انجمن

افزونه فارسی SMTP برای اصلاح کارکرد وردپرس  (۶ نوشته)

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۰:۰۸

به نام حق

++ افزونه فارسی SMTP برای اصلاح کارکرد وردپرس .

اگر شما در هنگام دریافت یک نظر جدید ، ایمیل جهت مدیریت آن دریافت نمیکنید ...
    اگر شما هنگام گم کردن کلمه عبور خود ، نمیتوانید کلمه عبور جدید را دریافت کنید ...
    اگر شما ...

به صورت خلاصه میتوانم بگویم ، این افزونه به درد کسانی میخورد که به صورت طبیعی سیستم وردپرس آنها توانای ارسال ایمیل را ندارد ، این اتفاق هنگامی رخ میدهد که شما بر روی یک هاست از نوع ویندوز و یا یک هاست با تنظیمات امنیتی خیلی سخت گیرانه ، یا در بعضی مواقع میزبان شما برای مقابله با جفنگ ها (Spam) و ...

این افزونه هم با تابع PHP mail و هم با پروتکل SMTP میتواند کار کند ( شما میتوانید یک از این دو را انتخاب کنید ) و آنرا به گونه ای پیکربندی خواهد کرد تا وردپرس و افزونه های نصب شده آن بتوانند به راحتی امکان ارسال ایمیل را داشته باشند ... این افزونه به اینصورت کار میکند که ، تمامی ایمیل های شما را توسط یک آدرس حقیقی که شما آنرا ایجاد کردید ارسال میکند ، با این کار در 99% موارد ایمیل ها با موفقیت ارسال میشود و توسط فیلترهای هاست شما گرفتار نخواهد شد .

شیوه کار با این افزونه به اینصورت است که اول افزونه را نصب و بعد فعال میکنید ، آنگاه به بخش "گزینه ها" میروید ، در این قسمت شاهد اضافه شدن بخشی با عنوان " تنظیمات ایمیل " خواهید بود . قبل از انجام تنظیمات برای افزونه ، شما باید بر روی هاست خود یک اکانت ایمیل ایجاد کنید ( میتوانید از بخش پشتیبانی سایت خود کمک بگیرید ، یا به بخش آموزش ها آنها مراجعه کنید ) ، تا بتوانید با نام کاربری و کلمه عبور آن اکانت ، افزونه بتواند کار خود را به درستی انجام دهد . بعد از ایجاد اکانت ایمیل در کنترل پنل هاست خویش به محیط کاری افزونه بروید ، و نام کاربری ایمیل و کلمه عبوری را که ایجاد کردید وارد کنید و بخش احراز هویت را هم "بله" قرار دهید ، حالا با توجه به شرایط یکی از دو نوع ارسال ( SMTP یا PHP mail ) را انتخاب کنید ، و بعد یک نامه آزمایشی ارسال کنید ، در صورت موفقیت در ارسال پیغامی با همین مضموم برای شما ارسال خواهد شد ، در صورت شکست در ارسال نامه از نوع دیگر ارسال ایمیل استفاده کنید ، بالاخره و حتما یکی از این دو مشکل شما را حل خواهد کرد.

ضمنا شما میتوانید از اکانت های Gmail و یا Yahoo و ... هم استفاده کنید (اما توصیه نمیکنم) .

افزونه را میتوانید از اینجا دریافت کنید .
    http://ouo.ir/?p=101

افاضهات + پ.ن : این افزونه نسخه اصلاح و تکمیل شده و فارسی شده افزونه مشابه انگلیسی است اما چون آن افزونه انگلیسی بر روی هاست من خوب جواب نمیداد و غیر استاندار بود برروی خود wordpress.com هم نبود و من افزونه با کارکرد مشابه دیگری پیدا نکردم ، مجبور شدم افزونه را از نو بازنویسی و استاندار سازی و تکمیل و اشکال زدایی کنم چون خیلی برای درست جواب دادن این افزونه وقت گذاشتم ، و ... کلا افزونه را به نام خودم زدم ! ضمنا یک افزونه فارسی هم برای ایجاد فروشگاه با وردپرس .... با کلی امکانات و ... که با سیستم پرداخت و ... بخوبی هم کار میکند ، موجود است !!

ضمنا اگر امکان دارد اعضای ورد\رس فارسی این افزونه را به بخش افزونه ها اضافه کنند

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۴:۱۰

خيلي ممنون ... با توضيحاتي كه ارئه فرموديد خيلي رويايي و جالب به نظر مي رسه :)

فقط يه سوال كه مي تونه مربوط به همين قضيه هم باشه :

اگه ممكنه به اينجا هم يه نگاه بندازيد

با توجه به سوال مطرح شده در لينك ارائه شده ؛ آيا با استفاده از اين پلاگين امكان ارسال ايميل گروهي به كاربران هست ؟

ضمنا اون پلاگين فروشگاه كه با سيستم پرداخت هم كار مي كنه خيلي جالب به نظر مي رسه :)
    قصد پخش اون رو هم داريد ؟

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۵:۲۲

با استفاده از این افزونه خیر اما این افزونه بستر را برای انجام این کار مهیا میکند ُ البته باز هم تنظیمات سرور شما (چه اط نوع شخصی یا مثل جمیل و ...) بستگی دارد ، اما باز هم تاکید میکنم چون افزونه باعث میشود نامه ها از یک ادرس حقیقی ارسال شود و این کار باعث میشود که نامه های شما یقینا به مقصد برسد البته ممکن است در جمیل نامه ها به پوشه اسپم منتقل شوند !!! که خود کاربر باید انرا اصلاح کند !!

به ظور خلاصه برای این کار شما باید از این افزونه + افزونه های ارسال نامه برای کاربران به صورت همزمان استفاده کنید ، تا مشکل شما حل شود ، اگر نامه های شما هم خیلی زیاد باشد باید با واحد پشتیبان هاست خود صحبت کنید تا ظرفیت ارسال نامه در یک تراکنش را برای شما اضافه کنند ، معمولا در بخش مقرارت میتوانید این مقدار محدودیت را مشاهده کنید .

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۵:۳۹

ضمنا اگر امکان دارد اعضای ورد\رس فارسی این افزونه را به بخش افزونه ها اضافه کنند

من اینو به لیست کارهام اضافه کردم. ممکنه در این مورد با شما تماس بگیرم.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۶ - ۱۵:۴۴

در مورد افزونه فروشگاه هم باید بگویم ما این کار برای یکی انجام دادیم که سفارش داده بود . ;-) :-( اما متاسفانه در موقع پرداخت هزینه ها دیگر خبری از ان نشد :O :O :O :O :O :O :O :O. حالا اگر کسی خواهان ان است ...

• بهروز ازند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۱ آبان ۱۳۸۹ - ۰۱:۲۹

یه چند خطی در مورد این افزونه تو برگه پایین نوشتم که شامل تنظیماتشه اشکالاتش رو بهم بگین ممنون میشم
    افزونه WP Mail SMTP

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.