انجمن

انتقال یوزرها از ویبولتین به وردپرس  (۳ نوشته)

• AnimCentral

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۶

با سلام
    من مدتیه دارم رو یه کد کار میکنم که بتونم یوزرها رو از ویبولتین به وردپرس منتقل کنم ولی مشکلی اصلی پسوردها هستن که در دیتابیس به صورت چندبار MD5 با Salt مروبوط به خود Vbulletin کد میشن و سیستم پسورد وردپرس phpass هست ولی تک MD5 رو هم هنوز ساپروت میکنه، کسی راهی میدونه که چطور پسوردها رو منتقل کنم؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۷

می‌شه رمزها رو به‌صورت تصادفی تغییر داد و به کاربرها گفت که رمزشون رو دوباره از طریق ایمیل بازسازی کنن.

• AnimCentral

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    ۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۱

Gonahkar گفت:
    می‌شه رمزها رو به‌صورت تصادفی تغییر داد و به کاربرها گفت که رمزشون رو دوباره از طریق ایمیل بازسازی کنن.

خوب مشکل همینه که نمیخوام این کارارو انجام بدن!!
    فقط راهی که میدونم اینه که در هنگامی که تو ویبالتین لاگین میکنن پسوردشون دیکود شده در اختیارم هست و میتونم همون لحظه یه یوزر تو وردپرس بسازم ولی من یه کم ریسک پذیریم اومده پائین (پیریه دیگه) میخوام بدونم کسی این کارو کرده؟ و یه سوال دیگه اگه یه یوزری دوبار ساخته بشه چه اتفاقی میوفته؟
    مشکل بعدی این روش یه طرفه بودن هست و دوطرفه نیست یعنی بلعکسش امکان نداره یعنی کسی که تو وردپرس عضو میشه خیلی سخته تا تو ویبالتین هم عضوش کرد (من راستش هنوز رو اینکودینگ ویبالتین زیاد کار نکردم)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.