انجمن

کد نویسی فایل home.php  (۵ نوشته)

• aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۲

سلام
    خوب دوست عزیز من رفتم تو سایتی که قالب فانسرا را داره یه توضیحات داشت من نفهمیدم ببین شما میفهمی
    توضیحات : برای نمایش موضوعات هر دسته بندی در کادر مربوطش ، فایل home.php رو باز کنید ، کادر های مرتبط رو اونجا مشاهده می کنید که هر کادر یک اسم داره که اون اسم نام دسته بندی شماست. اون اسم رو باید دستی وارد کنید. زیر عنوان ، شماره دسته بندی به صورت مثلاً cat=1 قرار گرفته که شما باید شماره کتگوری رو خودتون دستی وارد کنید.
    اگه میفهمی اگه راه داره فایل را ضمیمه کنم برام درستش کنی با تشکر در ضمن قالب را نصب کردم برو ببین شما aminq10.com

• aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۰

بعد 16 ساعت نباید جواب من را بدید فکر نمیکردم پشتیبانی وردپرس اینجوری باشه دستتون درد نکنه واسه پشتیبانی

• aminbaghiyat

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۲

خیلی ممنون فهمیدم وردپرس فارسی پشتیبانی نداره

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۸

خواهش می کنم. بنده خوداها که امضاء ندادند aminbaghiyat عزیز
    خوب در مورد سوالتم باید بگم من تا حالا یه همچین چیزی رو ندیدم ولی شما می تونید برید تو پوشه قالبتون بعد index.php باز کنید. بعد نیاز به جستجو تو کد ها دارید که cat=1 پیدا کنید. برای پیدا کردن ID دسته از قسمت مدیریت برو تو نوشته ها بعد دسته ها . رو هر دسته که موس نگه داری پایین صفحه یه همچین چیزی می نویسه که کد دسته توش هست
    wp-admin/categories.php?action=edit&<strong>cat_ID=11</strong>

• AnimCentral

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    ۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۹

اولا سوال شما خیلی واضح بیان نشده، بنده همون موقع سوالتونو رو خوندم ولی متوجه منظورتون نشدم!
    دوما لیسانس وردپرس GPL است و هیچ تضمینی بابت پشتیبانی نداره؛ اگرم دوستان به سوالات و مشکلات جواب میدن از لطفشونه نه پشتیبانی!!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها