچین محیطی..

دوست عزیز حذف کردن لوگو کار سختی نیست هم با افزونه می شه و هم دستی می شه کمی جستجو و دقت و بلد بودن می خواد نمونه حذف شده : http://elimiz.ir/fa/wp-login.php?action=register

و باز هم خطاب به اون آقایی که از نیوک تعریف کردن و عضو تیم مشهد نیوک هستم : شما که عضو تیم هستین چرا از وردپرس استفاده می کنید . به نظر من وردپرس کمبود های زیادی داره که اینها همه با پلاگین ها جبران می شه .

و در مورد این که شما می گید می خواید کاربر توی سایت بیاد ثبت نام کنه این هم مشکلی نداره نشودنی نیست می تونه توی صفحه سایت ثبت نام کنه ولی باید کمی مغز آدم کار کنه من دارم یه قالب جدید واسه http://www.elimiz.ir طراحی می کنم هنوز رو گرافیک هستم و قصد دارم کارهایی رو توش انجام بدم که دیگه کسی نتونه بگه این وردپرس چقدر ضایع هست و از دو کیلومتری معلومه که بلاگ هست .

و باید به شما دوباره تذکر بدم که وردپرس بلاگ هست کلاً سیستم مدیریت محتواش بر اساس بلاگ نوشته شده ولی نیوک ، دیتالایف ، جوملا ، مامبو ، میترا ، E 107 و ... اینها سیستمشون سایت هست .

وردپرس قوت های زیادی داره که شما باید از اونها استفاده کنی تا بتونی سایتی تک و چیزی که کسی باورش نمی شه درست که همینجا به همه می گم که وردپرس هر نوع قابلیتی که بگی داره و هیچ کاری توش نشدنی نیست حتی کارهایی که شما خواستید انجام بدین .

من بهتون قول می دم در آینده نزدیک این کارها رو انجام می دم و توی همن تاپیک لینک سایتمو می زارم تا مشاهده کنی که چی کارا می شه کرد .

آقا می بخشید که طولانی شده آخه به من یکی خیلی بر خورد که آقایون در مورد قویترین سیستم بلاگ چنین نظر دارن

• پدرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۰
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۵

به نظر من هم نقط ضعف وردپرس همین موضوع هست
    دلیل اینکه دیگران هم میرن از جوملا و نیوک یا چیزهای دیگه استفاده میکنن دقیقا همین مورد هست
    من پیشنهاد میکنم اصلا عضو نگیرید و با یه خبرنامه سروتشو هم بیارید

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۷

به نظر من وردپرس کمبود های زیادی داره که اینها همه با پلاگین ها جبران می شه .

به هیچ عنوان قبول ندارم . وردپرس کمبود نداره بلکه به معنای واقعی اپن سورس هست یعنی هزار تا امکانات رو به زور جلوی کاربر نمیزاره . بلکه یه برنامه قوی در عین حال ساده هست که هر کی طبق سلیقه میتونه با پلاگین ها و یا کمی سلیقه تغییرش بده . همین .... ببینید فایرفاکس چرا این همه طرفدار داره ؟ آخه اونم سبک و خلوت و راحته . هرکی طبق سلیقه ازش استفاده میگنه و نمیگن فایر فاکس کمبود داره .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها