انجمن

فارسی سازی قالب  (۸ نوشته)

• i4050ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶

با سلام خدمت دوستان من با کد نویسی های html و css آشنایی دارم حدود 99 درصد به html و 80 درصد به css می خواستم بدونم می تونم فارسی سازی قالب انجام بدم؟

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۸

با توجه به آشنایی شما به HTML/CSS ، فارسی‌سازی و ترجمه پوسته‌های وردپرس نباید زیاد براتون سخت باشه و اگر آموزش‌هایی که در این مورد در نت موجود هست رو مطالعه کنید به راحتی می‌تونید پوسته‌هایی رو فارسی کنید.

یک پیشنهاد دوستانه: وقتی که می‌خواهید صرف فارسی‌سازی پوسته‌ای کنید رو صرف یادگیری و طراحی پوسته‌های اختصاصی کنید.

• max32

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۳

بله میتونید فقط باید یه سری نکات مهم از فارسی سازی داشته باشی یه بسته در همیار وردپرس مشاهده کردم با همین موضوع بود میتونید تهیه کنید اما به نظر من هم اگه یه پوسته بنویسید خودتون از صد تا فارسی شده بهتره چون اون قالب دست خیلی ها میاد فروش میره اصلا شاید ایرادی باگی چیزی داشته باشه نقصی ولی خوب به نظر من تا اینجا که بلد هستید دیگه تبدیل طرح به وردپرس کاری نداره شروع کنید یادگیری و ما هم تا اونجایی که بتونیم کمکتون میکنیم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Masoud
  • i4050ir

آفلاین
    عضو
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۶

max32 گفت:
    بله میتونید فقط باید یه سری نکات مهم از فارسی سازی داشته باشی یه بسته در همیار وردپرس مشاهده کردم با همین موضوع بود میتونید تهیه کنید اما به نظر من هم اگه یه پوسته بنویسید خودتون از صد تا فارسی شده بهتره چون اون قالب دست خیلی ها میاد فروش میره اصلا شاید ایرادی باگی چیزی داشته باشه نقصی ولی خوب به نظر من تا اینجا که بلد هستید دیگه تبدیل طرح به وردپرس کاری نداره شروع کنید یادگیری و ما هم تا اونجایی که بتونیم کمکتون میکنیم

تبدیل psd به html و css رو بلدم دو سه بار خودم قالب تو فتوشاپ طراحی کردم و تبدیل به کدش کردم برای این که سطح کارم بره بالا ولی در فتوشاپ یکم ضعیفم دنبال چند تا آموزش رفتم که یا خوب نبودن یا قیمتشون برای من زیاد هستن.مثلا آموزشی که در همیار وردپرس هستش.حالا فکر کردم اول چند تا قالب فارسی کنم تا یه پولی دستم رو بگیره بعد بتونم آموزش همیار وردپرس رو بخرم.

• i4050ir

آفلاین
    عضو
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۰

masoudin گفت:
    با توجه به آشنایی شما به HTML/CSS ، فارسی‌سازی و ترجمه پوسته‌های وردپرس نباید زیاد براتون سخت باشه و اگر آموزش‌هایی که در این مورد در نت موجود هست رو مطالعه کنید به راحتی می‌تونید پوسته‌هایی رو فارسی کنید.

یک پیشنهاد دوستانه: وقتی که می‌خواهید صرف فارسی‌سازی پوسته‌ای کنید رو صرف یادگیری و طراحی پوسته‌های اختصاصی کنید.

حرف شما کاملا درسته ولی یکم در کارهای گرافیکی ضیعفم اگه بتونم بسته آموزش سایت همیار وردپرس رو بخرم حل میشه.

• max32

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۹

بنده خودم عضو کوچکی از همیار هستم و در دوره های قبل طراحی شرکت کردم میتونم یه راهنمایی واسه آینده بهتون بدم اما در این تاپیک دیگه چیزی مطرح نکنید به نظرم این تاپیک ها باید مشکلات رو حل کنه
    ای دی بنده resaneamir

• mepaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳

جالب بود

• mepaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹

منم 60 درصد html و css و کمی بوت استرپ بلدم و میخواستم رو این فارسی سازی انجام بدم
    http://www.sabadshop.ir/

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها