انجمن

ثبت نام - شامل تمام پست های انجمن  (۶ نوشته)

• پدرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۳

سلام دوستان
    با اینکه این موضوع صدها بار در انجمن بیان شده .... اما هیچکس به نتیجه دلخواه نرسیده
    من افزونه ایی برای ثبت نام در خود قالب سایت می خوام "تاکیید میکنم در خود قالب ، حتی از این صفحه کوچیک ها ها هم نمیخوام" که فیلد های اضافی هم داشته باشه ، از جمله (کد امینیتی ، اوتار ، درباره خودتان و ... ) حالا کمو بیشش فرقی نمیکنه

افزونه هایی که من با جستوجو همشونو نصب کردم و به نتیجه نرسیدم
    اونایی رو که خودم پیدا کردم با علامت * هست

1. theme my login (این باز تو قالب بود ولی فیلدهای کمی داشت)
    2. BM Custom Login
    3. Register Plus
    4. registration-login* (اینم خیلی خوشکل و جالبه ... حتما یه بار امتحانش کنین)
    5. WP User Registration* (اینو من از رجیستر پلاس بیشتر قبول دارم -- خیلی خوبه اما تو قالب نیس)
    6. Sidebar Login (این که اصلا ابزارکه)
    7. wp-user-registration
    8. اموزش اختصاصی دوست عزیز ناصر عبدیلر (اینم خوبه اما تو صفحه کوچیک باز میشه)
    9. MiniMeta Widget (اینم ابزارکه - به کار ما نمیاد)
    10. ... بازم بنویسم ....

حالا جالبیش اینجاست همه صدتا پست باز کردن و ...
    همه دوباره همه اینا رو معرفی کردن + این موضوع مطرح شده جستو جو کنید

اقایون و خانموها من از این WP User Registration خوشم امد ... اما تو قالب نیست اگه راهی هم بلدین که بشه اوردش تو قالب لطفا بگید

یه چیزی هم بگم اگه مثلا راهی برای اوردن صفحه ثبت نام به داخل قالب از طریق کدها بلدین اینم ذکر کنین که چه جوری میشه یعنی اینها رو » "ورود | رمزتان را گم کرده‌اید؟" از پایینش حذف شه

چیزایی رو که نوشتم یادتون نره .... نصفه نیمه جواب ندین ...

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۲

pedramass گفت:
    سلام دوستان
    با اینکه این موضوع صدها بار در انجمن بیان شده .... اما هیچکس به نتیجه دلخواه نرسیده
    من افزونه ایی برای ثبت نام در خود قالب سایت می خوام "تاکیید میکنم در خود قالب ، حتی از این صفحه کوچیک ها ها هم نمیخوام" که فیلد های اضافی هم داشته باشه ، از جمله (کد امینیتی ، اوتار ، درباره خودتان و ... ) حالا کمو بیشش فرقی نمیکنه

افزونه هایی که من با جستوجو همشونو نصب کردم و به نتیجه نرسیدم
    اونایی رو که خودم پیدا کردم با علامت * هست

1. theme my login (این باز تو قالب بود ولی فیلدهای کمی داشت)
    2. BM Custom Login
    3. Register Plus
    4. registration-login* (اینم خیلی خوشکل و جالبه ... حتما یه بار امتحانش کنین)
    5. WP User Registration* (اینو من از رجیستر پلاس بیشتر قبول دارم -- خیلی خوبه اما تو قالب نیس)
    6. Sidebar Login (این که اصلا ابزارکه)
    7. wp-user-registration
    9. MiniMeta Widget (اینم ابزارکه - به کار ما نمیاد)
    10. ... بازم بنویسم ....

حالا جالبیش اینجاست همه صدتا پست باز کردن و ...
    همه دوباره همه اینا رو معرفی کردن + این موضوع مطرح شده جستو جو کنید

اقایون و خانموها من از این WP User Registration خوشم امد ... اما تو قالب نیست اگه راهی هم بلدین که بشه اوردش تو قالب لطفا بگید

یه چیزی هم بگم اگه مثلا راهی برای اوردن صفحه ثبت نام به داخل قالب از طریق کدها بلدین اینم ذکر کنین که چه جوری میشه یعنی اینها رو » "ورود | رمزتان را گم کرده‌اید؟" از پایینش حذف شه

چیزایی رو که نوشتم یادتون نره .... نصفه نیمه جواب ندین ...

جستجو ، جستجو ، جستجو.
    http://forum.wp-persian.com/topic/8967

نتیجه دلخواه هر کسی فرق می کنه پس نمیشه همه رو تو انجمن بیان کرد.

افزونه ی http://wordpress.org/extend/plugins/insitelogin/ + Register Plus رو نصب کنید.
    افزونه ی insitelogin برای آوردن صفحه ثبت نام به داخل سایت.
    افزونه ی Register Plus برای اضافه کردن فیلد دلخواه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    پدرام
  • پدرام

آفلاین
    عضو
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۹

اقا مهدی ممنون ... اما من فقط ثبت نام رو میخوام بیاد نه کلش (یعنی فقط صفحه ثبت نام بیاد توی سایت)
    من کل این انجمنو زیرو رو کردم
    همه این افزونه هایی هم که گفتنین رو قبلا امتحان کردم

• milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۹

سلام آقا پدرام

اقا مهدی ممنون ... اما من فقط ثبت نام رو میخوام بیاد نه کلش (یعنی فقط صفحه ثبت نام بیاد توی سایت)

بهترین همون گزینه 8 خودته

من تقریبا هر روز به سایت اقا ناصر سر می زنم http://elimiz.ir اینکه می فرمایید کوچک باز میشه درسته ولی شکل های دیگه ای هم داره
    من خودم تو سایتش دیدم ولی چون روش داره کار می کنه تغییرش می ده احتمالا شما وقتی به سایتش رفتید که شکل کوچیکش رو گذاشته بوده

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۴

milad200 گفت:
    سلام آقا پدرام

بهترین همون گزینه 8 خودته

من تقریبا هر روز به سایت اقا ناصر سر می زنم http://elimiz.ir اینکه می فرمایید کوچک باز میشه درسته ولی شکل های دیگه ای هم داره
    من خودم تو سایتش دیدم ولی چون روش داره کار می کنه تغییرش می ده احتمالا شما وقتی به سایتش رفتید که شکل کوچیکش رو گذاشته بوده

سلام بچه ها را من الان این کارو کردم ثبت ناک توی سایت میاد فقط یه کوچولو کار سی ای اس داره اونم چون دارم رو قالب جدید کار می کنم دیگه وقتشو ندارم که روی این قالب کار کنم .

آقا میلاد اونجوری که شما خواسته بودید من الان آواتورم اندازش بزرگ شده فقط یه کوچولو افزونه رو دست کاری کردم .

حالا سر وقت یه آموزش برای این کاراهایی که شما می خواید می زارم آقا پدرام خلاقیت داشته باش
    باید از یکی دوتا افزونه استفاده کنی تا به نتیجه برسی

الان سایت منو ببین حتی پروفایل هم توی صفحه سایت میلاد حتی می تونی آواتور آپلود کنی

http://elimiz.ir/fa/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    milad200 - پدرام
  • پدرام

آفلاین
    عضو
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۴

ما که نفهمیدیم ...... !
    بی خیال خسته شدم ... این موضوع هم خودم مثل بقیه یه جوری حلش میکنم

درباره‌ی این موضوع