انجمن

تاره واردم  (۱۲ نوشته)

• aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۴

سلام

من تاره واردم یعنی تازه اومدم تو وردپرس هرچی قالب میگیرم یه مشکلی داره اگه یکمی کمک کنید ممنون میشم و میدونم که پشتیبانی وردپرس خوبه با تشکر اگه خواستید کمکم کنید با ای دی من تماس بگیرید با تشکر mr.gapozi@yahoo.com ممنون میشم هرچه زودتر کمک کنید بهتره

• mghaffari49

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۲
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۳

چه مشکلی دارن مثلاً؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تورتک - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • hadisoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۱
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۹

سلام
    خوب همه ی ما از یه جایی شروع کردیم دیگه خود من بشتر چیزهارو خودم یاد گرفتم اگه سوالی داشتی تو همین جا بپرس

تورتک - Mostafa
  • aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۱

سلام
    دوستان من اومدم وردپرس
    1.اما هنوز یه قالب خوب پیدا نکردم ؟
    2.هر قالبی گرفتم یه مشکل داره ؟ (به طور مثال : ستون سمت پچ یا راستش نیست )
    3.بعضی از ادرس هاش فعال نیست ؟ (مثلا : example.com/feed . یا example.com/contact . یا example.com/ads )
    4.اگه بخوام کسی برام یه قالب طراحی کنه باید به کی بگم و خرجش چقدر میشه ؟(به فرهادینا تماس گرفتم جواب نداد ! )
    تا انجایی که به ذهنم رسید نوشتم حالا اگه بازم یادم اومد مینویسم ! با تشکر

• hadisoft

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۳

aminbaghiyat گفت:
    سلام
    دوستان من اومدم وردپرس
    1.اما هنوز یه قالب خوب پیدا نکردم ؟
    3.بعضی از ادرس هاش فعال نیست ؟ (مثلا : example.com/feed . یا example.com/contact . یا example.com/ads )
    4.اگه بخوام کسی برام یه قالب طراحی کنه باید به کی بگم و خرجش چقدر میشه ؟(به فرهادینا تماس گرفتم جواب نداد ! )
    تا انجایی که به ذهنم رسید نوشتم حالا اگه بازم یادم اومد مینویسم ! با تشکر

سلام چه نوع قالبی میخوای کافی تو گوگل سرچ کنی خوب وقتی قالبهارو امتحان کن ببین ستون سمت چپ وراست داره یا نه
    درموردسومی هم اینها همین طوری فهال نیستند باید افزونه نصب کنی مثلا برای تماس با ماwp-contact7 باید نصب کنی
    چرا می خوای خرج های اضافی کنی وقتی خودت میتونی سایت خودتو خودت طراحی کنی خرجش خیلی زیاد میشه
    اگه بازم چیزی یادت اومد بگو خوشحال میشم کمک کنم

~> Mr.vAhiD.DI <~
  • aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۸

دوست عزیز من تو گوگل زیاد سرچ کردم اما من یک قالب تفریحی میخواستم که 1 پیدا کردم اما خرابه قالب فانسرا بود حالا شما اگه مرجعی میشناسی اگه میتونی به من معرفی کنی ممنون میشم

• hadisoft

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۵

aminbaghiyat گفت:
    دوست عزیز من تو گوگل زیاد سرچ کردم اما من یک قالب تفریحی میخواستم که 1 پیدا کردم اما خرابه قالب فانسرا بود حالا شما اگه مرجعی میشناسی اگه میتونی به من معرفی کنی ممنون میشم

ار کجا می دونی خراب بوده

تورتک - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۸

سلام
    خوب دوست عزیز من رفتم تو سایتی که قالب فانسرا را داره یه توضیحات داشت من نفهمیدم ببین شما میفهمی
    توضیحات : برای نمایش موضوعات هر دسته بندی در کادر مربوطش ، فایل home.php رو باز کنید ، کادر های مرتبط رو اونجا مشاهده می کنید که هر کادر یک اسم داره که اون اسم نام دسته بندی شماست. اون اسم رو باید دستی وارد کنید. زیر عنوان ، شماره دسته بندی به صورت مثلاً cat=1 قرار گرفته که شما باید شماره کتگوری رو خودتون دستی وارد کنید.
    اگه میفهمی اگه راه داره فایل را ضمیمه کنم برام درستش کنی با تشکر در ضمن قالب را نصب کردم برو ببین شما aminq10.com

• aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۵

دوست عزیز دیگه جواب نمیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۷

aminbaghiyat گفت:

1. صبر داشته باشید, هنوز 1 ساعت هم نگذشته.
    2. عنوان رو مناسب با سوال انتخاب کنید.

از قسمت پوسته » ابزارک رو به پوسته وبلاگتون اضافه کنید.

~> Mr.vAhiD.DI <~ - تورتک
  • mghaffari49

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۲
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۸

ببینید، خودِ همین سایت وردپرس فارسی پوسته‌های فارسی خیلی خوبی داره. حالا یا ترجمه شده‌س یا اینکه دوستان لطف کردن و زحمت طراحیش رو کشیدن. دسته‌بندی خوبی هم دارن این پوسته‌ها و فکر کنم راحت بتونید اونها رو بررسی کنید. فقط کافیه که اسکرول‌بار رو یکم تکون بدید تا "پوسته‌ها" رو اون بالا ببینید.
    اگه به چیزی که خواستید نرسیدید، کافیه تو گوگل سرچ کنید. مثل این.
    اگر هم بازم به مورد دلخواهتون نرسیدید می‌تونید به سایتهایی مثل اینجا مراجعه کنید. البته پوسته‌ها در چنین جاهایی انگلیسی‌زبان هستند و شما یا باید اون‌ها رو بدید که یکی از بچه‌های انجمن به رایگان براتون ترجمه کنه (اگه وقت داشته باشه)، یا اینکه بدید بعضی از دوستان که کارشون اینه و البته یکمی هم دستتون رو تو جیبتون کنید :)
    راستی، یه راه‌حل دیگه هم اینه که بدید براتون پوسته دلخواهتون رو طراحی کنند...

• hadisoft

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۱

aminbaghiyat گفت:

سلام شرمنده نبودم
    این پوسته دردسرش زیاده بگرد بازم پیدا میکنی یا می تونی اینی که دوستمون گفته عمل کنی

mghaffari49 گفت:
    ببینید، خودِ همین سایت وردپرس فارسی پوسته‌های فارسی خیلی خوبی داره. حالا یا ترجمه شده‌س یا اینکه دوستان لطف کردن و زحمت طراحیش رو کشیدن. دسته‌بندی خوبی هم دارن این پوسته‌ها و فکر کنم راحت بتونید اونها رو بررسی کنید. فقط کافیه که اسکرول‌بار رو یکم تکون بدید تا "پوسته‌ها" رو اون بالا ببینید.
    اگه به چیزی که خواستید نرسیدید، کافیه تو گوگل سرچ کنید. مثل این.
    اگر هم بازم به مورد دلخواهتون نرسیدید می‌تونید به سایتهایی مثل اینجا مراجعه کنید. البته پوسته‌ها در چنین جاهایی انگلیسی‌زبان هستند و شما یا باید اون‌ها رو بدید که یکی از بچه‌های انجمن به رایگان براتون ترجمه کنه (اگه وقت داشته باشه)، یا اینکه بدید بعضی از دوستان که کارشون اینه و البته یکمی هم دستتون رو تو جیبتون کنید :)
    راستی، یه راه‌حل دیگه هم اینه که بدید براتون پوسته دلخواهتون رو طراحی کنند...

همین وردپرس تمام پوسته هاش تست شده ودسته بندی هست بگردی مورد نظرتو پیدا میکنی موفق باشی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.