انجمن

افزونه مقالات ( ارسال و دریافت) با قابلیت دانلود به ازای  (۳ نوشته)

• m_a

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۲

من یک افزونه برای ورود پرس می خواهم که بتونه کاربران برای سایت مقاله ارسال کنند و با تایید مدیریت در سایت قرار بگیره . حال کاربر با هر بار دانلود شدن مقاله و امتیازی که هر کاربر به اون مقاله میده امتیازش زیاد بشه . دیگران هم هر کسی بخواهد اون را دانلود کنه باید امتیاز داشته باشه یا مدیریت به حسابش امتیاز اضافه کنه.
    ممنون میشم کمک کنید.

با تشکر از شما خرگوش بازیگوش!

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۸

m_a گفت:
    من یک افزونه برای ورود پرس می خواهم که بتونه کاربران برای سایت مقاله ارسال کنند و با تایید مدیریت در سایت قرار بگیره . حال کاربر با هر بار دانلود شدن مقاله و امتیازی که هر کاربر به اون مقاله میده امتیازش زیاد بشه . دیگران هم هر کسی بخواهد اون را دانلود کنه باید امتیاز داشته باشه یا مدیریت به حسابش امتیاز اضافه کنه.
    ممنون میشم کمک کنید.

با تشکر از شما خرگوش بازیگوش!

دوست من این کارهایی رو که شما می خواین با وردپرس انجام بدین با افزونه ها نمیشه.(همچین افزونه ای برای وردپرس نیست) باید برنامه نویسی رو بلد باشین و این امکانات رو به وردپرس اضافه کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa
  • m_a

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۸ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۱

خوب میشه راهنمایی کنید ، ببینید من برنامه نویسم c++ کار می کنم php هم بلدم ولی با توابع mysql مشکل دارم یعنی هرکاری می کنم جواب نمی دن. در مورد هسته وردپرسم هیچی نمی دونم ، به خودمم زحمت ندادم نگاش کنم چون وقت ندارم ، (همینطوری کمبود وقت دارم) . اگه بتونید بگید که من دقیقا چی باید بنویسم و به کجاها باید اضافه کنم ممنون میشم.

درباره‌ی این موضوع