انجمن

چگونگی تنظیم افزونه لینکدونی  (۵ نوشته)

• winsent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۶

سلام.
    من از افزونه MyLinkDump (البته اگر اسمش رو اشتباه نکرده باشم) برای قسمت لینک دونی فروشگاهم استفاده میکنم. البته تنها مشکلی که در این وسط وجود داره اینه که وقتی بازدیدکننده ای بر روی لینک های موجود بر روی لینک دونی کلیک میکنه (تصویر شماره 1 رو ببینید)، آدرس لینک در یک صفحه جدید باز میشه اما برای من شمارنده نمیفته!
    برای مثال من میخوام وقتی بازدید کننده بر روی هر کدوم از لینک های قسمت لینکدونی که کلیک کرد در بالای صفحه هم تبلیغات سایت من نشون داده و هم اینکه شمارنده من افزوده بشه. برای اینکه منظور من رو به خوبی و دقیق تر متوجه بشید به عکس شماره 2 نگاه کنید (تصویر شماره 2 رو ببینید)
    در تصویر شماره 2 در بالای صفحه که با کادر قرمز رنگ مشخص کردم یک فریم (فکر کنم) وجود داره و در زیر هم سایت قسمت لینکدونی باز شده، منم میخوام مثل همین دست کنم.
    باید چکار کرد؟
    با تشکر و سپاس

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۶

winsent گفت:
    سلام.
    من از افزونه MyLinkDump (البته اگر اسمش رو اشتباه نکرده باشم) برای قسمت لینک دونی فروشگاهم استفاده میکنم. البته تنها مشکلی که در این وسط وجود داره اینه که وقتی بازدیدکننده ای بر روی لینک های موجود بر روی لینک دونی کلیک میکنه (تصویر شماره 1 رو ببینید)، آدرس لینک در یک صفحه جدید باز میشه اما برای من شمارنده نمیفته!
    برای مثال من میخوام وقتی بازدید کننده بر روی هر کدوم از لینک های قسمت لینکدونی که کلیک کرد در بالای صفحه هم تبلیغات سایت من نشون داده و هم اینکه شمارنده من افزوده بشه. برای اینکه منظور من رو به خوبی و دقیق تر متوجه بشید به عکس شماره 2 نگاه کنید (تصویر شماره 2 رو ببینید)
    در تصویر شماره 2 در بالای صفحه که با کادر قرمز رنگ مشخص کردم یک فریم (فکر کنم) وجود داره و در زیر هم سایت قسمت لینکدونی باز شده، منم میخوام مثل همین دست کنم.
    باید چکار کرد؟
    با تشکر و سپاس

درود;
    اسم افزونه رو اشتباه گفتین D: اسم درست myLinksDump هستش. (شوخی کردیم‌ها :) )
    و اما در مورد سوالتون باید خدمتتون عرض کنم که

البته تنها مشکلی که در این وسط وجود داره اینه که وقتی بازدیدکننده ای بر روی لینک های موجود بر روی لینک دونی کلیک میکنه آدرس لینک در یک صفحه جدید باز میشه اما برای من شمارنده نمیفته!

مطئنین که همچین مشکلی پیش میاد؟؟ شما 7،8 تا لینک دیگه اصافه کنید بعد تست کنید که آیا این مشکل همچنان پایداره یا نه؟ که البته من بعید میدونم افزونه استاد حامد همچین مشکلی داشته باشه!
    در رابطه با سوال دومتون هم » خب شما نوار بالایی که برای به اشتراک گذاری لینک‌های رو حذف کنید و بجاش دو تا بننر کنار هم بذاین. تلاش کنید به نتیجه می‌رسید.

شاد باشید @};-

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    winsent
  • winsent

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۰۱:۲۰

Mr-vAhiD-DI گفت:

درود;
    اسم افزونه رو اشتباه گفتین D: اسم درست myLinksDump هستش. (شوخی کردیم‌ها :) )
    و اما در مورد سوالتون باید خدمتتون عرض کنم که

مطئنین که همچین مشکلی پیش میاد؟؟ شما 7،8 تا لینک دیگه اصافه کنید بعد تست کنید که آیا این مشکل همچنان پایداره یا نه؟ که البته من بعید میدونم افزونه استاد حامد همچین مشکلی داشته باشه!
    در رابطه با سوال دومتون هم » خب شما نوار بالایی که برای به اشتراک گذاری لینک‌های رو حذف کنید و بجاش دو تا بننر کنار هم بذاین. تلاش کنید به نتیجه می‌رسید.

شاد باشید @};-

با تشکر از شما!
    اما باید بگن با اضافه کردن لینک هم درست نشد!
    راستی تصویر شماره 2 مال سایت من نیست!
    من میخوام مثل تصویر شماره 2 بشه.
    منتظریم...

• winsent

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۵

سلام.
    لینک ها درست شدن فقط یک نکته هست اینه که الان اندازه فونت این لینک ها 7 هستش و خیلی کوچیکه، اگه بخوام سایز این لینک ها رو بزرگتر بکنم باید چکار کنم؟
    عکس زیر رو ببینید تا متوجه بشید: کلیک نمایید

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۸

winsent گفت:
    سلام.
    لینک ها درست شدن فقط یک نکته هست اینه که الان اندازه فونت این لینک ها 7 هستش و خیلی کوچیکه، اگه بخوام سایز این لینک ها رو بزرگتر بکنم باید چکار کنم؟
    عکس زیر رو ببینید تا متوجه بشید: کلیک نمایید

درود;
    قبلاً خدمتتون عرض کردم که پلاگین مشکل نداره چون سخت‌ترین تست‌ها روش انجام شده ;-) ( ولی ناگفته نمونه یه ایراد کوچیک داره که من نمی‌گم، شاید خودتون بعداً پیداش کردید :-P )
    برای تغییر فونت فکر کنم باید فایل style.css رو ویرایش کنید. البته دقیقاً یادم نیست. یکم جستجو کنید پیدا میشه.

شاد باشید @};-

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    winsent

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.